Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Zakończenie dla rocznika 2007

10 czerwca od godziny 14:00 na polu Paintball'owym w Wejherowie pry ul. Norwida odbędzie się impreza zakończeniowa zawodników z rocznika 2007. Koszt udziału zawodnika to 60zł (kiełbaska, grochówka, pistolet i kulki) a osoby towarzyszącej to 15 zł (grochówka, kiełbaska). Osoby, które biorą udział w paintball'u zakładają własne ciuchy, które mogą ubrudzić farbą (najlepiej 2 pary dresów i 2 bluzy). Mile widziane będzie również przyniesienie własnych produktów takich jak: napoje, sałatki, ciasta, owoce i drobne przekąski. Dzieci do lat 6 wstęp wolny. Prosimy o potwierdzanie udziału i wpłacanie pieniędzy do trenerów.

Zapisani:

Gr I

1. Brzoskowski

2. Błażejewicz

3. Blok

4. Bojke

5. Dzienisz

6. Jankuniec

7. Janiec

8. Konkol

9. Kupc

10. Kwidziński

11. Lemke

12. Lewandowski

13. Piątkowski

14. Pruc

15. Roppel

16. Stemplewski

17. Tarnowski

18. Trzmielewski

19. Topp

20. Wachowski

21. Wargowski

22. Wasilewski

23. Ziemann

 

Gr II 

1. Bach

2. Dawidowski

3. Drozdowski

4. Dylak + brat

5. Erazmus

6. Hinc

7. Jamróz

8. Jaroszek

9. Kaczykowski

10. Liżewski

11. Marzejon

12. Miotk

13. Osiecki

14. Pranszke

15. Razumienko

16. Rychert

17. Stenka

18. Styn

19. Żmich

20. Kłosowski

Powołania na II kolejkę Pomorskiej Ligi Juniorów JE1 - Bojano

5 maja o godzinie 11:00 w Bojanie rozpocznie się II kolejka ligowa. Zbiórka na miejscu o 10:30. Prosimy zabrać stroje Zina. Proszę o potwierdzanie obecności do trenera Grzegorza.

Powołani:

Błękitni II :

1. Dzienisz

2. Roppel

3. Konkol

4. Ziemann

5. Wachowski

6. Lemke

7. Wargowski

8. Stemplewski

9. Wasilewski

10. Piątkowski

 

Błękitni III

1. Kwidziński

2. Topp

3. Kupc

4. Trzmielewski

5, Bojke

6. Jankuniec

7. Pruc

8. Dylak

9. Stenka

10. Bieńkowski

Rozgrywki Deichmann

Już niebawem startują rozgrywki Deichmann Mini Mistrzostwa, warunkiem udziału jest wpłata 140 zł (gotówką do trenera) na strój oraz dostarczenie karty indywidualnej, która znajduje się tutaj. Mecze rozgrywane są w niedzielę w godzinach porannych na boisku w Gdyni Witominie przy ul. Nauczycielskiej. W ramach turnieju rozgrywamy wiele spotkań w okresie od kwietnia do połowy czerwca. Dokładne terminy będą podawane na bierząco. Start rozgrywek 22.04. Powołani:

1. Dzienisz

2. Roppel

3. Konkol

4. Piątkowski

5. Lemke

6. Wachowski

7. Stemplewski

8. Wasilewski

9. Ziemann

10. Błażejewicz

 

1. Kwidziński

2. Kupc

3. Bojke

4. Tarnowski

5. Blok

6. Pruc

7. Topp

8. Lewandowski

9. Wargowski

10. Trzmielewski

 

1. Pranszke

2. Kaczykowski

3. Erazmus

4. Bieńkowski

5. Janiec

6. Brzoskowski

7. Dylak

8. Stenka

9. Osiecki

10. Jankuniec

Podsumowanie Kaszub Cup

W miniony weekend dwa nasze zespoły reprezentowały błękitne barwy w turnieju Kaszub Cup, w którym udział wzięło aż 25 zespołów w tym jeden zespół z Rosji. Nasi chłopcy uplasowali się na 3 i 7 miejscu spędzając na parkiecie łącznie 80 minut co z pewnością pozowliło zebrać bardzo cenne doświadczenie. 

kaszub I

Błękitni I - Kwidziński, Roppel, Bojke, Błażejewicz, Piątkowski, Pruc, Kupc, Wachowski

kaszub II

Błękitni II - Miotk, Topp, Wasilewski, Konkol, Stemplewski, Wargowski, Tarnowski, Bednarz

Wyniki w rozwinięciu

Czytaj więcej...

Podsumowanie turniejów w Redzie i Gdańsku

Miniony weekend przyniósł nam sporo pracy oraz nie mniej emocji. Uczestniczyliśmy w dwóch turniejach, które rozgrywane były przez dwa dni z czego jeden z nich pod największym krytym sztucznym boisku w Polsce a dokładniej w Gdańsku przy ul. Meissnera 5, gdzie zebrały się ekipy z całej Polski w tym dwie drużyny z Warszawy oraz zespoły z Olsztyna, Bydgoszczy, Koszalina, Kołobrzegu oraz wiele innych świetnych drużyn. W tym samym czasie na hali w Redzie rywalizowało 18 klubów i akademi z naszego województwa, gdzie również uczestniczyli chłopcy z rocznika 2007.

reda cup

Reda Cup - skład : Kwidziński, Topp, Kupc, Bojke, Lewandowski, Blok, Tarnowski, Pruc

IMG 2604

Jaguar Cup - skład: Dzienisz, Roppel, Wasilewski, Wachowski, Konkol, Ziemann, Błażejewicz, Stemplewski, Piątkowski, Wargowski, Lemke

Więcej w rozwinięciu

Czytaj więcej...

Medalowy weekend rocznika 2007

puchar

W weekend  aż cztery zespoły reprezentowały rocznik 2007 w zmaganiach turniejowych w Bolszewie, Gniewinie oraz Gdańku. Tak udanego zakończenia roku nie spodziewał się chyba nikt, ponieważ wszystkie uczestniczące drużyny znalazły się na podium. W Bolszewie zespół Błękitnych I zajął II miejsce a Błękitni II wywalczyli brązowe medale. Warto dodać że najlepszym strzelcem został Jakub Nowociński (Błękitni I) a pierwsze miejsce w turnieju zajął zespół Błękitnych Łęczyce. Tak więc podium tego dnia było koloru błękitnego. W niedzielę natomiast część chłopców udała się na turniej do Gniewina gdzie po serii rzutów karnych udało się wywalczyć awans do finału gdzie zmierzyliśmy się z Bykami Słupsk. Mecz o złoto zakończył się wynikiem 2-0 dla słupszczan i ostatecznie wyjechaliśmy ze srebrnymi medalami a zawodnik Robert Blok został uznany za najlepszego zawodnika turnieju. Również w niedzielę, w Gdańsku, odbył się turniej Gedania Errea Cup, gdzie wystartowało 14 ekip z różnych miast - Gdyni, Gdańska, Koszalina, Bydgoszczy, Iławy, Olsztyna i kilku innych. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie czego dowodem jest wynik pierwszego meczu z zespołem Arki II , który zakończył się naszą porażką 1-4. Później jednak już było tylko lepiej a nasi piłkarze rozpędzali się z meczu na mecz. Do finałowej ósemki awansowaliśmy z drugiego miejsca po bardzo zaciętej walce do samego końca rozgrywek grupowych. W ćwierćfinale pokonalismy 5-2 drużynę Gwiazdy Bydgoszcz, następnie rozgrywając kapitalny półfinał z Żuri Olsztyn, który zakończył się naszym zwycięstwem 7-1 dostaliśmy się do finału turnieju gdzie czekała na nas pierwsza druzyna Arki Gdynia. Mecz o złoto nie zawiódł i kibice przeżywali niezwykłe emocje, szybkie prowadzenie 2-0 z naszej strony a następnie pogoń Arki i wyjście na 2-3 a w końcówce  meczu strzałem w okienko wyrównał Kacper Piątkowski. Droga z nieba do piekła i z powrotem przyspożyła wiele stresu ale ostatecznie to my okazaliśmy się najlepszą ekipą turnieju wygrywając w rzutach karnych, które trwały osiem kolejek a zwycięstwo dał nam bramkarz Bartek Dzienisz, który jako ostatni wykonywał jedenastkę. Do najlepszej piątki turnieju wybrany został Norbert Lemke, który zdobył aż 13 bramek. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy Wesołych Świąt !!!

