Zapraszamy na jesienny weekend z piłką.
Dzisiaj zawodnicy rocznika 2011 zwyciężyli po bardzo emocjonującym meczu w ramach rozgrywek ligowych D2.
W sobotę Rocznik 2012 z sukcesem rozegrał turniej organizowany w Słupsku wraz z trzema drużynami.
W sobotę zawodnicy z rocznika 2009 rozegrali kolejny mecz w rozgrywkach Ligi wojewódzkiej. Wspaniały występ naszych podopiecznych!
Dwóch naszych wychowanków z rocznika 2009 w wyjściowej XI czwartkowego meczu towarzyskiego Kadry Pomorza!
Dziękujemy za wsparcie Gminie Krokowa.
Tego weekendu rocznik 2011 rozegrał swój pierwszy mecz rundy wiosennej w lidze Junior D2
W niedzielę 20 marca 2022 Błękitne Dziewczyny wybrały się do Dąbrowy na turniej Gdynia Cup, gdzie dzielnie stawiały czoła trudnym rywalom.
W dniu 19.03.2022 zawodnicy rocznika 2010 wybrali się na trójmecz w Szemudzie, a także wielkim sukcesem rozpoczęli rundę wiosenną rozgrywek ligowych D2!
Tego weekendu wybraliśmy się na turniej Zina Cup. Sukces drużyny 2012!