Wychowanek Błękitnych Wejherowo w akademii LaLiga!

Wychowanek Błękitnych Wejherowo w akademii LaLiga!

20.01.2023

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Karol Kwaśniewski (2009), który w latach 2016-2019 reprezentował barwy Błękitnych Wejherowo, jako jedyny bramkarz z Polski został wybrany do uczestnictwa w elitarnym programie LaLiga Academy!

Akademia LaLiga co roku zrzesza najlepszych młodych i perspektywicznych zawodników z ponad 40 krajów! W swoim założeniu projekt ten ma kształcić zawodników w "campusie" pod Madrytem, gdzie łączona jest edukacja szkolna z codziennymi jednostkami treningowymi pod okiem trenerów LaLiga. W program szkolenia wchodzą również dodatkowe zajęcia skierowane wyłącznie dla bramkarzy.

Po przeprowadzonych testach, analizie dokumentów i piłkarskich nagrań Karola, trenerzy LaLiga Academy byli pod wrażeniem jego umiejętności, dlatego szybko podjęli decyzję o przyjęciu go do akademii i pracą nad dalszym rozwojem!

Karol będzie przebywał w "campusie" w Hiszpanii od września tego roku. Jesteśmy przekonani, że ciężka praca wykonana do tej pory z pewnością zaowocuje w przyszłości, a drzemiący potencjał i serce do futbolu otworzą drzwi do spełnienia największych piłkarskich marzeń!

Gratulujemy i życzymy powodzenia!