Podsumowanie weekendu 14-15.05

Podsumowanie weekendu 14-15.05

17.05.2022

W minionych dniach nasze błękitnie drużyny wzięły udział w szeregu aktywości sportowych!

Rocznik 2009

W sobotę 14.05 najstarszy rocznik akademii rozegrał kolejne zwycięskie stracie ligowe w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej D1!

Przeciwnikiem Błękitnych był zespół Champions Kwidzyn. Mimo zakończonej remisem pierwszej połowy, zawodnicy Trenera Kuby i Remigiusza pewnie pokonali przeciwników z Kwidzyna aż 10-1! Gratulacje dla Nikodema Wejhera za ustrzelenie dwóch hat-tricków w dniu swoich urodzin!

Po tym zwycięstwie Błękitni wciąż przewodzą w ligowej tabeli zbierając 78 punktów po 28 kolejkach meczowych!

Champions Kwidzyn 1-10 Błękitni Wejherowo

Rocznik 2010

Zawodnicy z rocznika 2010 rozegrali tego weekendu jeden, bardzo ważny mecz ligowy!

W sobotnie przedpołudnie Błękitni zmierzyli się na boisku w Kąpinie z Arką Gdynia.

Po bezbramkowym remisie w pierwszej części spotkania, zawodnikom z Arki udało się strzelić naszym chłopcom dwie bramki kolejno w 42 i 43 minucie. Podrażnieni podopieczni Trenera Marcina i Wojtka pokazali swoją siłę, zaangażowanie i ducha walki i wpakowali przeciwnikom dwa gole. Mecz zakończył się remisem, a Błękitni pozostają na szczycie ligowej tabeli Ligi Młodzik D2 gr2!

Błękitni Wejherowo 2-2 Arka Gdynia

Rocznik 2011

Zawodnicy z rocznika 2011 mają za sobą mecz ligowy oraz udział w Turnieju ZPN!

W sobotę, w gdańskiej grupie 3 Ligi Młodzik D2 drużyna Orlików zmierzyła się na wyjeździe z zespołem Pików Gdańsk.

Pomimo nieco ospałej pierwszej części meczu, zespół bardzo zmobilizował się w przerwie spotkania, wychodząc na drugie 35 minut w pełni zmotywowanym! To właśnie wtedy rozsypał się worek z bramkami! Błękitnym udało się wpakować aż 7 goli do bramki przeciwnika, a drużynie z Gdańska zaledwie dwie! Błękitni pokazali dominację i zgranie, w pełni kontrolując przebieg spotkania aż do jego zakończenia!

Piki Gdańsk 2-7 Błękitni Wejherowo

W niedzielę zespół udał się do Lęborka, gdzie rozegrał turniej w ramach Pomorskiego ZPN.

Błękitni pod wodzą Trenera Darka zmierzyli się z zespołami: AP Karol Piątek Luzino, Diego Lębork, Profan Gościcino oraz Błękitni Wierzchucino. Tam również chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, prezentując wysoki poziom gry!

Trenerów cieszy fakt, iż w obu wydarzeniach wzięła bardzo liczba grupa zawodników!

Rocznik 2013

W sobotę drużyna rocznika 2013 rozegrała trójmecz w Bożympolu Wielkim.

Błękitni Wejherowo zmierzyli się z rówieśnikami z drużyn Sokoła Bożepole i Bałtyku Gdynia. Mecze toczyły się w szybkim tempie, a akcje przenosiły się spod jednej bramki pod drugą! Chłopcy wykazali się wielkim zaangażowaniem, co przełożyło się na grad strzelonych bramek!

Ponadto tego samego dnia odbył się mini festyn na boisku w Kąpinie dla naszych małych zawodników i ich rodziców! Spotkanie miało na celu wspólną integrację! Odbyło się wiele meczów dzieci i rodziców wraz z trenerami. Nie zabrakło również grilla i wielu pysznych przekąsek! Mimo nieco wietrznej pogody frekwencja dopisała, z czego bardzo się cieszymy!

Pięknie dziękujemy naszej wspaniałej, błękitnej rodzinie rodziców!

Rocznik 2014

Grupa rocznika 2014 rozegrała w sobotę turniej w ramach Pomorskiego ZPN w Starzynie!

Mimo niezbyt dobrej pogody Błękitni rozegrali mecze z zespołami Jantarka Władysławowo, Kaszubii Starzyno i Orzełków Żelistrzewo. Naszym drużynom grało się raz lepiej raz gorzej, mimo to turniej chłopcy skończyli z uśmiechem na twarzy, przyjemnie zmęczeni!

W poniedziałek 16.05 podopieczni Trenera Tadeusza i Przemka pojechali do Gdańska, gdzie wzięli udział w Turnieju Invest GDA CUP!

Turniej był dla błękitnej drużyny sporym wyzwaniem zarówno sportowym jak i organizacyjnym, ale jak zwykle dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców wszystko udało się wzorowo!

Cieszymy się, że nasi podopieczni mieli możliwość zagrać na tak pięknym stadionie. Wspomnienia z tego turnieju zostaną z nimi na długo, szczególnie, że w turnieju chłopcy przeżywali dosłownie każdy rodzaj piłkarskich emocji: smutek po porażkach, zacięte końcówki meczów, emocjonujące rzuty karne, czy wreszcie radość po zwycięstwie!

Błękitni są bardzo zmotywowani po poniedziałkowym turnieju i nie mogą doczekać się kolejnych potyczek!

Błękitne Dziewczyny 2007-09

W niedzielę drużyna Błękitnych Dziewcząt rozegrała mecz ligowy w ramach 19 kolejki Ligi Młodzik D1! Przeciwnikiem Błękitnych był zespół Dragona Pomorze. Drużyna niestety uległa chłopcom z Bojana 3-1, a bramkę dla Błękitnych zdobył Ksawier Baranowski.

Błękitni Wejherowo zajmują obecnie 7 pozycję w tabeli, kolekcjonując 27 punktów po 19 rozegranych meczach.

Życzymy powodzenia w nadchodzących spotkaniach!

Błękitni Trampkarze

Podopieczni Trenera Rafała rozegrali w sobotę mecz w ramach "Ligi Rezerw Młodzików". Błękitni zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Vigo Tuchom.

Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, a mecz zakończył się wynikiem 9-1! Bramki strzelali Wojciech Waremko 4x, Mateusz Farkowski 2x, Adam Depta 2x oraz Szymon Adamczyk. Gratulacje dla chłopaków!

Vigo Tuchom 1-9 Błękitni Wejherowo

Gratulujemy wszystkim Zawodnikom, Zawodniczkom i Trenerom!

Działania naszej Akademii w tym udział naszych drużyn w rozgrywkach Pomorskiego - ZPN są dofinansowane przez Urząd Miasta Wejherowa, Urząd Gminy Wejherowo, Urząd Gminy Krokowa, a także Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!