Błękitny rocznik 2012 z kolejnym ligowym zwycięstwem!

Błękitny rocznik 2012 z kolejnym ligowym zwycięstwem!

25.09.2022

W minioną sobotę 24.09 błękitny zespół rocznika 2012 rozegrał spotkanie w ramach 6 kolejki Ligi Młodzik D2 gr. 2. Na boisko w Kąpinie zawitał zespół Gedani Gdańsk.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, obie drużyny stwarzały groźne ataki, obie dochodziły do sytuacji strzeleckich. Mimo to, nasi chłopcy radzili sobie lepiej jeśli chodzi o skuteczność stwarzanych sytuacji. Dzięki solidnej grze i zachowaniu konsekwencji w ataku, Błękitnym udało się strzelić dwie bramki kolejno w 18 i 28 minucie spotkania!

W drugiej części meczu chłopcy mieli nieco więcej kłopotów. Drużyna gości częściej napierała na bramkę, jednak bezbłędna gra w obronie Błękitnych nie pozwoliła im wpakować piłki do siatki! Pomimo wzmożonych ataków przeciwników z Gdańska podopiecznym Trenera Pawła i Łukasza udało się stworzyć jeszcze jedną, wspaniałą akcję, po której do siatki trafił Hubert Markowski! Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0. Gratulacje!

Błękitni Wejherowo kontynuują piękną passę zwycięstw i po 6 rozegranych spotkaniach, z kompletem punktów górują w tabeli ligowej! Widać, że rywalizacja ze starszymi kolegami nie przeszkadza błękitnej drużynie 2012! Życzymy powodzenia w następnych potyczkach!

24.09. Kąpino, Błękitni Wejherowo 3-0 Gedania Gdańsk Bramki: Gabriel Adamiak, Ksawery Lebiecki, Hubert Markowski

Skład: G. Rybinski, M. Gorzelak, J. Bauman, J. Nawrocki, G. Adamiak, C. Mazurkiewicz, W. Janiszewski, K. Lebiecki, H. Markowski, M. Czwatschka, A. Miłek, S Czwatschka