Podsumowanie Błękitnego weekendu 23-24 kwietnia

Podsumowanie Błękitnego weekendu 23-24 kwietnia

W ten piękny słoneczny weekend niemal wszystkie nasze Błękitne drużyny brały aktywny udział w rozgrywkach ligowych i nie tylko :)

Rocznik 2009

Nasi najstarsi zawodnicy po kolejnym zwycięstwie umacniają się na pozycji lidera w Lidze Wojewódzkiej D1! W tę sobotę 23.04 chłopcy wybrali się na trudny teren do Pruszcza Gdańskiego, gdzie zmierzyli się z drużyną Escola Pruszcz Gdański. Mimo ciężkiego początku meczu i straconej niefortunnie bramce, nasz zespół szybko stanął na nogi i wykorzystał stworzone sytuacje wygrywając mecz i wracając do Wejherowa z trzema punktami!

Escola Pruszcz Gdański 1-2 Błękitni Wejherowo Bramki: 1-1 Sułkowski (Tabor), 1-2 Strzecki (Słowi)

Skład: Dzierzba, Patelczyk, Sułkowski, Kowalewski, Słowi, Spławiński, Tabor, Strzecki, Wejher, Szulist, Olczyk, Pięta, Czwatschka, Tokarz

Rocznik 2010

W niedzielne przedpołudnie (24.04) w Kąpinie Błękitny rocznik 2010 rozegrał kolejny mecz w ramach rozgrywek młodzik D2 Gdańsk gr. 2, mierząc się z zespołem KP Gdynia. Podopieczni Trenera Wojtka i Marcina pewnie pokonali rówieśników z Gdyni aż 6-1! Jak relacjonują Trenerzy, mecz obfity był w akcje podbramkowe, pojedynki 1 na 1 i twarde starcia zgodnie z duchem fair play!

Zapraszamy do obejrzenia meczu na Błękitnym kanale YouTube https://www.youtube.com/watch?v=EN7KueVAVUg.

Wielkie podziękowania dla redaktorów tego kanału, którzy są z naszymi chłopcami na niemal każdym meczu.

Błękitni Wejherowo 6-1 KP Gdynia Bramki: 1-0 Undzenas, 2-0 Groth as. Lange, 3-0 Strzecki, 4-0 Giergiński, 5-0 Strzecki as. Undzenas, 6-0 Groth as. Nowacki

Skład : Dorszyński, Tabor, Brzeski, Godlewski, Nowacki,  Kamiński, Undzenas, Strzecki, Giergiński, Lange, Kuźmiński, Groth

Rocznik 2009/2010 Grupa B w sobotę 23.04 rozegrała sparing z Błękitnymi Trampkarzami. Początek spotkania był bardzo wyrównany, lecz ostatecznie drużyna Trampkarzy uznała wyższość grupie Trenera Wojtka. Mecz rozgrywany był na wysokiej intensywności i dobrym poziomie! Obie drużyny zaprezentowały się znakomicie, wszyscy zawodnicy zostawili serducho na placu gry. Gratulujemy!

Rocznik 2011

Zawodnicy z rocznika 2011 rozegrali swój mecz w ramach 19 kolejki rozgrywek D2. W Kąpinie zespół podjął drużynę AP GKS Kowale. Niestety mecz zakończył się wygraną gości 9-0. Przystępując do rozgrywek ze starszymi kolegami nasi chłopcy wiedzieli, że nie będzie łatwo, lecz nie składają broni i dzielnie walczą dalej! Obecnie Błękitni zajmują 7 lokatę w tabeli ligowej Młodzik D2.

Skład : Koszałka, Borski, Wasielewski, Czurgiel, Chlechowicz, Roppel, Wandersleben, Kierznikowicz, Giniewicz, Krampa, Jezierski, Guziuk, Turzyński, Błażejewicz, Formela.

Druga grupa rozegrała dziś sparing w Gniewinie z drużyną Stolemu. Nasi chłopcy pewnie pokonali zespół z Gniewina wygrywając aż 5-1! Gratulacje!

Skład : J. Guziuk, W. Mampe, M. Wojciechowski, P. Pleger, T. Bednarski, J. Piotrowski, S. Krampa, F. Formela, K. Turzyński, K. Rybicki, M. Wiśniewski, D. Wysocki

Rocznik 2012

W sobotę 23.04 drużyna Trenera Łukasza i Pawła zapoczątkowała wiosenne rozgrywki związkowe Orlik E3. W tego rodzaju rozgrywkach nie są prowadzone tabele, ani zapisywane wyniki. Dzięki temu zawodnicy mogli skupić się na doskonaleniu poznanych umiejętności na treningach.

