Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Zakończenie rocznika 2005

2005 18062016

Dnia 18 czerwca 2016 odbyło się oficjalne zakończenie Akademii dla rocznika 2005, przy leśniczówce Muza odbył się grill pożegnalny wraz z uroczystością podsumowującą działalność rocznika 2005 w WAPN Błękitni Wejherowo .

Szkolenie dzieci z rocznika 2005 rozpoczęliśmy w styczniu 2012 roku. Nabór do drużyny poprowadził trener Stefan Machaliński wspólnie z Kubą Przybylskim. Z zawodników którzy zapisali się do nas w styczniu 2012 roku przez cały okres szkolenia przeszło 8 zawodników (Jakub Paczkowski, Mikołaj Nowakowski, Krzysztof Jeziorek, Oskar Nikadon, Kacper Spigarski, Maciej Miller, Wojtek Sekuła i Maciek Hallman), a łącznie  absolwentami Akademii w czerwcu 2016 roku zostało 44 zawodników z rocznika 2005. 

ZDJĘCIA 

Poniżej lista absolwentów WAPN Błękitni Wejherowo z rocznika 2005

...

Czytaj więcej...

Relecja z ostatniego weekendu

zdjecie 1 8

W ubiegły weekend wzięliśmy udział w rozgrywkach ligowych oraz w turnieju Deichmann. Niestety nie był to zbyt udany weekend jeśli chodzi o wyniki. Gra natomiast pozwala optymistycznie patrzeć na zespół, jedyne czego zabrakło to skuteczność pod bramką rywali. Pamiętamjmy jednak że na tym etapie najważniejszy jest rozwój oraz zdobywanie cennego doświadczenia. Wynik są sprawą drugoplanową. 

W sobotę w lidze nasz zespół reprezentowali : Miller, Stankiewicz, Klein, Słowi, Lesner, Baranowski Maciej, Burda, Hallmann, Rzeźnikowski, Średziński

W niedzielę zespół Urugwaju wystąpił w składzie : Pacanowski, Nikadon, Szreder, Stankiewicz, Paczkowski, Pienczyn, Szymański, Hirsch, Osowski, Patelczyk

Grecja : Daleki, Baranowski Mateusz, Baranowski Maciej, Labudda, Nowakowski, Jeziorek, Hallmann, Kowalczyk

Relacja z ostatniego weekendu (15/16/17.04)

Dużo działo się w ostatnim czasie gdyż ruszyły rozgrywki ligowe oraz turniej Deichmann. W weekend aż 4 drużyny naszego rocznika rywalizowały na różnych boiskach. W piątek odbyła się I kolejka rundy wiosennej organizowana w Redzie, w niedzielę natomiast espoły Grecji i Urugwaju rozpoczęły rozgrywki Deichmann a w tym samym czasie na boisku w Cisowej ruszyła gr 5 pomorskiej ligi JE1. Relacja w rozwinięciu

zdjecie 5

Czytaj więcej...

Podsumowanie turnieju w Koszalinie

W niedzielę 31 stycznia wybraliśmy się do Koszalina na turniej halowy organizowany przez zespół Bałtyku. W turnieju udział wzięło 10 zespółów rywalizujących w dwóch grupach. My w grupie B mieliśmy teamy Lechii Gdańsk, Olimpi Bobolice, Gwardii Koszalin i Bałtyku Koszalin. Naszą akademię reprezentowali: Patryk Daleki, Oskar Nikadon, Tymek Hirsch, Tomek Chudziak, Szymon Szymański, Jakub Paczkowski, Czarek Stankiewicz i Oliwier Osowski. Pierwszy mecz to pewne zwycięstwo 8-0 naszych podopiecznych z chłopcami z Bobolic. Niestety taki wynik uśpił czujność chłopaków i wyniósł ich poziom pewności siebie na zbyt wysoki pułap co wiązało się z grą na pół gwizdka w kolejnych meczach. Drugi mecz jeszcze udało nam sięwygrać ale tylko 2-0 a w kolejnych dwóch doznaliśmy porażek i z grupy wyszliśmy z 3 miejsca. W ćwierćfinale przegraliśmy 3-1 z drużyną Iras Czaplinek grając bardzo przeciętnie. Kolejny mecz to ponownie wysoka wygrana z zespołem z Bobolic a w meczu o 5 miejsce ulegliśmy drużynie UKS Sława Sławno co uplasowało nas na 6 pozycji w turnieju. Oprócz braku zaangażowania zabrakło również zdrowia, gdyż w trakcie turnieju nasz zespół przetrzebiły kontuzje i kończyliśmy go bez rezerwowych. Godziny spędzone na boisku i możliwość zagrania z nowymi zespołami na pewno pozytywnie wpłyną na rozwój chłopców i niezależnie od wyników należy widzieć pozytywną stronę takich wyjazdów. 

