Sportowe półkolonie z Błękitnymi - lato 2024

Sportowe półkolonie z Błękitnymi - lato 2024

Tradycyjnie w wakacje oprócz obozów wyjazdowych w naszej ofercie nie zabraknie piłkarskiego obozu w Wejherowie w formie półkolonii.

W trakcie obozu zapewnimy dzieciom oprócz doskonalenia i nauki piłkarskich umiejętności także udział w meczach towarzyskich i mini turniejach.

Nie zabraknie również wspólnych wyjazdów i wycieczek.

Termin 1 : 8 - 12 lipca 2024 (chłopcy i dziewczynki z roczników 2011-2015 i ewentualnie młodsi)

Termin 2 : 15 - 19 lipca 2024 (chłopcy i dziewczynki z roczników 2014-2018 i ewentualnie starsi)

Koszt : 690 zł - dzieci trenujące w naszej Akademii

Koszt : 750 zł - dzieci nie trenujące w naszej Akademii

Zaliczka 290 zł płatna do 30 maja 2024, pozostała kwota do 30 czerwca 2024.

Nr konta : Santander Bank 52 1500 1881 1218 8007 1518 0000

Dokumenty : KARTA KWALIFIKACYJNA

Nasza baza : obiekty Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie (Samochodówka), ul. Sobieskiego 344

W cenie :

- zajęcia sportowe na pięknej sali gimnastycznej

- treningi piłkarskie na boiskach że sztuczną nawierzchnią

- mecze towarzyskie

- zajęcia motoryczne

- zajęcia z gimnastyki

- przejazdy autokarowe

- wyżywienie w postaci obiadu oraz II śniadania

- opieka w godzinach 7.00-16.00

- opieka wykwalifikowanej kadry trenerskiej

- atrakcje pozasportowe

- opłaty za wszystkie bilety wstępów

- ubezpieczenie NNW

Szczegółowy harmonogram (opublikowany zostanie pod koniec czerwca lub na początku lipca 2024)

...


WAŻNE

- prosimy rodziców o dostarczenie karty kwalifikacyjnej pierwszego dnia obozu

Prosimy aby dziecko miało ze sobą na półkoloniach

- bidon koniecznie podpisany !

- wygodne obuwie, osobne do ćwiczeń i meczy, a inne do wycieczek

- czapkę na głowę szczególnie na wycieczki

- kanapkę lub owoc pomiędzy drugim śniadaniem, a obiadem

- w szatniach będzie możliwość zostawiania rzeczy

  • telefon do kierownika półkolonii Dariusza Germana : 662 058 981

Zapisy : SMS - Imię i nazwisko dziecka, rocznik, termin tel. 502 560 648

Zapisane osoby :

Termin 1 (8-12 lipca 2024) :

  1. Dymitr Taramanov
  2. Adam Bogdański
  3. Piotr Mycoń
  4. Nikodem Perszon
  5. Andrii Kurasov
  6. Filip Kreft

Kierownik : Dariusz German, tel. 662 058 981

Termin 2 (15-19 lipca 2024) :

  1. Maksymilian Modrzejwski
  2. Antoni Waleński
  3. Leon Lassmann
  4. Igor Mazur
  5. Marcel Steffke
  6. Dominik Steffke
  7. Kamil Irzhanskyi
  8. Szymon Pionk
  9. Rodion Vahanov
  10. Mateusz Wicki
  11. Aleksander Zadrożny
  12. Maksymilian Ratajczak
  13. Oliwier Ratajczak
  14. Franek Miszke
  15. Igor Maciejewski
  16. Igor Niklas
  17. Andrii Kurasov
  18. Anna Galikowska
  19. Adam Galikowski
  20. Marcel Pisemski
  21. Gabriel Bartosiewicz
  22. Maksymilian Pawliński

Kierownik : Dariusz German, tel. 662 058 981