Ubezpieczenie NNW - rok 2024 i inne informacje organizacyjne.

Ubezpieczenie NNW - rok 2024 i inne informacje organizacyjne.

UBEZPIECZENIE NNW NA ROK 2024

Drodzy rodzice trenujących w naszej Akademii dzieci tradycyjnie na początku roku prosimy o uregulowanie opłaty za ubezpieczenie NNW na rok 2024 (styczeń - grudzień 2023) w wysokości 40 zł. Ubezpieczenie obejmuje wszystkie wydarzenia organizowane przez naszą Akademię (treningi, mecze, turnieje, obozy, półkolonie, inne). Polisę wykupiliśmy w firmie Allianz.

Opłatę za ubezpieczenie proszę wpłacać na konto Akademii (można to zrobić łącznie z comiesięczną opłatą na działalność statutową, odpowiednio opisując przelew).

OPŁATY STATUTOWE NA ROK 2024

Przypominamy, że stawki za opłaty na działalność statutową naszej Akademii wynoszą :

Składka miesięczna -  150 zł - płatne do 10-go każdego miesiąca

Uwagi: Wpłat można dokonywać miesięcznie, dwumiesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie.·      

Jeżeli w Akademii trenuje rodzeństwo. Opata wynosi :

dwoje dzieci -  225 zł (płatne do 10-go każdego miesiąca),

troje dzieci  - 300 zł (płatne do 10-go każdego miesiąca).

czworo dzieci - 375 zł (płatne do 10-go każdego miesiąca)

Opłaty należy regulować do 10 - dnia każdego miesiąca. Opłatę za ubezpieczenie należy uregulować do końca stycznia 2024.

FERIE ZIMOWE 2024

Przypominamy również o zbliżających się feriach zimowych i dwóch wydarzeniach które w tym okresie organizujemy.

Dla młodszych dzieci organizujemy obóz dochodzeniowy w Wejherowie, a dla starszych wyjazd na obóz do Hiszpanii.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na obóz w Wejherowie w terminie od 5 do 9 lutego : www.blekitni-wejherowo.pl/aktualnosci/pilkarskie-ferie-z-blekitnymi-zima-2024

Rodzicom zawodników wyjeżdżających do Hiszpanii przypominamy, że opłatę za wyjazd dziecka należy uregulować do 8 stycznia 2024. Prosimy też o przypilnowanie ważności dokumentów dziecka niezbędnych do wyjazdu za granicę (dowód lub paszport, EKUZ) oraz karty zdrowia sportowca. Informację dotyczącą biletów na mecz Barcelony podamy w osobnym komunikacie.

www.blekitni-wejherowo.pl/aktualnosci/oboz-w-hiszpanii-zima-2024

UWAGA WAŻNE - APLIKACJA PRO TRAIN UP.

W związku z rozpoczęciem monitorowania procesu treningowego w naszej Akademii za pomocą aplikacji ProTrain Up, bardzo prosimy Państwa o przesłanie swojego aktualnego adresu mailowego wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska oraz imienia i nazwiska dziecka do trenera drużyny lub bezpośrednio do trenera T. Ciapy który koordynuje ten temat (tel. 502 560 648). Następnie po otrzymaniu na podanego maila danych do pierwszego logowania i instrukcji aktywacji ściągnięcie aplikacji Pro Train Up na swój telefon, lub zalogowanie się za pomocą strony internetowej www.protrainup.com

Aplikacja dla Państwa i dla zawodników jest w całości bezpłatna. Docelowo wszystkie terminy treningów, meczów, sparingów będziemy zamieszczali w tej aplikacji, znajdą w niej też Państwo wyników testów które robimy na treningach, daty ważności karty zdrowia, stan opłaconych składek, opłat na obozy czy ubezpieczenia.

Za pomocą aplikacji będziemy też wysyłać zaproszenia na mecze i zbierać potwierdzenia udziału, to samo dotyczy treningów, a także usprawiedliwiania nieobecności. Z aplikacji mogą oczywiście korzystać oboje rodzice (w takiej sytuacji prosimy o przesłanie maila przez oboje rodziców).