Komunikat organizacyjny - 15 czerwca 2023

Komunikat organizacyjny - 15 czerwca 2023

Drodzy rodzice w związku ze zbliżającymi się wakacjami przedstawiamy informacje dotyczące funkcjonowania naszej Akademii w tym okresie.

TRENINGI :

Sezon 2022/23 kończymy 25 czerwca 2023. Od 26 czerwca do 30 lipca zajęcia treningowe nie odbywają się. Nowy harmonogram treningowy zostanie opublikowany na naszej stronie w połowie lipca

WAKACYJNE AKCJE :

Tradycyjnie w wakacje nasza Akademia organizuje aktywny wypoczynek dla dzieci.

Obóz letni we Wdzydzach Kiszewskich - roczniki 2012 i młodsze - szczegóły TUTAJ

Obóz letni w Wąsoszu - rocznik 2011 i starsi (wspólnie z WKS Gryf) - szczegóły TUTAJ

Obóz dochodzeniowy w Wejherowie (półkolonie) - szczegóły TUTAJ

Akcja Lato w Wejherowie - od 17 lipca - szczegóły TUTAJ

Szkółka Piłkarska w Kąpinie - od 3 lipca - szczegóły Dariusz German tel. 662 058 981 (zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w Kąpinie boisko ul. Parkowa od 9.00 do 10.30)

DOKUMENTY :

Przed rozpoczęciem nowego sezonu prosimy o dostarczenie trenerom prowadzącym poszczególne drużyny deklaracji gry dziecka w WAPN Błękitni Wejherowo w sezonie 2023/24.

Dokument można pobrać TUTAJ

OPŁATY :

Bardzo prosimy o uzupełnienie wszelkich zaległych opłat za sezon 2022/23 do końca czerwca 2023. Gdyby ktoś z Państwa nie wiedział ile powinien uregulować prosimy o wysłanie SMS-a do skarbnika Akademii TEL. 502 560 648 o treści "Imię i nazwisko dziecka, rocznik, OPŁATY.

Opłata za miesiąc LIPIEC 2023 wynosi dla wszystkich dzieci 75 zł.

Opłata za miesiąc SIERPIEŃ 2023 i kolejne miesiące wynosi dla wszystkich dzieci 150 zł

Uwagi: Wpłat można dokonywać miesięcznie, dwumiesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie.·       
Jeżeli w Akademii trenuje rodzeństwo. Opata wynosi :
dwoje dzieci -  225 zł (płatne do 10-go każdego miesiąca),
troje dzieci  - 300 zł (płatne do 10-go każdego miesiąca).

Bieżące opłaty są przeznaczane na funkcjonowanie całej Akademii w związku z tym prosimy o nie uzależnianie WPŁAT od obecności dziecka na zajęciach (np. z powodu wakacyjnego wyjazdu czy choroby).

BUDOWA SZTUCZNEGO BOISKA W KĄPINIE.

Od końca kwietnia 2023 trwają prace związane z budową sztucznego boiska w Kąpinie. Dużą cześć wydatków związanych z budową boiska pokrywamy ze środków własnych Akademii, co jest dla nas sporym obciążeniem finansowym. W związku z powyższym bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim którzy dołożyli swoją cegiełkę w postaci dodatkowych wpłat na konto naszej Akademii z dopiskiem BUDOWA BOISKA.

Dziękujemy firmie EIMSKIP

Dziękujemy firmie OKNOSFERA

Dziękujemy wójtowi Gminy Wejherowo

Za każdą nawet najmniejszą pomoc w tym zakresie będziemy bardzo wdzięczni. Prace nad budową boiska koordynuje Prezes Akademii Dariusz German, tel. 662 058 981

NABORY UZUPEŁNIAJĄCE :

Nasze drużyny zgodnie z certyfikacją PZPN w której uczestniczymy mogą mieć maksymalnie 24 zawodników. W związku z tym bardzo prosimy rodziców obecnie grających zawodników o deklarowanie trenerowi gry dziecka w nowym sezonie, tak żebyśmy wiedzieli ilu możemy przyjąć zawodników.

Przed rozpoczęciem nowego sezonu prosimy o dostarczenie trenerom prowadzącym poszczególne drużyny deklaracji gry dziecka w WAPN Błękitni Wejherowo w sezonie 2023/24.

Dokument można pobrać TUTAJ

Informujemy że w sezonie 2023/24 najmłodszym rocznikiem w naszej Akademii będzie rocznik 2019.

Zapisy do Akademii koordynuje trener Tadeusz Ciapa, tel. 502 560 648.

ZMIANY TRENERÓW.

O wszelkich zmianach w tym zakresie obecni trenerzy będą informować bezpośrednio rodziców dzieci.

ZMIANY KLUBU.

Prosimy rodziców zawodników którzy w przerwie letniej planują zmienić klub o przekazanie tej informacji trenerowi dziecka, a także o rozliczenie się ze wszelkich zobowiązań związanych z grą dziecka w naszej Akademii.