Rocznik 2010 z ważnym zwycięstwem w Lidze D2

01.05.2022

W sobotnie popołudnie drużyna rocznika 2010 podejmowała w Kąpinie zespół  Dragona Pomorze. Jako iż zespół gości nie zaznał w rundzie wiosennej ani jednej porażki, spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie.

Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do naszego zespołu, drużyna stworzyła sobie więcej okazji do strzelenia goli, dłużej utrzymywała się przy piłce. Dobra gra przełożyła się na wynik, kiedy to chłopcy strzelili dwie bramki w 11 i 17 minucie. Mimo lepszej postawy Dragona w drugiej połowie, Błękitni nie wypuścili zwycięstwa z rąk, kontrolując spotkanie do ostatniej minuty gry.

Zapraszamy na Błękitny kanał na YT, gdzie można obejrzeć transmisję z meczu: https://www.youtube.com/watch?v=kkM64CmP4YA. Dziękujemy redaktorom kanału!

Dzięki temu rezultatowi Błękitni Wejherowo przeskakują Dragon Pomorze w tabeli uplasowując się na drugiej pozycji! Wielkie gratulacje!!

Błękitni Wejherowo 3-1 Dragon Pomorze Bramki: 1-0 Brzeski (Giergiński), 2-0 Klecha bezpośrednio z rzutu rożnego(!), 3-0 Strzecki

Skład: Mięsiak, Undzenas, Brzeski, Godlewski, Schemich, Lange, Klecha, Kamiński, Strzecki, Giergiński, Groth