Podsumowanie weekendu 07-08 maja

Podsumowanie weekendu 07-08 maja

10.05.2022

W ten piękny słoneczny weekend niemal wszystkie nasze Błękitne drużyny brały aktywny udział w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych!

Rocznik 2009

Błękitny rocznik 2009 zwyciężył w sobotnich derbach małego trójmiasta! Drużyna Trenera Jakuba i Remigiusza pokonała u siebie w Kąpinie zespół Jedynki Reda 5-2! Po ciężkiej pierwszej połowie zakończonej remisem, Błękitni pokazali wspaniały futbol w drugich 35 minutach spotkania, dominując przebieg meczu i strzelając jeszcze 3 gole!

Dzięki temu rezultatowi Błękitni pozostają na pozycji lidera Ligi Wojewódzkiej D1! Wielkie gratulacje!!

Błękitni Wejherowo 5-2 Jedynka Reda

Rocznik 2010

Drużyna rocznika 2010 rozegrała w ten weekend 2 mecze ligowe.

W grupie 1 Błękitni Wejherowo zmierzyli się w niedzielę z drużyną Sztormu Kosakowo. Mecz zakończył się wynikiem 1-1. Mimo tego wyniku drużyna utrzymuje się na 2 pozycji tabeli Ligi Młodzik D2.

Sztorm Kosakowo 1-1 Błękitni Wejherowo

W ramach 18 kolejki meczowej w grupie 2, Błękitni pewnie pokonali zespół Jaguara Gdańsk na wyjeździe aż 2-6! Zespół zagrał bardzo dobre spotkanie kontrolując grę i stwarzając wiele sytuacji bramkowych!

Podopieczni Trenera Marcina i Wojtka zajmują 1 lokatę w tabeli z przewagą 6 punktów nad drugą Arką Gdynia. Gratulujemy!!

Serdecznie zapraszamy na kanał YouTube, na którym opublikowane są transmisje z meczów: LINK Wielkie podziękowania dla redaktorów kanału!

Jaguar Gdańsk 2-6  Błękitni Wejherowo

Rocznik 2011

Rocznik 2011 również miał rozegrać mecz ligowy. Niestety drużyna Portowca Gdańsk nie dojechała w niedzielę na boisko w Kąpinie. Błękitnym Wejherowo przypisano 3 punkty, które nasi zawodnicy z pewnością chcieli wywalczyć na boisku.

W związku z tym Trenerzy podzielili zespół na dwie ekipy, które rozegrały godzinny sparing!

Błękitni Wejherowo 3-0 Portowiec Gdańsk (walkower)

Rocznik 2012

Drużyna Trenera Łukasza i Pawła rozegrała w sobotę mecze towarzyskie. Jedna grupa zagrała kolegami z Wierzchucina, a druga rozegrała trójmecz z zespołami LZS Zalewo i Stolem Gniewino. Drużyny zagrały w systemach 8+1. Podczas spotkań można było zobaczyć wiele bramek oraz pojedynków 1 na 1. Trenerzy widzą w drużynie coraz lepszą grę i rozumienie schematów pokazywanych na treningach! Gratulacje!

Rocznik 2013

Zespół rocznika 2013 ubiegły weekend spędził na turnieju w Ustce. Błękitni walczyli o Puchar Neptuna!

Sobotnie mecze drużyna rozpoczęła niestety od porażki. Tym samym zespół nie awansował do grupy mistrzowskiej; pozostało walczyć o Puchar Jantara.

Drugiego dnia rozgrywek nastąpiła duża metamorfoza naszego zespołu i kolejne 5 meczów chłopcy zagrali z dużym zaangażowaniem i poświęceniem, co zaowocowało pięcioma zwycięstwami!

W ostatecznej partii rozgrywek Błękitni zagrali bardzo dobre mecze przeplatane słabszymi. Czasem drużyna dominowała swoich przeciwników, a czasem popełniała błędy co skutkowało straconymi bramkami.

Mimo wszystko Trenerzy są zadowoleni z postawy swoich podopiecznych, którzy zdobyli bardzo cenne doświadczenie pokazując, że są bardzo zgraną grupą!

Rocznik 2014

W sobotę 7 maja rocznik 2014 rozegrał bardzo pożyteczne mecze towarzyskie z rówieśnikami z drużyny AP Cassubian.

W naszej drużynie mieliśmy dwóch debiutantów. Swoje pierwsze mecze w Błękitnych rozegrali trenujący od niedawna z nami Wiktor i pochodzący z Ukrainy Timur. Obaj spisali się wzorowo! Wielkie gratulacje!

Spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze, a chłopcy pokazali pełne zaangażowanie i pasję do gry!

Rocznik 2016

W sobotę grupa rocznika 2016 zainaugurowała wiosenną rundę turniejów związkowych PomZPN! Błękitni zmierzyli się z zespołami GAP Dąbrowy, APK Jedynki Kartuzy, Dragona Bojano oraz FC Gowidlina.

Nasi mali podopieczni stwarzali bardzo wiele akcji podbramkowych, brali udział w pojedynkach 1 na 1, oraz pilnie stosowali się do wcześniej poznanego ustawienia! Gratulujemy!

Błękitne Dziewczyny 2007-09

W sobotę w Kąpinie drużyna Błękitnych Dziewcząt rozegrała mecz w ramach Ligi Młodzik D1. Zespół podjął drużynę EJSMOND Club z Gdyni.

Mimo dobrej postawy naszej drużyny i walki do końca mecz zakończył się wynikiem 1-5. Mimo to, drużyna wyciągnęła dużo wniosków, z których z pewnością skorzysta w perspektywie następnych meczów ligowych!

Błękitni Wejherowo 1-5 EJSMOND Club

Błękitne Dziewczyny 2013-15

W niedzielę o godzinie 13:30 w Kąpinie drużyna Dziewcząt również zainaugurowała wiosenne turnieje związkowe. Niestety niektóre drużyny, z którymi miały zmierzyć się nasze zawodniczki nie dojechały do Kąpina. W związku z powyższym zespół rozegrał mecz towarzyski z drużyną Flauty Gdynia.

Dziewczyny mimo ospałego początku meczu, z każdą minutą grały coraz lepiej. Zespół pokazał ducha walki i duże umiejętności indywidualne! W drużynie zadebiutowała również nowa zawodniczka Zuzia! Gratulujemy całemu zespołowi!!

Działania naszej Akademii w tym udział naszych drużyn w rozgrywkach Pomorskiego - ZPN są dofinansowane przez Urząd Miasta Wejherowa, Urząd Gminy Wejherowo, Urząd Gminy Krokowa a także Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!