Wygrana w ligowym starciu Błękitnych Dziewcząt!

05.06.2022

W niedzielę o godzinie 18:30 Błękitne Dziewczyny rozegrały ostatnią kolejkę meczową ligi Młodzik D1. W ramach ostatniego meczu Błękitni zmierzyli się z drużyną Dragon Bojano na boisku w Kąpinie.

Cały mecz, a szczególnie pierwsza połowa zdecydowanie należała do Błękitnych Wejherowo. Strzelanie rozpoczęła Agnieszka Zakrzewska, której do bramki udało się strzelić w 4 i 28 minucie meczu! Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0!

W drugiej części spotkania, dokładnie w 60 minucie meczu, gościom udało się strzelić gola. Zespół Trenera Daniela nie zaprzestał jednak na strzelaniu i w ostatniej minucie meczu do bramki trafiła Roksana Stenka! Gratulacje!

Błękitne Dziewczyny rozegrały w tym sezonie 22 mecze, z których 10 wygrały, 3 zremisowały i przegrały 9. Łącznie zespołowi udało się strzelić 77 bramki! Wielkie gratulacje dla błękitnego zespołu, który zakończył sezon na 6 lokacie!

05.06 Kąpino, Błękitni Wejherowo 3-1 Dragon Bojano Bramki: 1-0 Agnieszka Zakrzewska (Zamojska), 2-0 Agnieszka Zakrzewska, 3-1 Roksana Stenka (Grzona)

Skład: Solis, Baranowska, German, Zakrzewska, Janca, Zamojska, Cielecka, Brzezińska, Miszewska, Klamrowska, Stenka, Grzona, Maszota, Zielonka