Drużyna rocznika 2012 wraca na zwycięskie tory!

Drużyna rocznika 2012 wraca na zwycięskie tory!

09.10.2022

W minioną sobotę błękitny zespół 2012 rozegrał domowe spotkanie w ramach 8 kolejki ligi Młodzik D2 gr. 2. Do Kąpina przyjechał zespół AP KP Gdynia. Chłopcy po 6 zwycięstwach z rzędu przegrali ostatni wyjazdowy mecz z Dragonem Pomorze, dlatego wczoraj Błękitni liczyli na wielki powrót. Tak też się stało!

Od początku spotkania to Błękitni stawiali warunki na placu gry. Chłopcy zasypywali przeciwników strzałami, jednak nie potrafili przełożyć tego na gola. Ostatecznie, po wielu próbach, do siatki trafił Hubert Markowski!

Druga część gry była niezwykle trudna, sporo walki fizycznej i częste faule nie należały do najprzyjemniejszej części gry. Goście z Gdyni starali przedzierać się nie przez środek boiska, a tuż przy liniach bocznych. Natomiast dobra i solidna gra w obronie naszych podopiecznych skutecznie likwidowała ataki przeciwnika! Ponadto, dzięki wielkiemu zaangażowaniu i oddaniu zdrowia na boisku, na konto Błękitnych wpłyną jeszcze jeden gol! Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0!

Obecnie drużyna 2012 zajmuje drugą pozycję w tabeli tuż za Arką Gdynia! Gratulujemy :)

09.10. Kąpino, Błękitni Wejherowo 2-0 AP KP Gdynia Bramki: 1-0 Hubert Markowski, 2-0 Adam Miłek

Skład: G. Rybinski, J. Konkol, M. Gorzelak, P. Kwidzinski, J. Bauman, J. Nawrocki, Sz. Czwatschka, A. Miłek, K. Lebiecki, H. Markowski, M. Czwatschka, O. Sitarz, H. Karsznia