Rocznik 2012 idzie jak burza! Kolejne ligowe zwycięstwo!

11.09.2022

W sobotę 10.09 błękitny rocznik 2012 udał się do Rumi gdzie zmierzył się z tamtejszą drużyna Salos Rumia w ramach 4 kolejki ligi Młodzik D2 gr. 2!

Mecz okazał się być ciężkim dla naszych błękitnych chłopców, jednak podopieczni Trenerów Łukasza i Piotra nie dawali za wygraną. Mecz był bardzo otwarty, obie drużyny stwarzały mnóstwo sytuacji strzeleckich. Jako pierwsza bramkę strzeliła drużyna gospodarzy, jednak jeszcze w pierwszej połowie spotkania wynik wyrównał się po celnym strzale Wojtka Janiszewskiego!

Na drugie 35 minuty meczu Błękitni wyszli bardzo zmotywowani i wygrali walkę mentalną. Twarda i ryzykowna gra opłaciła się i chłopcom udało się wpakować jeszcze 3 gole do siatki przeciwnika! Gratulacje!

Po 4 kolejkach ligowych zespół Błękitnych zajmuje fotel lidera z niesamowitym bilansem bramkowym 31-4! W drużynie wyraźnie widać zgranie i umiejętności pozwalające na grę jak równy z równym w lidze ze starszym rocznikiem!

W następnej kolejce Błękitni zmierzą się w domowym spotkaniu z kolejną drużyną z Rumi - Orkanem Rumia. Gratulujemy i powodzenia!

10.09. Stadion MOSiR Rumia, Salos Rumia 1-4 Błękitni Wejherowo Bramki: 1-1 Wojciech Janiszewski (Hubert Karsznia) , 2-1 Jakub Baumann, 3-1 Gabriel Adamiak, 4-1 Adam Miłek

Skład:G. Rybinski, J. Bauman, M. Gorzelak, G. Adamiak, Sz. Czwatschka, C. Mazurkiewicz, A. Miłek, K. Lebiecki, H. Markowski, W. Janiszewski, P. Kwidzinski, L. Kandzora, M. Czwatshka, J. Nawrocki