Podsumowanie weekendu 08-09 października

Podsumowanie weekendu 08-09 października

12.10.2022

Kolejny przepełniony aktywnościami weekend za nami!

Rocznik 2010

Jak co tydzień, zawodnicy z rocznika 2010 rozegrali dwa mecze ligowe. Tym razem oba spotkania odbyły się na wyjeździe.

W sobotę o godzinie 10:00 chłopcy pojechali do Żukowa, gdzie zmierzyli się z zespołem Dragon Pomorze. Po bardzo dobrej grze naszych zawodników spotkanie zakończyło się wysokim wynikiem 7-0! Gratulujemy!

Pełna relacja z meczu w osobnym artykule: LINK

08.10. Żukowo, Dragon Pomorze 0-7 Błękitni Wejherowo

Tego samego dnia, o godzinie 11:00 Błękitni rozegrali spotkanie 8 kolejki ligi Młodzik D1. Na boisku w Kosakowie chłopcy podjęli wyzwanie Sztormu Kosakowo.

Niestety, ten mecz nie poszedł po myśli naszym zawodnikom. Mimo szczerej walki do samego końca i oddania zdrowia na placu gry, Błękitni musieli uznać wyższość gospodarzy. Chłopcom brakowało tego dnia szczęścia, spotkanie zakończyło się wynikiem 6-1. Po meczu czas na regenerację i wyciągnięcie ważnych wniosków, które przydadzą się w przyszłości! Cieszy również obecność młodszych zawodników z rocznika 2011! Gratulujemy i życzymy powodzenia!

08.10. Kosakowo, Sztorm 6-1 Błękitni Wejherowo, Bramka: samobójcza

Skład: Dopka, Gaffke, Gosz, Guziuk, Hazuka, Klawikowski, Mielewski, Pożarowszczyk, Tabor, Fetta, Mielewski, Puzdrowski, Wojciechowski

Rocznik 2011

Błękitny rocznik 2011 w pojedynku ligowym również spotkał się z drużyną Sztormu Kosakowo. Tym razem sobotnie spotkanie odbyło się na naszym terenie, w Kąpinie. Chłopcy rozegrali bardzo dobry mecz. Pierwsza połowa, w porównaniu z drugą, była dość wyrównana. Obie drużyny dochodziły do głosu, tworząc wiele sytuacji podbramkowych, jednak to Błękitni bardziej dominowali. Celność naszych błękitnych chłopców nie zawodziła tego dnia - w pierwszych 35 minutach na konto Błękitnych wpłynęło aż 5 bramek!

W drugiej części meczu podopieczni Trenera Piotra i Krzysztofa nie zamierzali zwalniać tempa! Po stuprocentowej kontroli przebiegu spotkania Błękitni wpakowali przeciwnikom jeszcze 6 goli! Ostatecznie spotkanie zakończyło się pięknym wynikiem 11-1. Gratulacje dla Huberta i Tomka za skompletowanie hat-tricka!

08.10. Kąpino, Błękitni Wejherowo 11-1 Sztorm Kosakowo Bramki: Wasielewski 3x, Bednarski 3x, Giniewicz 2x, Koszałka, Wandersleben, samobój

Skład: Chlechowicz, Czurgiel, Formela, Giniewicz, Jezierski, Koszałka, Roppel, Wandersleben, Wasielewski, Bednarski, Błażejewicz, Borski, Kierznikowicz, Krampa, Piotrowski, Turzyński, Wicki

Rocznik 2012

Błękitny rocznik 2012 spotkał się z zespołem AP KP Gdynia. Mecz odbył się o godzinie 10:00 w Kąpinie.

Po bardzo ciężkim i wyrównanym spotkaniu Błękitni Wejherowo zwyciężyli 2-0! Jest to 7 zwycięstwo ligowe podopiecznych Trenerów Łukasza i Pawła, gratulujemy!

08.10. Kąpino, Błękitni Wejherowo 2-0 AP KP Gdynia

Pełna relacja z meczu: LINK

Rocznik 2013

Podopieczni Trenera Darka i Łukasza rozegrali dwa mecze towarzyskie, kolejno w piątek i sobotę. Przeciwnikami Błękitnych były zespoły AP Jedynki Reda oraz Arki Gdynia!

Wyniki nie były zapisywane, jednak Trenerzy są zadowoleni z gry swoich zawodników. Chłopcy wykazali się pełnym zaangażowaniem i oddali serce na placu gry!

Rocznik 2014

Błękitni 2014 wzięli udział w Turnieju Pomorskiego ZPN organizowanym w sobotę w Gdyni. Chłopcy zmierzyli się z zespołami Bałtyku Gdynia, Cisowej Gdynia, Ejsmond'u Club oraz AP Jedynki Reda.

Nie były to najlepsze zawody w wykonaniu Błękitnych chłopców, jednak drużyna zdobyła cenne doświadczenie, które z pewnością wykorzysta w przyszłości!

Rocznik 2016 + Dziewczyny 2013-15

Drużyny Trenera Adriana wzięły udział w 3 kolejce ligi JomaFive Junior. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta nie doznały żadnej porażki! Wspaniała predyspozycja wszystkich zawodników i zawodniczek przełożyła się na wspaniałe zwycięstwa! Gratulujemy!

Szczegóły dotyczące rozgrywek w osobnym artykule: LINK

Ponadto, w sobotę o godzinie 11:00 Błękitne Dziewczęta wzięły udział w Pomorskim Turnieju Związkowym. Na boisku w Starzynie zespół zmierzył się z następującymi drużynami: Sokół Bożepole Wielkie, MKS Władysławowo, Orzełki Żelistrzewo, Kaszubia Starzyno i Korona Żelistrzewo.

Dziewczyny zagrały bardzo dobre spotkania, choć jednak momentami brakowało szczęścia. Drużyna zagrała pod czujnym okiem przyszłych Trenerek, które bardzo dobrze oceniły błękitne Zawodniczki! Gratulujemy!

Działania naszej Akademii, w tym udział naszych drużyn w rozgrywkach Pomorskiego ZPN są dofinansowane przez Urząd Miasta Wejherowa, Urząd Gminy Wejherowo, Urząd Gminy Krokowa, Starostwo Powiatu Wejherowskiego, a także Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!