Wyniki w rozwinięciu:

Czytaj więcej...

Wigilia drużynowa dla rocznika 2007

We wtorek 12 grudnia w godzinach 17:00 - 20:00 w sali zabaw Funky Monkey w Bolszewie odbędzie się wigilia drużynowa rocznika 2007. Zaproszeni są wszyscy zawodnicy z grupy I i II oraz rodzice, udział rodzeństwa lub innych krewnych dodatkowo płatny 20 zł/osoba (opłatę wnosimy do obsługi sali zabaw). Prosimy o przyniesienie drobnego poczęstunku oraz własnych napojów. Ważne również aby potwierdzić udział w imprezie.

Zapisane osoby:

Gr I

Bojke

Wasilewski

Lemke

Ziemann 

Nowociński

Blok

Kupc 

Wargowski

Piątkowski

Konkol

Roppel

Tarnowski

Lewandowski

Kwidziński

Topp

 

Gr II

Pranszke

Będźkowski

Hinc

Jamróz

Erazmus

Stenka

Kaczykowski

Jankuniec

Bieńkowski

Osiecki

Liżewski

Bach

Dąbkowski

Razumienko

Jaroszek

Korzeniowski

Madej

Drozdowski

Janiec

Marzejon

Relacja z turnieju Gdynia Cup

IMG 2373

Miniony weekend przyniósł nam wiele emocji, dwa nasze zespoły pokazały się z dobrej strony podczas turnieju Gdynia Cup organizowanego przez drużynę GAP Dąbrowa. Pierwszy dzień rozpoczął się dla nas bardzo wcześnie bo już od 8:00 do rywalizacji stanął nasz pierwszy zespół, który w grupie zmierzył się z Olimpią Osowa, Bałtykiem Gdynia, Arką Gdynia B (żółci) oraz gospodarzami turnieju GAP Dąbrowa. Pierwsze trzy mecze zakończyły się zwycięstwami po bardzo dobrej grze i czware spotkanie z Bałtykiem Gdynia miało zadecydować o awansie do grupy mistrzowskiej. Przez większość spotkania dominowaliśmy jednak nie potrafiliśmy wykończyć akcji co raz udało się rywalom i w ten sposób mecz zakończył się porażką a nasi chłopcy drugiego dnia walczyli o miejsca 6-10. W grupie B występował drugi zespół Błękitnych oraz GAP Dąbrowa II, Concordia Elbląg, Arka Gdynia B (niebiescy), GTS Pruszcz Gdańsk. Poziom w grupie był bardzo wyrównany i w każdym naszym spotkaniu decydowała róznica jednego gola. Nasi zawodnicy pokazali ogromną wolę walki i wygrali wszystkie swoje spotkania zdobywając 12 punktów i awans do grupy mistrzowskiej. Najwięcej emocji przyniosło trzecie spotkanie gdzie w samej końcówce meczu uzyskaliśmy prowadzenie 2-1 i awans z pierwszego miejsca zapewniliśmy sobie już przed ostatnim spotkaniem.

Wyniki sobotnie

Błękitni I 3-0 GAP Dąbrowa I (Lemke, Wargowski, Konkol)

Błękitni I 2-1 Arka Gdynia B (żółci) (Lemke x2)

Błękitni I 3-0 Olimpia Osowa (Ziemann, Lemke, Konkol)

Błękitni I 0-1 Bałtyk Gdynia

 

Błękitni II 1-0 GAP Dąbrowa II (Stemplewski)

Błękitni II 1-0 GTS Pruszcz Gdański (Pruc)

Błękitni II 2-1 Concordia Elbląg (Pruc 2x)

