Pierwsze ligowe zwycięstwo rocznika 2012!

25.08.2022

W tę środę zawodnicy z rocznika 2012 rozegrali pierwszą ligową potyczkę w lidze Młodzik D2 gr. 2. W pierwszej kolejce meczowej Błękitni zmierzyli się z zespołem Ejsmond Club.

Nasi chłopcy bardzo dobrze rozpoczęli pierwszą połowę, już w 7 minucie spotkania do bramki trafił Gabriel Adamiak! Kilka minut później Jakub Bauman wywalczył rzut karny i po gwizdku sędziego do "jedenastki" podszedł Michał Gorzelak, który pewnie umieścił piłkę w siatce! Do końca pierwszych 35 minut Błękitni wygrywali 2-0.

W drugiej części spotkania rywalizacja nieco się wyrównała, na konto podopiecznych Trenerów Krzysztofa i Piotra wpłynęła jeszcze jedna bramka, po celnym strzale Adama Miłka w 42 minucie gry.

Na chwilę przed końcem meczu drużynie z Gdyni udało się trafić do siatki dwa razy, jednak to Błękitni cieszyli się z wygranej! Ostatecznie mecz w Kąpinie zakończył się wynikiem 3-2! Wielkie gratulacje dla chłopców 2012, którzy występują w rozgrywkach ligowych ze starszym rocznikiem!

24.08.2022, Kąpino Błękitni Wejherowo 3-2 Ejsmond Club

Bramki: 1-0 G. Adamiak (W. Janiszewski), 2-0 M. Gorzelak (k), 3-0 A. Miłek (G. Adamiak)

Skład: G.Rybinski, J.Konkol, G. Adamiak, J. Bauman, M. Gorzelak, Sz. Czwatschka, W. Janiszewski, C. Mazurkiewicz, A. Miłek, H. Markowski, K. Lebiecki, M. Czwatschka, P. Kwidzinski, J. Nawrocki