Zapowiedź weekendu 01-02 października

Zapowiedź weekendu 01-02 października

29.09.2022

Przed nami pierwszy tydzień października. W weekendowym rozkładzie jazdy jak zwykle pojawi się szereg aktywności sportowych z udziałem naszych pociech!

Rocznik 2010

Najstarszy rocznik Akademii rozegra dwa mecze ligowe, oba w sobotę (01.10), na boisku w Kąpinie.

O godzinie 10:00 Błękitni podejmą wyzwanie Jedynki Redy w ramach 7 kolejki spotkań Ligi Młodzik D1. Natomiast na szczeblu Ligi Wojewódzkiej chłopcy zmierzą się z zespołem AP GKS Kowale. Początek spotkania już o godzinie 12:30!

Rocznik 2011

Błękitny zespół 2011 uda się w sobotę (01.10) do Starzyna, gdzie w ramach 7 kolejki Ligi Młodzik D2 rozegra spotkanie z Orzełkami Żelistrzewo. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 na boisku przy ul. Głuszewskiej 2B.

Rocznik 2012

Chłopcy z rocznika 2012 zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu ligowym z drużyną Dragon Pomorze. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (02.10) o godzinie 14:30 w Żukowie, na stadionie przy ul. Książąt Pomorskich.

Rocznik 2013

Podopieczni Trenera Darka i Łukasza wezmą udział w dwóch Turniejach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

W najbliższą niedzielę o godzinie 10:00 chłopcy rozpoczną rywalizację z następującymi zespołami: Ejsmond Club, UKS Lider Dębogórze, Sztorm Kosakowo, Orkan Rumia i Pomorzanin Gdynia. Zbiórka na stadionie przy ul. Zamenhofa w Gdyni.

Również w niedzielę, lecz o godzinie 14:00 Błękitni pojadą na Arenę Mistrzów w Gniewinie, gdzie podejmą rywalizację pięciu innych drużyn: Salos Rumia, Salos II Rumia, Ejsmond Club, AP Karol Piątek, Jedynka Reda.

Rocznik 2016

Nasi najmłodsi zawodnicy również wezmą udział w Pomorskim Turnieju Związkowym. W niedzielę chłopcy pojadą do Gościcina, gdzie od godziny 10:00 będą mierzyć się z zespołami AP Cassubian, AP II Cassubian, Salos Rumia, Orlik Przodkowo oraz LZS Dragon Bojano. Turniej zostanie rozegrany na boisku przy ul. Sójkowej 6.

Życzymy powodzenia wszystkim Zawodnikom i Trenerom!

Działania naszej Akademii, w tym udział naszych drużyn w rozgrywkach Pomorskiego ZPN są dofinansowane przez Urząd Miasta Wejherowa, Urząd Gminy Wejherowo, Urząd Gminy Krokowa, Starostwo Powiatu Wejherowskiego, a także Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!