harmonogram treningów

Harmonogram treningów obowiązuje od 1 kwietnia 2022 :

TRAMPKARZE

2006/2007/2008 - Błękitne Dziewczyny - trener Daniel Skiba

Wtorek - 18.10 - 19.40 - boisko SP nr 8 w Wejherowie, ul. Nanicka

Piątek - 18.00 - 19.30 - boisko na Os. Sucharskiego w Wejherowie, ul. Mostnika

Błękitni Trampkarze - trener Rafał Chromicz

Środa - 17.30 - 19.00 - boisko SP nr 8 w Wejherowie, ul. Nanicka

Piątek - 18.00 -19.30 - boisko SP nr 8 w Wejherowie, ul. Nanicka

Sobota - 9.00 - 10.30 - boisko Jamajka w Wejherowie, ul. Partyzantów

MŁODZIKI

2009 - grupa A - trenerzy Jakub Przybylski i Remigiusz Sarbak

Wtorek - 16.30 - 18.00 - boisko SP nr 8 w Wejherowie, ul. Nanicka

Czwartek - 18.15 - 19.45 - boisko Jamajka w Wejherowie, ul. Partyzantów

Piątek - 18.00 - 19.30 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

2009/2010 - grupa B - trenerzy Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Poniedziałek - 16.30 - 18.00 - boisko Jamajka w Wejherowie, ul. Partyzantów

Wtorek - 16.30 - 18.00 - boisko Jamajka w Wejherowie, ul. Partyzantów

Czwartek - 16.45 - 18.15 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

2010 - grupa A - trenerzy Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Poniedziałek - 18.15 - 19.45 - boisko Jamajka w Wejherowie, ul. Partyzantów

Wtorek - 18.15 - 19.45 - boisko Jamajka w Wejherowie, ul. Partyzantów

Czwartek - 18.30 - 20.00 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

ORLIKI

2011 - grupa A - trenerzy Krzysztof Karmazy, Piotr Basiński

Poniedziałek - 18.30 - 20.00 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

Wtorek - 18.15 - 19.45 - boisko na Os. Sucharskiego w Wejherowie, ul. Mostnika

Piątek - 18.00 - 19.30 - Orlik w Gościcinie, ul Wejherowska

2011 - grupa B - trenerzy Krzysztof Karmazy, Piotr Basiński

Poniedziałek - 16.45 - 18.15 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

Wtorek - 16.30 - 18.00 - boisko na Os. Sucharskiego w Wejherowie, ul. Mostnika

Piątek - 16.30 - 18.00 - Orlik w Gościcinie, ul Wejherowska

2011 - Wierzchucino - trener Bartosz Piepke

Poniedziałek - 16.30 - 18.00 - boisko Orlik przy SP w Wierzchucinie

Środa - 16.30 - 18.00 - boisko Orlik przy SP w Wierzchucinie

Piątek - 16.30 - 18.00 - boisko Orlik przy SP w Wierzchucinie

2012 - grupa A - trenerzy Łukasz Czarnecki, Paweł Spławiński

Poniedziałek - 18.15 - 19.45 - boisko na Os. Sucharskiego w Wejherowie, ul. Mostnika

Wtorek - 18.15 - 19.45 - boisko LO im. Sobieskiego w Wejherowie, ul. Bukowa

Czwartek - 18.30 - 20.00 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

2012 - grupa B - trenerzy Łukasz Czarnecki, Paweł Spławiński

Poniedziałek - 16.30 - 18.00 - boisko na Os. Sucharskiego w Wejherowie, ul. Mostnika

