Mecz ligowy rocznika 2009

12.06.2022

W sobotę o godzinie 13:00 Błękitny rocznik 2009 zmierzył się na wyjeździe z drużyną Jaguara Gdańsk w ramach 32 kolejki meczowej Ligi Wojewódzkiej D1.

Mecz zaczął się bardzo intensywnie i treściwie. Obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji podbramkowych, padło kilka strzałów. W 15 minucie spotkania Błękitni wyszli na prowadzenia po skutecznym strzale Janka Strzeckiego! Niestety, zaledwie 4 minuty później przeciwnikom z Gdańska udało się wyrównać wynik spotkania. W ostatniej minucie pierwszej połowy Błękitni stracili nieszczęśliwie drugą bramkę.

Chłopcy wyszli na drugą część spotkania zmotywowani i podbudowani, co skutkowało częstszymi i groźniejszymi atakami na bramkę Jaguara Gdańsk. To przełożyło się na strzelonego gola w 58 minucie spotkania!

Do ostatniego gwizdka mecz był dość wyrównany; niestety, po raz kolejny o rezultacie spotkania decydują same końcówki. Na dwie minuty przed końcem, zespołowi gości udało się wpakować piłkę do bramki podopiecznych Trenera Kuby i Trenera Remigiusza. Mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Mimo niekorzystnego rezultatu Błękitni nie składają broni i walczą o fotel vice-lidera ligi wojewódzkiej. Przed chłopcami z rocznika 2009 jeszcze dwa mecze ligowe, kolejno z zespołami BIG MOT Osiczanki Osice oraz AP Energii Gryf Słupsk. Życzymy powodzenia!

11.06 Gdańsk, Jaguar Gdańsk 3-2 Błękitni Wejherowo Bramki: 1-0 Strzecki, 2-2 Wejher

Skład: Nikodem Wejher, Sebastian Tokarz, Mikołaj Sułkowski, Jan Strzecki, Nikodem Patelczyk, Nikodem Kowalewski, Krystian Dzierzba, Konrad Czwatschka, Kacper Pięta, Nikodem Tabor, Marcin Spławiński, Bartosz Szulist, Kuba Słowi