Błękitne podsumowania sezonu 2021/2022

Błękitne podsumowania sezonu 2021/2022

27.05.2022

Sezon 2021/2022 powoli dobiega końca. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych błękitnych drużyn, które od początku do końca pokazywały swą jakość w rozgrywkach ligowych, związkowych turniejach PomZPN, a także ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach!

Ubiegłego tygodnia błękitne roczniki zorganizowały oficjalne podsumowania sezonu. Na boisku w Kąpinie odbyły się festyny, pikniki, a także rajdy rowerowe, okraszone wspólną grą na boisku. Zawodnicy, Trenerzy i Rodzice wspólnie pożegnali tegoroczny sezon, nie obyło się bez pysznych poczęstunków, grillów i dobrej zabawy!

Trenerzy rocznika 2014 podsumowali poczynania swoich podopiecznych z całego roku w poniedziałek 20 czerwca, nagradzając chłopców dyplomami.

Relacja Trenera Tadeusza: Jeszcze raz dziękuję za cały sezon 2021/22. Jak to w sporcie bywa mieliśmy w trakcie tego okresu lepsze i gorsze momenty, ale z pewnością tych miłych chwil było zdecydowanie więcej. Cieszę się, że poznałem tylu fajnych ludzi, no i przede wszystkim cieszę się, że miałem okazję pracować z tak dużą ilością dzieciaków pełnych pasji do piłki nożnej. Napawa mnie to optymizmem i wierzę, że jeszcze wiele razy się spotkamy przy okazji różnych wydarzeń piłkarskich.

W czwartek 23.06 odbyło się zakończenie sezonu rocznika 2010. Na boisku w Kąpinie rodzice chłopców z rocznika 2010 przygotowali pyszny poczęstunek, odbyły się również wspólne gry na małych i dużych boiskach. Drużyna zrobiła sobie również pamiątkowe zdjęcie w klimatycznej błękitnej oprawie!

Relacja Trenerów: Dziękujemy rodzicom za wszystko, za te drobne i duże rzeczy podczas tego roku, za wsparcie na meczach, w wyjazdach na turnieje, sparingi. Było tego naprawdę dużo. Zawodnikom za zaangażowanie, za chęć pogłębiania swoich umiejętności za dyscyplinę. Bardzo bardzo dziękujemy!!!

Również w czwartek oficjalne podsumowanie roku zrobiła drużyna rocznika 2012. Nie obyło się bez grilla, wspaniałego poczęstunku, wspólnych zdjęć i meczów z rodzicami. Zorganizowany był również rajd rowerowy, w którym wzięli udział Zawodnicy, Trenerzy i Rodzice!

Trenerzy podsumowali miniony sezon: Dziękujemy Błękitnym piłkarzom za frekwencję oraz zaangażowanie w całym sezonie 2021/2022, rodzicom za przygotowanie zakończenia, wsparcie przez cały sezon w przygotowaniach i wyjazdach na turnieje i obozy oraz zrozumienie i cierpliwość dla trenerów! Wielkie Brawa Błękitni, do zobaczenia w sierpniu!

W sobotę podsumowujący sezon piknik zorganizował błękitny rocznik 2011! Podobnie jak w przypadku młodszych i starszych kolegów, spotkanie okraszone było pysznym poczęstunkiem i rywalizacją chłopców z rodzicami na boisku!

Trenerzy pogratulowali swoim podopiecznym za wspaniałą współpracę w minionym sezonie, a także rodzicom za wsparcie i pomoc w organizacji wielu wydarzeń! Trener Krzysztof i Piotr dziękują również za symboliczne prezenty od najlepszych na świecie błękitnych rodziców naszych małych piłkarzy!

Dziękujemy wszystkim za udział w błękitnych piknikach i rajdzie rowerowym oraz życzymy wszystkiego dobrego! Do zobaczenia na błękitnych półkoloniach i obozach dochodzeniowych!