Dwunaste z rzędu ligowe zwycięstwo w wykonaniu rocznika 2009!

01.05.2022

W sobotę 30.04 o godzinie 11:00 drużyna rocznika 2009 podejmowała w Kąpinie zespół SMS Radunia Stężyca.

To spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie. Jak chłopcy mają w zwyczaju, szybko ruszyli na przeciwnika, co opłaciło się zdobytą bramką już w pierwszej minucie meczu. Zaledwie 7 minut później Nikodem Wejher podwyższył wynik spotkania na 2-0. Kiedy naszemu zespołowi zdawało się, że mają grę pod kontrolą, przeciwnicy wykorzystali stworzone sytuacje i doprowadzili do remisu jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Po przerwie drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony strzelając dwa gole kolejno w 47 i 62 minucie, oraz tworząc jeszcze kilka okazji bramkowych.

Trudne spotkanie, z którego po raz kolejny podopieczni trenera Kuby i Remigiusza wychodzą zwycięsko, dzięki czemu utrzymują pozycję lidera Ligi Wojewódzkiej! Wielkie gratulacje!!

Błękitni Wejherowo 4-2 Radunia Stężyca Bramki: 1-0 Strzecki (Tabor), 2-0 Wejher (Strzecki), 3-2 Spławiński (Strzecki), 4-2 Wejher (Strzecki)

Skład: Dzierzba, Patelczyk, Sułkowski, Kowalewski, Słowi, Spławiński, Strzecki, Tabor, Wejher, Dawidowski, Olczyk, Szukist, Bawarski, Pięta, Tokarz, Czwatschka, Baranowski.