Ligowe zwycięstwo chłopców z rocznika 2009!

16.06.2022

W czwartek 16.06 odbył się przedostatni mecz rocznika 2009 w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej D1. Błękitni zmierzyli się z drużyną BIG MOT Osiczanką Osice na "BASE GROUP ARENA" w Osicach.

Cały mecz był pod kontrolą naszych błękitnych chłopców; mimo to, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po rozpoczęciu drugich 35 minut Błękitnym udało się strzelić szybko bramkę, a później po wzmożeniu ataków na bramkę przeciwników wpadły jeszcze dwa gole!

Błękitni stworzyli sobie bardzo dużo sytuacji podbramkowych i zdecydowanie naciskali na bramkę Osiczanki, w pełni kontrolując losy meczu, co przełożyło się na bardzo dobry rezultat 3-0.

Cieszy fakt, iż na to spotkanie zostali powołani wszyscy zawodnicy rocznika 2009 i każdy dostał okazję wejścia na plac gry! Gratulacje!!

Na kolejkę przed końcem rozgrywek Błękitni Wejherowo zajmują 2 miejsce w ligowej tabeli, z przewagą 3 punktów nad Chojniczanką Chojnice. W ostatnim, sobotnim spotkaniu w Kąpinie z drużyną AP Energia Gryf Słupsk chłopcy będą mieli okazję utrzymać fotel vice-lidera Ligi Wojewódzkiej. Życzymy powodzenia!

16.06 Osice, BIG MOT Osiczanka 0-3 Błękitni Wejherowo

Bramki: 1-0 Strzecki (Słowi), 2-0 Baranowski (Szulist), 3-0 Tabor

Skład: Dzierzba, Zielonka, Patelczyk, Dawidowski, Tokarz, Szulist, Kowalewski, Olczyk, Słowi, Sułkowski, Tabor, Czwatschka, Strzecki, Bawarski, Wejher, Baranowski, Pięta, Spławiński