W niedzielę 24.04 drugi zespół udał się do Władysławowa, gdzie również zainaugurował rozgrywki wiosenne turniejem ligowym. Błękitni wykazali się wielkim zaangażowaniem i radością z gry. Gratulacje!

Rocznik 2013

Tej soboty drużyna rocznika 2013 wzięła udział w turnieju związkowym w Karwii. Podobnie jak koledzy z rocznika 2011, podopieczni Trenera Łukasza i Darka biorą udział w rozgrywkach ze starszymi kolegami. Błękitni zmierzyli się z drużynami rocznika 2012 zespołów Zatoki Puck, AP Cassubiana, Jantarka Władysławowo i Sztormu Mosty. Nasi chłopcy wykazali się dyscypliną i wielkim zaangażowaniem!

Tego samego dnia druga grupa Błękitnych rozegrała trójmecz z drużynami Arki Gdynia i Jedynki Reda, w którym to również pokazali się z dobrej strony!

Skład: Kummer, Tomaszewski,Sobiecki, Grubba, Tarnowski, Mucha, Gołaszewski, Musiał, Dobrzewiński, Giniewicz, Misza, Bigott.
Skład: Tomaszewski, Sobiecki, Górzyński, Grubba, Pionk, Misza, Polański, Czoska i Bychowski

Rocznik 2014

W sobotę 23.04 nasz zespól z rocznika 2014 udał się do Bożegopola na mecz kontrolny z drużyną Pogoni Lębork. Sparing stał na wysokim poziomie, obie drużyny pokazały duże umiejętności piłkarskie, które przekładały się na składne akcje wykończone pięknymi bramkami!

Skład : Olek Cieśliński, Ignaś Nawrocki, Antek Czerwionka, Adi German, Franek Sobczak, Kapi Labudda, Janek Kozłowski, Olek Nowak, Jasiu Bulczak

W tym samym czasie chłopcy z grupy 2014 B uczestniczyli w dodatkowych zajęciach na boisku Jamajka, w których doskonalili swoje umiejętności w małych grach. Frekwencja na zajęciach dopisała, łącznie w treningu uczestniczyło 15 zawodników.

Rocznik 2015

W niedzielne południe chłopcy również wzięli udział w turnieju związkowym ZPN. Błękitni rozegrali dwa turnieje, jeden na boisku "Jamajka" w Wejherowie, gdzie zmierzyli się z drużynami: AP KP Gdynia, Dragon Bojano, Błyskawica Reda Rekowo, AP Cassubian i Pomorzanin Gdynia; oraz na boisku w Redzie, gdzie podjęli grę z zespołami: KP Jantarek, AP Cassubian, Błyskawica Reda Rekowo, Stolem Gniewino i EJSMOND Club. Mecze były przepełnione emocjami i wieloma wspaniałymi bramkami! Mali piłkarze z wielkimi uśmiechami na twarzach spędzili tę niedzielę!

Rocznik 2016

Drużyna Trenera Adriana intensywnie spędziła ten weekend. W sobotę 23.04 zawodnicy udali się do Kosakowa, a w niedzielę 24.04 do Bojana, aby rozegrać mecze towarzyskie. Nasi podopieczni grali aż 80 minut na wysokiej intensywności i w pełnym zaangażowaniu! Byliśmy świadkami wielu akcji indywidualnych, pojedynków i mnóstwo strzelonych bramek! Całemu zespołowi towarzyszyła radość i uśmiech na twarzach! :)

Skład: Leon, Tymon, Gracjan, Bartek, Marek, Janek, Olo, Hubert, Ariel. Gościnnie wystąpiły Marianna i Blanka. Wielkie gratulacje!!

Błękitne Dziewczyny 2006-2009

W piękną sobotę 23.04 Błękitny zespół rozegrał mecz w rozgrywkach ligowych Młodzik D1.

Nasza drużyna podjęła w Kąpinie zespół AP Bałtyk II Gdynia. Mimo zaciętej i wyrównanej walki nasz zespół uległ rówieśnikom z Gdyni. Mecz zakończył się wynikiem 2-5. Pomimo przegranego meczu brawa należą się całej drużynie!

Błękitni Wejherowo - AP Bałtyk II Gdynia 2-5.

Bramki: Baranowski as. Zakrzewska, Baranowski as. Bawarski

Skład : Zielonka, German, Grzona, Zakrzewska, Zamojska, Dawidowski, Cielecka, Baranowski, Bawarski, Maszota, Janca,Baranowska, Klamrowska, Stenka, Solis, Brzezińska

Działania naszej Akademii w tym udział naszych drużyny w rozgrywkach Pomorskiego - ZPN są dofinansowane przez Urząd Miasta Wejherowa, Urząd Gminy Wejherowo, Urząd Gminy Krokowa a także Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie