Aktywna sobota rocznika 2010 - trójmecz i rozgrywki ligowe

Aktywna sobota rocznika 2010 - trójmecz i rozgrywki ligowe

20.03.2022

W sobotę rocznik 2010 uczestniczył w dwóch wydarzeniach. Rankiem część zawodników rozegrała trójmecz w Szemudzie gdzie zmierzyliśmy się z zespołami GKS Przodkowo oraz Iskry Szemud. Na tle starszych przeciwników nasza gra wyglądała nieźle chociaż nie ustrzegliśmy się błędów w obronie. Cieszy fakt, że zawodnicy starali się realizować zachowania, których uczymy się na zajęciach, to klucz do sukcesu!

W meczach zagrali: Darek Gaffke, Maciek Opara, Oli Dopka, Czarek Kuźmiński, Kuba Dettlaf, Michał Gosz, Hubert Bradel, Adam Depta, Franek Pożarowszczyk, Filip Koszałka.

Po południu natomiast, nasz zespół uczestniczący w rozgrywkach młodzik D-2 w gr. 1 zainaugurował rozgrywki rundy wiosennej.

Po bardzo dobrym spotkaniu pokonaliśmy zespół KP Gdynia 7-0 (1:0). Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony grając dojrzały i zdyscyplinowany futbol. Brawo chłopcy, miło było popatrzeć na waszą grę. Gratulujemy!!

Gole zdobyli: Julek Strzecki i Piotrek Klecha 2x, Alan Giergiński, Igor Nowacki i Maciek Groth 1x.

Zespół wystąpił w składzie: Olek Mięsiak, Robert Brzeski, Kajus Undzenas, Patryk Godlewski, Dawid Schemich, Rafał Pasternak, Julek Strzecki, Alan Giergiński, Piotrek Klecha, Maciek Hazuka, Oski Lange, Igor Nowacki, Maciek Groth