Ligowe zwycięstwo Błękitnych Dziewcząt

21.05.2022

W sobotę 21.05 drużyna Błękitnych Dziewcząt rozegrała spotkanie w ramach 20 kolejki meczowej Ligi Młodzik D1! Na boisku w Kąpinie drużna zmierzyła się z zespołem Orkanu Rumia.

Po szybko straconej bramce już w pierwszej minucie meczu zespół szybko stanął na nogi, strzelając przeciwnikowi dwie bramki jeszcze w pierwszej części spotkania kolejno w 5 i 33 minucie! Po rozpoczęciu drugich 35 minut Błękitnym udało się strzelić jeszcze 3 bramki, a mecz zakończył się wynikiem 5-2!

Drużyna po 20 rozegranych spotkaniach zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli, zbierając 30 punktów! Wielkie gratulacje dla całego zespołu!!

Błękitni Wejherowo 5-2 Orkan Rumia Bramki: 1-1 Bartek Szulist (Agnieszka Zakrzewska), 2-1 Oliwia Cielecka, 3-1 Konrad Czwatschka (Amelia German), 4-2 Bartek Szulist (Konrad Czwatschka), 5-2 Konrad Czwatschka (Agnieszka Zakrzewska)

Skład: Stenka, Cielecka, Solis, Baranowska, German, Zakrzewska, Maszota, Szulist, Czwatschka, Dawidowski