Zapowiedź weekendu 11-12 czerwca

Zapowiedź weekendu 11-12 czerwca

10.06.2022

Przed nami kolejny ciekawy i pełny emocji weekend z udziałem naszych błękitnych drużyn!

Rocznik 2009

Najstarszy rocznik Akademii rozegra w sobotę 11.06 spotkanie 32 kolejki Ligi Wojewódzkiej D1. Błękitni udadzą się do Gdańska, gdzie o godzinie 13:00 na boisku przy ulicy Budowlanych zmierzą się z zespołem Jaguara Gdańsk.

Rocznik 2010

Błękitna drużyna 2010 zmierzy się z rówieśnikami z zespołu Korony Żelistrzewo w ramach 26 kolejki Ligi Młodzik D2 gr1. Sobotni mecz odbędzie się o godzinie 11:00 na Stadionie przy ul. Szkolnej w Żelistrzewie.

Rocznik 2012

Zespół rocznika 2012 weźmie udział w dwóch Turniejach Związkowych PomZPN, Turnieju Eliminacyjnym DEYNA CUP 2022 oraz Sokół CUP!

W sobotę odbędzie się Turniej Eliminacyjny DEYNA CUP 2022 w Starogardzie Gdańskim. Zespoły biorące udział w turnieju podzielone zostały na dwie grupy A i B. Błękitni Wejherowo trafili do grupy B gdzie zmierzą się z następującymi zespołami: Gedania Gdańsk, AP Jedynka Kartuzy, Pomezania Malbork, AP Orzełki Żelistrzewo. Błękitni w pierwszym spotkaniu zagrają z zespołem z Malborka już o godzinie 9:20!

W sobotę o godzinie 12:30 Błękitni podejmą wyzwanie pięciu drużyn w Turnieju PomZPN: Diego Lębork, Jedynki Reda, AP Karol Piątek, Ejsmond'u Club oraz Ejsmond'u IV Club. Turniej odbędzie się na Obiekcie Sportowym "CHECZ" w Gdyni.

W niedzielę 12.06 Błękitni Wejherowo będą gospodarzami Związkowego Turnieju! W Kąpinie o godzinie 11:00 podopieczni Trenera Łukasza i Pawła zmierzą się z zespołami Latarnika Choczewo, MKS Władysławowo, Kaszub Połchowo, Korony Żelistrzewo oraz Klifu Chłapowo.

Ponadto, również w niedzielę, chłopcy wezmą udział w turnieju Sokół CUP w Bożympolu Wielkim! Turniej odbędzie się na boisku przy ul. Szkolnej 1.

Rocznik 2013

Rocznik 2013 bardzo aktywnie spędzi najbliższe dni!

W sobotę błękitni chłopcy pojadą do Starogardu Gdańskiego, gdzie od godziny 9:00 wezmą udział w Turnieju Eliminacyjnym DEYNA CUP 2022. Zespoły biorące udział w turnieju podzielone zostały na dwie grupy A i B. Błękitni Wejherowo trafili do grupy B gdzie zmierzą się z następującymi zespołami: Wierzyca Pelplin, GAP Bruskowo Wielkie, Pomezania Malbork, Gryf Tczew oraz Gedania Gdańsk. Rozgrywki prowadzone będą na zasadzie tabeli, gry "każdy z każdym". W pierwszym meczu Błękitni zmierzą się z drużyną Gedanii Gdańsk o godzinie 09:40 na Boisku B.

W niedzielę 12.06 Błękitni wezmą udział w Turnieju Sokół CUP organizowanym w Bożympolu Wielkim. Początek turnieju o godzinie 10:00 na boisku przy ul. Szkolnej 1!

Ponadto, tego samego dnia chłopcy udadzą się do Bolszewa, gdzie stoczą pojedynek z pięcioma drużynami w ramach Pomorskiego Turnieju Związkowego. Są nimi: Sztorm Kosakowo, AP Cassubian, AP II Cassubian, Jantarek Władysławowo i Zatoka 95 Puck. Początek turnieju o godzinie 11:00!

Rocznik 2014

Błękitny rocznik 2014 w sobotnie popołudnie również weźmie udział w turnieju Sokół CUP w Bożympolu Wielkim. Zapraszamy na boisko w Bożympolu!

Rocznik 2016

W najbliższą sobotę chłopcy z rocznika 2016 zmierzą się z pięcioma zespołami w ramach Turnieju Związkowego PomZPN. Początek turnieju w Bojanie o godzinie 10:00!

Błękitne Dziewczyny 2013-15

Błękitny zespół Dziewcząt wraz z kolegami z rocznika 2014 weźmie udział w turnieju Sokół CUP w Bożympolu. Początek turnieju o godzinie 13:30!

Życzymy powodzenia wszystkim naszym podopiecznym!

Działania naszej Akademii w tym udział naszych drużyn w rozgrywkach Pomorskiego - ZPN są dofinansowane przez Urząd Miasta Wejherowa, Urząd Gminy Wejherowo, Urząd Gminy Krokowa, a także Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!