Formularz kontaktowy

Chcesz zapisać dziecko do naszej Akademii. Uzupełnij poniższy formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie lub wyślemy wiadomość e-mail z informacjami na temat dostępności miejsc w naszych drużynach.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
OPŁATA NA DZIAŁALNOŚĆ STATUTOWĄ WAPN "BŁĘKITNI" WEJHEROWO
(obowiązują od 1 lipca 2023) :
Składki  dla wszystkich dzieci trenujących w WAPN Błękitni Wejherowo (w sezonie 2023/24) : Składka miesięczna -  150 zł - płatne do 10-go każdego miesiąca

Uwagi: Wpłat można dokonywać miesięcznie, dwumiesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie.·       
Jeżeli w Akademii trenuje rodzeństwo. Opata wynosi :
dwoje dzieci -  225 zł (płatne do 10-go każdego miesiąca),
troje dzieci  - 300 zł (płatne do 10-go każdego miesiąca).

Składki zgodne z uchwałą Zarządu nr 03/Z/2023 wchodzą w życie z dniem 01.07.2023.
Uchwałę podjęto jednogłośnie


Rodzice dziecka trenującego w WAPN "Błękitni" Wejherowo zobowiązani są do zapoznania się ze Statutem Akademii i z Regulaminem wewnętrznym Akademii.

Opłata uiszczana przez rodziców trenującego dziecka zasila budżet Akademii i jest przeznaczana na wydatki bieżące (pensja trenerów, wynajem obiektów, prowadzenie księgowości i strony internetowej, zakup sprzętu treningowego, inne zgodne z celami statutowymi).
Opłata na działalność statutową Akademii nie podlega zwrotowi.

Prosimy o nie traktowanie wnoszonej opłaty jako opłaty za udział w treningach i nie uzależnianie wysokości opłaty od tego czy dziecko uczestniczyło w zajęciach czy też nie (np. z powodu choroby, wyjazdu itp)
Wysokość opłat może być w wyjątkowych sytuacjach zmniejszona decyzją Zarządu Stowarzyszenia.Wszelkich informacji związanych z płatnościami udziela skarbnik WAPN Błękitni Wejherowo
Tadeusz Ciapa, tel. 502 560 648.DOKONYWANIE WPŁAT :
Prosimy o dokonywanie opłat na konto naszej Akademii
Wejherowska Akademia Piłki Nożnej "Błękitni” Wejherowo
Adres : ul. Necla 4/16, 84-200 Wejherowo
Konto : Santander Bank 52 1500 1881 1218 8007 1518 0000

W tytule przelewu należy wpisać: "Imię i Nazwisko dziecka, data urodzenia dziecka, opłata na działalność statutową WAPN "Błękitni" Wejherowo oraz okres za który dokonywana jest wpłata".

np. Jan Kowalski, 1 styczeń 2010, opłata na działalność statutową WAPN "Błękitni" Wejherowo listopad 2022 (lub styczeń - marzec 2014, itp)

*** jeżeli ktoś z Państwa będzie dokonywał opłaty na działalność statutową naszej Akademii łącznie z innymi opłatami (np za sprzęt, ubezpieczenie, obóz) prosimy o wyraźne zaznaczenie tego w tytule przelewu

Dokumenty, które rodzic zobowiązany jest wypełnić zapisując dziecko do WAPN Błękitni Wejherowo


Jeżeli to konieczne (nie ma możliwości, aby dokument był podpisany przez dwójkę rodziców, np. jeden z rodziców jest za granicą) proszę również wypełnić ten dokument :

OŚWIADCZENIE W SPRAWIE PODPISYWANIA DOKUMENTÓW ZWIĄZANYCH Z WAPN "BŁĘKITNI" WEJHEROWO


Każdy zawodnik Akademii musi mieć ważne badania lekarskie. Badania można wykonać w wybranym przez rodzica miejscu. Po wykonaniu badania należy dostarczyć trenerowi dziecka kopię dokumentu (zaświadczenie lekarskie, kartę zdrowia sportowca) lub wysłać skan.

W ramach współpracy naszej Akademii z JK-med badania dla zawodników Błękitnych Wejherowo wykonywane są w promocyjnej cenie. Szczegóły TUTAJ