Wtorek - 16.30 - 18.00 - boisko LO im. Sobieskiego w Wejherowie, ul. Bukowa

Czwartek - 16.45 - 18.15 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

ŻAKI

2013 - grupa A - trenerzy Łukasz Kostuch, Dariusz German

Wtorek - 18.30 - 20.00 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

Czwartek - 18.15 - 19.45 - boisko LO im. Sobieskiego w Wejherowie, ul. Bukowa

2013 - grupa B - trenerzy Łukasz Kostuch, Dariusz German

Wtorek - 16.45 - 18.15 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

Czwartek - 16.30 - 18.00 - boisko LO im. Sobieskiego w Wejherowie, ul. Bukowa

2013 - Dziewczyny - trener Adrian Nowak

Środa - 18.00 - 19.15 - boisko PZS nr 4 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344(Samochodówka)

Piątek - 18.00 - 19.15 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

2014 - grupa A - trenerzy Tadeusz Ciapa, Przemysław Waszkinel

Poniedziałek - 18.15 - 19.30 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

Czwartek - 18.00 - 19.15 - boisko SP nr 8 w Wejherowie, ul. Nanicka

2014 - grupa B - trenerzy Tadeusz Ciapa, Przemysław Waszkinel

Poniedziałek - 16.45 - 18.00 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

Czwartek - 16.30 - 17.45 - boisko SP nr 8 w Wejherowie, ul. Nanicka

SKRZATY

2015 - grupa A - trener Jakub Dulko

Wtorek - 18.15 - 19.30 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

Czwartek - 18.05 - 19.15 - boisko SP nr 8 w Wejherowie, ul. Nanicka

2015 - grupa B - trener Jakub Dulko

Wtorek - 16.45 - 18.00 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

Czwartek - 16.40 - 17.50 - boisko SP nr 8 w Wejherowie, ul. Nanicka

2016 - grupa A - trener Adrian Nowak

Środa - 16.30 - 17.45 - boisko PZS nr 4 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344(Samochodówka)

Piątek - 16.30 - 17.45 - boisko w Kąpinie, ul. Parkowa

PRZEDSZKOLAKI

2017-2018 - przedszkolaki - Krystian Kożyczkowski

Grupa 1

Poniedziałek - 16.30 - 17.30 - boisko PZS nr 4 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344 (Samochodówka)

Środa - 16.30 -17.30 - boisko PZS nr 4 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344 (Samochodówka)

Grupa 2

Poniedziałek - 17.30 - 18.30 - boisko PZS nr 4 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344 (Samochodówka)

Środa - 17.30 -18.30 - boisko PZS nr 4 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344 (Samochodówka)

ZAPISY do Akademii

Tadeusz Ciapa - tel. 502 560 648,   blekitni-wejherowo@home.pl

Zapisy do Akademii prowadzone są w sposób ciągły, aż do wyczerpania miejsc w poszczególnych drużynach

Wnioski o przyjęcie do Akademii należy składać internetowo za pośrednictwem portalu Łączy nas Piłka. Instrukcja jak to zrobić podana jest TUTAJ

Plan treningowy (treningi + mecze) drużyny certyfikowanych (Skrzaty, Żaki, Orliki i Młodziki) znajduje się też TUTAJ

UWAGA !!!

• O zmianach w harmonogramie rodzice są informowani za pośrednictwem trenerów tak szybko jak tylko jest to możliwe.

• Treningi odwołane ze względu na złe warunki atmosferyczne lub z powodu innych przyczyn niezależnych od WAPN "Błękitni" nie są odrabiane.

• Trening może zostać odwołany ze względu na udział drużyny w turnieju lub meczu towarzyskim bez konieczności odrabiania go w innym terminie.

• W przypadku odwołania treningu trener ma obowiązek poinformować rodziców dzieci o odwołaniu zajęć.

• WAPN "Błękitni" nie organizuje dojazdu dzieci na treningi, ani na turnieje. Obowiązkiem rodziców jest zapewnienie dziecku dojazdu na miejsce treningu czy miejsce turnieju i odbiór dziecka po skończonych zajęciach.

• W dni ustawowo wolne od pracy zajęcia treningowe nie odbywają się i nie są odrabiane.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNYM REGULAMINEM AKADEMII