Błękitni II 2-0 Arka Gdynia B (niebiescy) (Blok, Bojke)

 

W niedzielę rozpoczęli zawodnicy z pierwszej drużyny którzy walczyli o miejsce 6 w turnieju. W ostatecznym rozrachunku udało się wygrać 2 mecze, 1 zremisować a jedno spotkanie z zespołem EX Siedlce zakończyło się porażką co w efekcie dało 7 miejsce w turnieju. Na koniec rozegrano grupę mistrzowską w której brały udział zespoły AS Pomorze, Arka Gdynia A (niebiescy), Arka Gdynia A (żółci), Bałtyk Gdynia oraz Błękitni II Wejherowo. Jako pierwsi wyszliśmy na boisko przeciwko Bałtykowi Gdynia i po bardzo zaciętym meczu padł wynik bezbramkowy, drugie i trzecie spotkanie przegraliśmy z zespołami Arki i AS Pomorze i na koniec turnieju zremisowaliśmy z niebieską Arką i ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce w całym turnieju. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie a rodzicom za czas poświęcony swoim pociechom.

 

Wyniki niedzielne:

Błękitni I 2-0 Arka Gdynia B (Wargowski, Lemke)

Błękitni I 0-0 Concordia Elbląg

Błękitni I 2-0 Jedynka Reda (Lemke, Ziemann)

Błękitni I 1-2 Ex Siedlce (Lemke)

 

Błękitni II 0-0 Bałtyk Gdynia

Błękitni II 0-3 Arka Gdynia (żółta)

Błękitni II 1-2 AS Pomorze (Pruc)

Błękitni II 1-1 Arka Gdynia (niebieska) (Pruc)

 

Składy : 

Błękitni II - Dzienisz, Wachowski, Kupc, Bojke, Stemplewski, Blok, Pruc, Dylak, Tarnowski

IMG 2370

Błękitni I - Kwidziński, Roppel, Wasilewski, Konkol, Błażejewicz, Piątkowski, Lemke, Wargowski, Topp, Ziemann

IMG 2366

Udany sparing z Diego Lębork

Podczas Weekendu z Piłką, który odbywał się w miniony weekend w Łęczycach rozegraliśmy sparing z zespołem Diego Lębork. Nasi chłopcy oraz goście z Lęborka zostali podzieleni na dwie grupy z czego jedni grali na boisku natomiast inni na hali. Obydwie części zakończyły się naszym zwycięstwem ale co ważniejsze zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkania zdobywając wiele bramek i tworząc jeszcze więcej dobrych akcji. 

Składy:

Grupa Hala : Dzienisz, Erazmus, Lewandowski, Jamróz, Tarnowski, Topp, Jankuniec, Nowociński, Osiecki, Marzejon, Łeppek

IMG 2329

Grupa Boisko : Kwidziński, Roppel, Wachowski, Wargowski, Ziemann, Piątkowski, Lemke, Konkol, Bojke, Pruc, Kupc, Blok

IMG 2327

Kadra Powiatu

 

Powołania Kadry Powiatu  na mecz kontrolny z Arką Gdynia

Mecz kontrolny zostanie rozegrany w środę 25.10.2017r. w Gdyni ul. Nauczycielska 7.

Kadra została podzielona na dwie grupy. Czas gry 2x30min, 8+bramkarz.

Grupa pierwsza: zbiórka godz.17.50 przy szatniach Gdynia ul. Nauczycielska 7

$1.       Szymon Smuniewski – Gryf Wejherowo

$2.       Kacper Nowak – Gryf Wejherowo

$3.       Maciej Biliński – Gryf Wejherowo

$4.       Jakub Mróz – Gryf Wejherowo

$5.       Mateusz Damięcki – LZS Bojano

$6.       Oskar Śliwowski – LZS Bojano

$7.       Janusz Zandecki – LZS Bojano

$8.       Piotr Starczewski – LZS Bojano

$9.       Kacper Starba – Jedynka Reda

$10.   Franciszek Siuda - Jedynka Reda

$11.   Patryk Wiszniewski – Stolem Gniewino

$12.   Artur Wasilewski – Błękitni Wejherowo

$13.   Olaf Roppel – Błękitni Wejherowo

$14.   Kacper Piątkowski - Błękitni Wejherowo

$15.   Norbert Lemke - Błękitni Wejherowo

Grupa druga: zbiórka godz.19.00 przy szatniach Gdynia ul. Nauczycielska 7

$1.       Damian Wołosowicz - Jedynka Reda

$2.       Oliwier Mocarski – Jedynka Reda

$3.       Szymon Biliński – Jedynka Reda

$4.       Kacper Ferra – Jedynka Reda

$5.       Gracjan Ziemiańczyk - Jedynka Reda

$6.       Patryk Szur – Stolem Gniewino

17.       Filip Celanowski – LZS Bojano

$8.       Marcel Formella – LZS Bojano

$9.       Michał Polaszek – LZS Bojano

$10.   Oskar Wasilewski – LZS Bojano

$11.   Tomasz Zaklicki – LZS Bojano

$12.   Szymon Ziemann - Błękitni Wejherowo

$13.   Bartek Dzienisz - Błękitni Wejherowo

$14.   Filip Wachowski - Błękitni Wejherowo

$15.   Maciek Wargowski - Błękitni Wejherowo

$16.   Jakub Konkol – Błękitni Wejherowo

Każdy zawodnik musi mieć piłkę, ochraniacze, odzież termo oraz wodę.

Stroje chłopcy otrzymają od trenera.

W razie pytań proszę o kontakt tel. 600-239-928.

 

Podsumowanie III kolejki ligowej

W niedziele po raz ostatni w tym roku spotkaliśmy się w ramach Pomorskiej Ligi Juniorów, której organizatorem tym razem był zespół z Rumi. Świetnie spisała się druga drużyna, która w 5 spotkaniach odniosła 4 zwycięstwa i jeden remis z pierwszym zespołem Błękitnych. Natomiast zespół pierwszy, który dotychczas w 10 spotkaniach nie poniósł żadnej porażki nie tracąc przy tym żadnej bramki w niedzielne popołudnie nie zagrał na miarę możliwości remisując dwa spotkania - oprócz wyniku 1-1 z Błękitnymi II także remis z II zespołem Bojana.

Składy:

Błękitni I - Dzienisz, Wasilewski, Wachowski, Roppel, Błażejewicz, Konkol, Ziemann, Piątkowski, Blok, Lemke

Błękitni II - Kwidziński, Topp, Kupc, Bojke, Wargowski, Stemplewski, Pruc, Erazmus, Janiec, Bieńkowski

 

Wyniki:

Błękitni I 8:1 Orkan II Rumia ( Lemke 2x, Konkol 2x, Blok, Roppel, Ziemann, Piątkowski)

Błękitni II 3-1 LZS Bojano (Bieńkowski, Pruc, Stemplewski)

Błękitni I - LZS II Bojano (Piątkowski)

Błękitni II 4-0 Orkan Rumia (Wargowski, Bojke, Pruc, Stemplewski)

Błękitni I 1-1 Błękitni II (Piątkowski - Wargowski)

Błękitni II 2-0 LZS II Bojano (Bojke 2x)

Błękitni I 13-0 LZS Bojano (Lemke 5x, Błażejewicz 3x, Ziemann 2x, Blok 2x, Piątkowski)

Błękitni II 4-0 Orkan II Rumia (Bojke 2x, Pruc, Stemplewski

Błękitni I 5-0 Orkan I Rumia (Blok 2x, Wasilewski, Piątkowski, Konkol)  

Grana niedziela

W najbliższą niedzielę (22.11.17) czeka nas sporo pracy ale dzięki temu niemalże wszyscy zawodnicy będą mieli możliwość rozegrania wielu spotkań. Od godziny 9:00 do godziny 12:00 na boisku przy ul. Partyzantów organizowany jest sparing wewnęrzny gdzie udział mogą wziąć wszyscy zawodnicy z grupy II. Natomiast o godzinie 14:30 rozpocznie się ostatnia kolejka ligowa organizowana tym razem w Rumii gdzie nasz rocznik wystawia dwa zespoły. Osoby powołane na ligę zabierają - legitymację, białe getry dres Zina, odzież termoaktywną. Zbiórka na miejscu o godzinie 13:30. Prosimy o potwierdzanie udziału w niedzielnych wydarzeniach. 

Powołani na ligę - zbiórka 13:30 Rumia ul. Bukowa 13

1. Dzienisz

2. Kwidziński

3. Wachowski

4. Roppel

5. Wasilewski

6. Piątkowski

7. Konkol

8. Ziemann

9. Lemke

10. Błażejewicz

11. Blok

12. Kupc

13. Bojke

14. Stemplewski

15. Tarnowski

16. Wargowski

17. Pruc

18. Nowociński

19. Topp

20. Lewandowski

21. Bednarz

Powołania na kadrę powiatu

W poniedziałek 16 października o godzinie 17:45 na boisku przy ul. Partyzantów (Jamajka) odbędzie się konsultacja kadry powiatu rocznika 2007. Powołani zawodnicy zabierają sprzęt treningowy, piłkę oraz ochraniaczę. 

Powołani:

1. Dzienisz

2. Roppel Olaf

3. Piątkowski Kacper

4. Lemke Norbert

5. Wasilewski Artur

6. Ziemann Szymon

7. Filip Wachowski

8. Maciej Wargowski

9. Jakub Konkol

PGE Choczewo Cup

IMG 2127

W niedzielę odbył się turniej PGE Choczewo Cup dla rocznika 2007, gdzie wystawiliśmy do gry dwa nasze zespoły. Aż 22 chłopców mogło wziąć udział w tym wydarzeniu zbierając cenne doświadczenia i mogąc sprawdzić się w rywalizacji z rówieśnikami z innych klubów. W fazie grupowej każdy zespół rozegrał trzy spotkania a następnie systemem pucharowym wyłoniono zwycięzce. Ostatecznie dwie nasze drużyny spotkały się w ćwierćfinale gdyż w grupie Błękitni I zajęli 2 miejsce natomiast Błękitni II - 3 miejsce. Mecz okazał się szczęśliwszy dla zawodników pierwszego zespołu i to oni awansowali do półfinału gdzie niestety ulegli drużynie Escola Futbolu. Również mecz o trzecie miejsce zakończył się porażką i ostatecznie chłopcy zakończyli rywalizację na miejscu 4. 

Składy:

Błękitni I - Kwidziński, Dylak, Madej, Bieńkowski, Liżewski, Bednarz, Blok, Lewandowski, Stenka, Kaczykowski, Hinc

Błękitni II - Pranszke, Erazmus, Będźkowski, Osiecki, Jaroszek, Jankuniec, Jamróz, Janiec, Szrot, Łeppek, Dąbkowski

Wyniki w rozwinięciu:

Czytaj więcej...

Relacja z wydarzeń minionego weekendu

IMG 2101

Bardzo udany weekennd za nami, w sobotę i niedzielę rozgrywaliśmy różne spotkania, w których łącznie udział wzięło aż 33 zawodników z naszego rocznika. Każdy z nich zdobył cenne doświadczenie i podniósł swoje umiejętności. Wyniki, które są sprawą drugorzędną też dają wiele radości ponieważ większość z nich wygraliśmy po dobrej i składnej grze. W sobotę zawodnicy z grupy I wybrali się na sparing do Bożegopola aby zagrać z Arką gdynia na duzym boisku po 9 zawodników. Po bardzo zaciętym spotkaniu wygraliśmy 5-4 ale zwycięską bramkę zdobyliśmy dopiero w samej końcówce spotkania. W niedzielę natomiast w Luzinie odbył się mini turniej gdzie wystawiliśmy dwa swoje zespoły, które świetnie się spisały zdobywając pierwsze i drugie miejsce. Warto dodać, że dla znacznej części chłopców był to pierwszy raz kiedy mogli wystąpić w oficjalnym spotkaniu. Dokładne wyniki, strzelcy oraz składy w rozwinięciu... 

Czytaj więcej...