Międzynarodowy turniej w Licheniu dla rocznika 2010 - zapowiedź!

Międzynarodowy turniej w Licheniu dla rocznika 2010 - zapowiedź!

09.11.2022

W najbliższy weekend (11-13 listopada) drużyna rocznika 2010 weźmie udział w międzynarodowym turnieju organizowanym przez firmę Pro-Turnieje, który odbędzie się w Licheniu (Hotel Atut, ul. Toruńska 27). W turnieju wezmą udział łącznie 24 drużyny z Polski i Europy!

Zespoły zostały rozlokowane w 3 grupach eliminacyjnych (A, B i C)!

W piątek 11.11 i sobotę 12.11 zostaną rozegrane mecze fazy eliminacyjnej, na zasadzie gry "każdy z każdym", kolejno 3 w piątek i 4 w sobotę. Spotkania te będą trwały 27 minut. W meczach będzie obowiązywał system 8+1.

Następny etap turnieju podzielony będzie na cztery Grupy Finałowe (CHAMPIONS, GOLD, SILVER i BRONZE)

Drużyny, które w swoich grupach eliminacyjnych (A, B, C) zajmą miejsca 1 i 2 awansują do grupy CHAMPIONS. Zespoły z miejsc 3 i 4 trafią do grupy GOLD, z miejsc 5 i 6 do grupy SILVER, a drużyny zajmujące ostatnie miejsca 7 i 8 w swoich grupach (A, B, C) zagrają w grupie BRONZE.

Mecze Grup Finałowych (CHAMPIONS, GOLD, SILVER i BRONZE) odbędą się w niedzielę 13.11 i również będą trwały 27 minut.

Po zakończeniu Grup Finałowych zostaną rozlosowane wszystkie miejsca 1-24, przy czym zwycięzca grupy CHAMPIONS zostanie ogłoszony zwycięzcą całego turnieju.

Błękitni Wejherowo zostali rozlosowani w Grupie C z następującymi zespołami: AP Bronowice Lublin, Barca Academy Warszawa, Falubaz Zielona Góra, Jaguar Gdańsk, KKP Korona Kielce, Młode Talenty Toruń oraz Odra Opole.

W pierwszym meczu Błękitni zmierzą się z drużyną AP Bronowice Lublin o godzinie 19:00.

Trenerzy Wojciech Wasiek i Maciej Funk ogłosili listę powołanych zawodników: Aleksander Mięsiak, Dawid Schemich, Robert Brzeski, Maciej Hazuka, Piotr Klecha, Kajus Undzenas, Julian Strzecki, Maciej Groth, Alan Giergiński, Oskar Lange, Igor Nowacki, Patryk Godlewski, Hubert Bradel, Olivier Tabor.

Życzymy powodzenia całej drużynie!

Wyniki na żywo, tabele oraz szczegóły dotyczące całej listy drużyn znajdują się na stronie organizatora rozgrywek: LINK