Pracowity weekend rocznika 2011

16.05.2022

Zawodnicy z rocznika 2011 mają za sobą bardzo pracowity weekend!

W sobotę drużyna Orlików rozegrała mecz w Lidze Młodzik D2 gr3. Błękitni zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Pików Gdańsk.

Mimo dobrej grze w pierwszej połowie spotkania, do szatni Błękitni schodzili ze straconą bramką. Zespół bardzo zmobilizował się w przerwie meczu i w drugiej części spotkania rozsypał się worek z bramkami! Po wspaniałej predyspozycji zespołu mecz zakończył się wysokim wynikiem aż 7-2! Brawa dla całej drużyny!

Podopieczni Trenera Krzysztofa i Piotra zajmują szóstą lokatę w tabeli, kolekcjonując 31 punktów po 20 spotkaniach. Gratulujemy!

Piki Gdańsk 2-7 Błękitni Wejherowo

Bramki: 1-1 Formela (Wandersleben), 1-2 Giniewicz (Formela), 1-3 Czurgiel (Wandersleben), 1-4 Formela, 2-5 Koszałka (Jezierski), 2-6 Jezierski (Koszałka), 2-7 Wasielewski

Skład: B. Chlechowicz, F. Formela, O. Roppel, J. Wicki, K. Koszałka, F. Wandersleben, K. Jezierski, L. Czurgiel, H. Wasielewski. J. Guziuk, W. Kierznikowicz, T. Giniewicz, A. Borski.

W niedzielę Błękitni Wejherowo rozegrali Turniej ZPN w Lęborku, gdzie zagrali z drużynami AP Karol Piątek Luzino, Diego Lębork, Profan Gościcino oraz Błękitni Wierzchucino.

Tu również nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony prezentując wysoki poziom i zaangażowanie w grę! Trenerów cieszy to, że w obu wydarzeniach wzięła udział bardzo liczna grupa zawodników! Gratulujemy!

Skłąd: J. Guziuk, F. Formela, K Turzyński, T. Bednarski, M Wojciechowski, W. Mampe,K. Błażejewicz, K. Rybicki, K. Koszałka, J. Piotrowski, I. Lademan, S. Krampa