Zapowiedź weekendu 10-11 grudnia

Zapowiedź weekendu 10-11 grudnia

08.12.2022

Jesienna runda rozgrywek ligowych dobiegła końca, teraz nadszedł czas na sparingi, turnieje i przygotowania do drugiej części sezonu 2022/23. Oto lista nadchodzących wydarzeń na najbliższe dni!

Rocznik 2010

W najbliższą sobotę (10.12) najstarszy rocznik Akademii rozegra sparing z drużyną AP Kartuzy. Spotkanie odbędzie się na Arenie Mistrzów w Gniewinie o godzinie 14:00.

Rocznik 2012

Zawodnicy z rocznika 2012 pojadą w sobotę do Lęborka, gdzie powalczą w turnieju Diego Cup 2022. Będzie to turniej halowy, organizowany w Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku (ul. Piotra Skargi 52).

Chłopcy rywalizować będą w grupie B z trzema innymi zespołami: KS Skorzewo, Futbolaki Słupsk, a także Diego Lębork II. Po zakończonej fazie grupowej odbędą się mecze fazy pucharowej na zasadzie "drabinki", spotkania będą trwały 15 minut, w systemie gry 4+1.

Życzymy powodzenia!

Rocznik 2013

W ten weekend podopieczni Trenera Darka i Trenera Łukasza wezmą udział w trzydniowym, ogólnopolskim turnieju Rewalandia. Chłopcy spotkają się z dużymi Polskimi firmami, takimi jak Śląsk Wrocław, Lech Poznań, czy Pogoń Szczecin. Turniej odbędzie się w dniach 9-11 grudnia w hali sportowo-widowiskowej w Rewalu (ul. Szkolna 1). Oficjalne rozpoczęcie odbędzie się o godzinie 16:45.

W turnieju weźmie udział łącznie 16 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy A i B. Wszystkie mecze odbywać się będą na murawie sztucznej, będą one trwały 15 minut, w systemie gry 4+1.

Błękitni zostali przydzieleni do grupy A z następującymi drużynami: Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Warta Poznań, Polonia Środa Wielkopolska, Falubaz Zielona Góra, Sztorm Szczecin oraz Wybrzeże Rewalskie Rewa.

Trenerzy ogłosili listę powołanych zawodników: Miłosz Kummer, Bartek Sobiecki, Antoni Polański, Filip Górzyński, Antoni Grubba, Jakub Mucha, Tomasz Fetta.

Pierwsze spotkanie chłopcy rozegrają w piątek o godzinie 15:30 z zespołem Falubaz Zielona Góra. Życzymy powodzenia całej drużynie!

Rocznik 2014

Błękitny rocznik 2014 weźmie udział w IV kolejce Gdyńskiej Ligi Halowej, która odbywa się w sobotę (10.12) na hali widowisko-sportowej w Bojanie. Nasi młodzi zawodnicy zmierzą się z zespołami: Escola Futbolu Pruszcz Gdański, SAP Sopot, Orkan Rumia, Orlik Przodkowo, Dragon Bojano oraz AP Jedynka Reda. Początek turnieju już o godzinie 14:00.

Dziewczyny 2013-15

W tę sobotę błękitny zespół dziewcząt weźmie udział w turnieju dla roczników 2014 i młodszych organizowanym w Gdyni, przy ul. Nagietkowej 73. Spotkania odbędą się na sztucznej murawie pod balonem. W turnieju powalczą cztery drużyny dziewcząt, w systemie "każdy z każdym". Powodzenia!

Życzymy powodzenia wszystkim Zawodnikom, Zawodniczkom i Trenerom.

Działania naszej Akademii, w tym udział naszych drużyn w rozgrywkach Pomorskiego ZPN są dofinansowane przez Urząd Miasta Wejherowa, Urząd Gminy Wejherowo, Urząd Gminy Krokowa, Starostwo Powiatu Wejherowskiego, a także Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!