Wspaniałe ligowe zwycięstwo rocznika 2011

Wspaniałe ligowe zwycięstwo rocznika 2011

18.09.2022

W minioną sobotę 17.09 zespół 2011 rozegrał wyjazdowe spotkanie w ramach 5 kolejki ligi Młodzik D2 gr. 1. Przeciwnikiem Błękitnych był zespół Korona Żelistrzewo.

Chłopcy po 3 ligowych zwycięstwach z rzędu bardzo optymistycznie i pewnie podeszli do potyczki. Po wygranych spotkaniach z Cassubian'em, Profan'em i Kaperkami Puck Błękitni liczyli na kolejne, wysokie zwycięstwo!

Zmotywowani chłopcy bardzo dobrze zaczęli mecz. Już w 2 minucie do bramki trafił Tymon Giniewicz! Jedna bramka nie wystarczyła jednak Błękitnym, którzy przed zakończenia pierwszej połowy do siatki przeciwnika trafili jeszcze 3 razy, kolejno w 22, 27 i 29 minucie!

Druga część spotkania okazała się jeszcze lepsza w wykonaniu Błękitnych Wejherowo. Piękny początek zaliczył Hubert, który w zaledwie 9 minut ustrzelił hat-tricka!

Podopieczni Trenerów Piotra i Krzysztofa ani myśleli jednak o zwolnieniu tempa gry. Chłopcy zasypali gospodarzy gradem goli! Do ostatniego gwizdka sędziego na konto Błękitnych wpłynęło jeszcze 7 pięknych bramek!

Ostatecznie mecz zakończył się wspaniałym wynikiem 0-14! Drużyna rocznika 2011 zwycięsko wychodzi z meczu po raz czwarty w ligowych rozgrywkach. Błękitni z dorobkiem 12 punktów zajmują obecnie pierwszą pozycję w tabeli z najlepszym bilansem bramkowym 54-7! Gratulacje!

17.09. Żelistrzewo, Korona Żelistrzewo 0-14 Błękitni Wejherowo

Bramki: Wojciech Mampe 4x, Hubert Wasielewski 3x, Tymon Giniewicz 3x, Jan Piotrowski, Filip Wandersleben, Jakub Koszałka, Sebastian Krampa

Skład: Borski, Chlechowicz, Giniewicz, Koszałka, Krampa, Piotrowski, Roppel, Wandersleben, Wasielewski, Mampe, Turzyński, Bednarski

Pięknie dziękujemy Panu Andrzejowi Koszałce za wspaniałe zdjęcia :)