zdjecie 8

 

Relacja z turnieju Kaszub Cup 2016

zdjecie 7

W dniach 16-17 stycznia drużyna naszego rocznika wybrała się do Luzina aby rywalizować w gronie 24 drużyn w dwudniowym turnieju Kaszub Cup. Naszą akademię reprezentowali: Maciej Miller, Oliwier Pienczyn, Jakub Paczkowski, Tymek Hirsch, Tomek Chudziak, Oliwier Osowski, Nikodem Szreder, Mikołaj Nowakowski, Mateusz Baranowski oraz Jakub Patelczyk. W pierwszym dniu trafiliśmy do bardzo ciężkiej grupy B a znalazły się w niej ekipy: Jedynka Reda, Jaguar Gdańsk, Byki Słupsk, MKS Kowale, KP Gdynia. Wyjście do fazy finałowej zapewniały sobie tylko dwa zespoły. Zawodnicy Błękitnych byli bardzo mocno zmotywowani co przyniosło bardzo dobry wynik w pierwszym dniu turnieju. Na początek zwycięztwo z Jedynką Reda,później pechowa porażka z KP Gdynia po rzucie karnym w końcówce meczu ale po tym  chęć pokonywania kolejnych rywali jeszcze wzrosła i już do końca dnia po każdym meczu dopisywaliśmy sobie 3 punkty.

WYNIKI Z SOBOTY:

Błękitni Wejherowo 1-0 Jedynka Reda (Osowski)

Błękitni Wejherowo 0-1 KP Gdynia

Błękitni Wejherowo 5-0 MKS Kowale (Chudziak 3x, Osowski, Pienczyn)

Błękitni Wejherowo 1-0 Jaguar Gdańsk (Pienczyn)

Błękitni Wejherowo 2-1 Byki Słupsk (Chudziak, Pienczyn)

Wszyscy zawodnicy zaliczyli udaną sobotę i zapewnili sobie wiele emocji na niedzielę. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Oli Pieczyn i Tomek Chudziak, którzy w najważniejszych momentach potrafili wziąć na siebie odpowiedzialność za gre zespołu. 

Niedzielne popołudnie zaczęliśmy od ćwierćfinału i meczu z drużyną dziewczyn ze Sztormu Gdynia 2004. Bardzo ciężki pojedynek z rywalem zdecydowanie silniejszym fizycznie. Długo utrzymywał się wynik 0-0 ale w końcówce po raz kolejny dał o sobie znać Oliwier Pienczyn który zdobył bramkę strzałem z dystansu i zapewnił drużynie awans do półfinału.

Kolejnym przeciwnikiem naszych zawodników byli chłopcy z Lęborka. Po dość chaotycznym meczu wynik 0-0 a gra naszych chłopców zdecydowanie słabsza niż poprzedniego dnia. Seria rzutów karnych musiała wyłonić finalistę. Niedawno w Kosakowie udało nam się tak awansować do finału ale tym razem los nam nie sprzyjał. Po 5 kolejkach rywale zwyciężyli 3-2 a jedyne bramki dla Błękitnych zdobyli Tomek Chudziak i Oli Pienczyn.

Przed meczem o trzecie miejsce widać było, że z chłopaków uszło powietrze i nie potrafiliśmy skoncentrować się aby po raz drugi pokonać Byki Słupsk. Szybko stracona bramka spowodowała, że skończyło się na 3-0 a o meczu lepiej jak najszybciej zapomnieć. Dla poprawy nastroju należy zauważyć duży postęp w grze naszej drużyny. W zeszłym roku zajęliśmy 16 miejsce a w tym 4, także wynik jest bardzo dobry i daje powody do optymizmu

Relacja z turnieju halowego w Redzie

W miniony weekend nasza drużyna w składzie: Szymon Pacanowski, Szymon Szymański, Tymek Hirsch, Oliwier Osowski, Krzysiu Jeziorek, Nikodem Szreder, Czarek Stankiewicz, Oliwier Pienczyn i Kuba Paczkowski wzięła udział w dwudniowym turnieju halowym rozgrywanym w Redzie. W zawodach zagrało łącznie 18 ekip, podzielonych na trzy grupy po sześć zespołów, miejsce zajęte pierwszego dnia w grupie oznaczało grupę, w której zagra się następnego dnia (Liga Mistrzów - miejsca 1 i2, Liga Europy - miejsca 3 i 4 oraz Ekstraklasa -miejsca 5 i 6). Pierwszego dnia nasza drużyna zagrała pięć spotkań, rywalami były zespoły: Byki Słupsk, UKS 1 Reda Czarna, AS Pomorze, MKS Władysławowo oraz UKS Mosty. Otwarcie należy przyznać, że tego dnia szczęscie nam nie sprzyjało, nasi zawodnicy tworzyli składne akcje, niestety ze skutecznością nie było tak dobrze i pierwszego dnia strzeliliśmy zaledwie 3 bramki i zajęliśmy czwarte miejsce w grupie. Poniżej wyniki:

