Kolejne ligowe zwycięstwo rocznika 2012!

Kolejne ligowe zwycięstwo rocznika 2012!

01.09.2022

W ostatni dzień sierpnia błękitny rocznik 2012 rozegrał w Kąpinie swój drugi mecz w lidze Młodzik D2. Tym razem przeciwnikiem Błękitnych był zespół Ogniwo Sopot!

Nasi zawodnicy nieco sennie rozpoczęli środowy mecz. Początek spotkania był dość wyrównany, lecz to podopiecznym Trenerów Łukasza i Pawła udało się strzelić bramkę otwierającą mecz już w 10 minucie. Pierwszego gola strzelił Hubert Markowski. Niestety, chwilę później goście odpowiedzieli szybkim trafieniem do siatki Błękitnych. Jak się okazało była to jedyna stracona bramka przez naszych zawodników!

Od 16 minuty rywalizacji chłopcy ruszyli z impetem na przeciwnika, strzelając jeszcze 3 bramki w pierwszej połowie! Piłkę do siatki umieścili Gabriel Adamiak oraz Hubert, który skompletował hat-tricka!

Błękitni nie zwolnili tempa również po przerwie. W drugiej odsłonie spotkania na konto Błękitnych Wejherowo wpadło jeszcze 6 goli kolejno w 42, 48, 54, 59, 61 i 67 minucie gry! Cztery z nich ustrzelił Cezary Mazurkiewicz! Gratulujemy!

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10-1 dla gospodarzy. Jest to drugie zwycięstwo z rzędu błękitnego rocznika 2012 w lidze Młodzik D2! Po dwóch rozegranych kolejkach chłopcy zajmują fotel lidera ligi! Mamy nadzieję i optymistycznie wierzymy, że chłopcy na długo utrzymają tę pozycję!

Wielkie gratulacje i powodzenia w następnych ligowych potyczkach!

31.08, Kąpino Błękitni Wejherowo 10-1 Ogniwo Sopot

Bramki: 1-0 H. Markowski, 2-1 H. Markowski, 3-1 H. Markowski (C. Mazurkiewicz), 4-1 G. Adamiak, 5-1 C. Mazurkiewicz (A. Miłek), 6-1 K. Lebiecki, 7-1 H. Markowski (K. Lebiecki), 8-1 C. Mazurkiewicz, 9-1 C. Mazurkiewicz, 10-1 C. Mazurkiewicz (H. Markowski)

Skład: G. Rybinski, J. Bauman, M. Gorzelak, G. Adamiak, K. Lebiecki, W. Janiszewski, A. Miłek, C. Mazurkiewicz, H. Markowski, H. Karsznia, L. Kandzora, M. Czwatshka, P. Kwidzinski