Zwycięski mecz ligowy rocznika 2011!

05.06.2022

W sobotnie przedpołudnie zawodnicy z rocznika 2011 udali się do Gdyni, gdzie z drużyną Arki Gdynia zmierzyli się w ramach ostatniej, 25 kolejki ligi Młodzik D2 gr3!

Błękitni rozpoczęli mecz nieco ospale, co skutkowało straconą bramką już w 5 minucie spotkania. Mimo straconego gola, chłopcy od razu stanęli na nogi i w 29 minucie udało się wyrównać wynik, kiedy to do bramki strzelił Leon Czurgiel!

Drugą połowę podopieczni Trenera Krzysztofa i Piotra rozpoczęli z przytupem. W 42 i 45 minucie meczu do bramki trafił kolejno Oskar i Filip!

Błękitni kontrolowali przebieg drugiej części meczu i rezultat 1-3 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego. Gratulujemy!

Po 21 rozegranych spotkaniach w lidze Młodzik D2 gr3. Błękitni Wejherowo zdobyli łącznie 34 punkty, wygrywając 11, remisując 1 i przegrywając 9 spotkań. Chłopcom udało się również strzelić łącznie 75 bramek!

Wielkie gratulacje dla Błękitnych zawodników z rocznika 2011, którzy sezon rozegrali w lidze ze starszymi kolegami!

04.06.2022 Arka Gdynia 1-3 Błękitni Wejherowo Bramki: 1-1 Czurgiel, 1-2 Oskar Roppel, 1-3 Filip Wandersleben

Skład: Jakub Koszałka, Adrian Borski, Ksawery Jezierski, Leon Czurgiel, Bartosz Chlechowicz, Oskar Roppel Filip Wandersleben, Tymon Giniewicz, Filip Formela, Sebastian Krampa, Jan Wicki, Hubert Wasielewski, Jan Guziuk, Jakub Turzyński, Wojciech Kierznikowicz, Kamil Błażejewicz