Obóz w Grudziądzu - lato 2024

Obóz w Grudziądzu - lato 2024

Zapraszamy na obóz letni w Grudziądzu.

Termin : 22 lipca 2024 (poniedziałek) - 28 lipca 2024 (niedziela)

Dla kogo :

2013 - grupa A

2012 - grupa A

2011 - grupa A

2010 / 2011

2010

2009

2008

I etap zapisów do 20 kwietnia 2024

Cena : 1700 zł

Harmonogram wpłat : 

400 zł - (zadatek) do 20 kwietnia 2024

400 zł - do 10 maja 2024

400 zł - o 10 czerwca 2024

500 zł do 10 lipca 2024

II etap zapisów od 20 kwietnia 2024

Cena : 1750 zł (osoby zapisane po 20 kwietnia)

Harmonogram wpłat : 

400 zł - (zadatek) do 30 kwietnia 2024

400 zł - do 10 maja 2024

400 zł - o 10 czerwca 2024

550 zł do 10 lipca 2024

Numer konta :

Wpłaty należy zrobić na konto Akademii 52 1500 1881 1218 8007 1518 0000

Tytuł przelewu : Imię i nazwisko dziecka,  Grudziądz 2024

Limit miejsc : 70-80

UWAGA : W tym roku nie będziemy mieli możliwości zwiększenia tej liczby, dlatego prosimy osoby zdecydowane na wyjazd syna na obóz, o zapisywanie się póki są dostępne miejsca.

W cenie :

Transport

Opieka trenerów

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie (śniadanie w formie bufetu,obiad,kolacja w formie bufetu)+woda na treningi : Hotel Stal w Grudziądzu

ubezpieczenie

Boisko z naturalną trawą

Boisko orlik, boisko do koszyków i boisko do siatkówki plażowej

pełnowymiarowa sala gimnastyczna

Treningi, mecze sparingowe

korzystanie z sali konferencyjnej

zajęcia dodatkowe :

jezioro (kąpielisko)

ognisko  z kiełbaskami

tenis stołowy

mecz Ekstraligi Żużla GKM Grudziądz - STAL Gorzów ( (wstępny terminarz mecz 26.07 )


Wyjazd z Wejherowa : poniedziałek 22 lipca 2024 z parkingu przy Parku Majkowskiego od ul. Wybickiego

Powrót do Wejherowa : niedziela 28 lipca 2024 na parking przy Parku Majkowskiego od ul. Wybickiego

Osoby zapisane do 20 kwietnia 2024 :

  1. Antoni Polański
  2. Wiktor Gołaszewski
  3. Tymon Pionk
  4. Wojtek Weremko
  5. Maksymilian Chaberek
  6. Tymon Wrosz
  7. Kacper Formella
  8. Jakub Miotke
  9. Kaspian Czaja
  10. Ksawier Beker
  11. Patryk Olewczyński
  12. Krzysztof Rybicki
  13. Filip Olczyk
  14. miejsce zarezerwowane
  15. Marcel Maszota
  16. Wiktor Miks
  17. Antoni Grubba
  18. Filip Formela
  19. Filip Górzyński
  20. Kamil Tarnowski
  21. Miłosz Kummer
  22. Maksymilian Musiał
  23. Bartłomiej Sobiecki
  24. Nikodem Sobolewski
  25. Antek Tomaszewski
  26. Mateusz Cybulski
  27. Jakub Turzyński
  28. Jakub Koszałka
  29. Norbert Matuszczak
  30. Jakub Miller
  31. Maksymilian Milewczyk
  32. Jan Krzebietke
  33. Jan Guziuk
  34. Leon Czurgiel
  35. Igor Bach
  36. Hubert Wasielewski
  37. Oskar Roppel
  38. Bartek Chlechowicz
  39. Tomasz Bednarski
  40. Antoni Ptach
  41. Konrad Wiczling
  42. Adrian Borski
  43. Wojciech Mampe
  44. Kamil Błażejewicz
  45. Sebastian Krampa
  46. Jan Piotrowski
  47. Wiktor Bogusz
  48. Maciej Opara
  49. Wojtek Kierznikowicz
  50. Adam Mielewski
  51. Wiktor Kaczykowski
  52. Maciej Kloske
  53. Ludwik Grzechulski
  54. Antoni Kaszowski
  55. Cezary Dawidowski
  56. Kacper Guth
  57. Cezary Mazurkiewicz
  58. Artur Strzebrakowski
  59. Denis Markush
  60. Tomasz Fetta

Osoby zapisane po 20 kwietnia 2024 :

  1. Kyrylo Hendin
  2. Ksawery Lebiecki
  3. Szymon Czwatschka

(7 wolnych miejsc).

DOKUMENTY :

KARTA KWALIFIKACYJNA :

KARTA ZDROWIA SPORTOWCA

Zapisy :

SMS na numer 502 560 648 o treści Imię i nazwisko dziecka, miejsce obozu np. Jan Kowalski, Grudziądz.

Zapisy koordynuje trener Tadeusz Ciapa, tel. 502 560 648.

UWAGA.

I etap zapisów na obozy trwa do 20 kwietnia 2024.

Po tym terminie zapisy będą prowadzone w ograniczonym zakresie, liczba dostępnych miejsc zostanie dostosowana do zapotrzebowania, a cena obozu wzrośnie.

W związku z powyższym prosimy o niezwlekanie z decyzją o wyjeździe dziecka na obóz do ostatniej chwili.