Inauguracja rundy wiosennej ligi D2 - rocznik 2011

21.03.2022

W weekend nasza drużyna Orlików rocznik 2011 zainaugurowała rundę wiosenną ligi Junior D-2. Naszym pierwszym przeciwnikiem był zespół AS Pomorze.

Niestety nasza drużyna musiała uznać wyższość drużyny z Gdańska, mecz zakończył się wynikiem 12:5 dla gospodarzy.

O wyniku zadecydowała pierwsza, nie najlepsza w naszym wykonaniu połowa, która zakończyła się prowadzeniem zespołu AS Pomorze 9:1. Po przerwie natomiast zobaczyliśmy zupełnie inną grę w wykonaniu naszej drużyny.

Dużo ciekawych akcji, pojedynków 1 na 1 sprawiło, że kończyliśmy mecz w trochę lepszych humorach, lecz nie byliśmy w stanie odrobić strat z pierwszej połowy.

Mimo porażki jesteśmy pełni optymizmu przed kolejnymi meczami. Druga połowa pokazała, że przy odpowiednim zaangażowaniu jesteśmy w stanie grać na dobrym poziomie z każdym zespołem mimo, iż rywalizujemy z drużynami  starszymi.

Dziękujemy chłopakom za profesjonalną postawę i grę do końca!

AS Pomorze - Błękitni Wejherowo 12:5

Bramki: O. Roppel, K. Błażejewicz, H. Wasielewski, J. Wicki, K. Koszałka

Skład: B. Chlechowicz, A. Borski, O. Roppel, J. Wicki, L. Czurgiel, F. Wandersleben, K. Koszałka, K. Jezierski, H. Wasielewski. K. Błażejewicz, K. Turzyński, T. Giniewicz, S. Krampa.