Kolejne zwycięstwo zawodników z rocznika 2009!

03.04.2022

Po bardzo trudnym meczu rozgrywanym przy silnym wietrze na Arenie Mistrzów w Gniewinie Rocznik 2009 pewnie pokonuje zespół z Tczewa. W pierwszej połowie zespół ruszył na rywali wysokim pressingiem, co zaowocowało zdobyciem bramki i prowadzeniem 1-0 do przerwy. W drugiej połowie nasi podopieczni oddali trochę inicjatywy, aby szukać szans w kontratakach, z których słynie nasza ekipa. Rywal w tej części grając z wiatrem doszedł do kilku sytuacji, ale w samej końcówce to nasi zawodnicy ruszyli z szybkim atakiem i zdobyli bramkę na 2-0. Dzięki temu wynikowi zespół utrzymał pozycję lidera w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej D1! Wielkie gratulacje!!

Błękitni Wejherowo 2-0 Gryf Tczew