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-1  Byki Słupsk

BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-0  UKS 1 Reda Czarna  (gol Tymka Hirscha)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-1  AS Pomorze (gol Tymka Hirscha)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-1  MKS Władysławowo

BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-2  UKS Mosty (gol Oliwiera Osowskiego)

 

Następnego dnia czekały nas cztery mecze w Lidze Europy. Tego dnia nasi zawodnicy chcieli udowodnić, że wczorajsza nieskuteczność była tylko wypadkiem przy pracy i od pierwszego spotkania zagrali bardzo ofensywnie. Już pierwszy mecz pokazał, że dzisiaj na naszych chłopców nie znajdzie się mocny, gra wyglądała bardzo dobrze i nastąpiło przełamanie w zdobywaniu goli. Niedziela była znacznie bardziej udana, trzy zwysięstwa i remis dały nam pierwsze miejsce w grupie i tym samym zwycięstwo w Lidze Europy. Ponadto najlepszym zawodnikiem Ligi Europy został wybrany strzelec sześciu bramek Oliwier Osowski. Gratulacje !

Wyniki Ligi Europy:

BŁĘKITNI WEJHEROWO  3-2  Dragon Bojano (gole: O.Osowski 2, K.Jeziorek)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  4-1  Stomil Olsztyn (gole: N.Szreder 2, O.Osowski, K.Jeziorek)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  4-1  Orkan Rumia  (gole: O.Osowski 3, Cz.Stankiewicz)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-0  AP Dąbrowa  

 

Kolejny świetny występ naszych podopiecznych

6 grudnia odbył się w Pucku mikołajkowy turniej Zina Cup. Nasza akademia wystawiła jedną drużynę z rocznika 2005, którą reprezentowali : Maciek Miller, Oskar Nikadon, Czarek Stankiewicz, Tomek Chudziak, Wojtek Sekuła, Oliwier Osowski, Jakub Patelczyk i Szymon Szymański. Czy piłkarze Błękitnych sprawili sobie prezenty na mikołajki ? Relacja w rozwinięciu

Czytaj więcej...

Relacja z turnieju w Kosakowie

zdjecie 1 6

W niedzielę 29 listopada wybraliśmy się na turniej halowy rocznika 2005 w Kosakowie. Nasza akademia wystawiła aż trzy drużyny, które rywalizowały w dwóch grupach. W grupie A znalazł się zespół nr 1 a w grupie B zespoły 2 i 3. Łącznie w błękitnych barwach zagrały 22 osoby. Ekipa Błękitnych I rywalizację grupową zakończyła z bilansem 3 zwycięstw i jednego remisu, co dało awans do półfinału z pierwszego miejsca. W grupie B natomiast do samego końca ważyły się losy awansu. Błękitni II aby zakwalifikować się do półfinałów musieli w ostatnim meczu pokonać swoich kolegów z drużyny nr III. Mecz jednak zakończył się wynikiem 0-1 dla zespołu Błękitnych III. Tak więc w fazie pucharowej drużyna III walczyła o 9 miejsce w turnieju, drużyna II o 5 miejsce a drużyna I grała w półfinale z zespołem KP Gdynia. Po dobrym meczu i dwóch bramkach Oliwiera Osowskiego udało się wygrać 2-0 i zapewnić sobie awans do finału, w którym mieliśmy zmierzyć się z gospodarzami turnieju Mostami. Wcześniej jednak odbyły się mecze o miejsca, w których Błękitni III ulegli Mostom Czarnym natomiast Błękitni II wygrali w samej końcówce z AP Dąbrową zapewniając sobie 5 miejsce w turnieju. W końcu przyszedł czas na finał, który dostarczył nam wiele emeocji. Mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym i o zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne. Zaczeliśmy bardzo słabo gdyż dwa pierwsze karne zmarnowaliśmy przy jednym strzelonym przez przeciwników. Tak więc trzecia seria mogła być dla nas ostatnią. Na szczęscie nerwy wytrzymał najlepszy zawodnik turnieju Oskar Nikadon i przedłużył nasze nadzieje. Musielismy jednak liczyć na pomyłkę ze strony Mostów i los nam sprzyjał, gdyż zawodnik rywala nie trafił w bramkę - musieliśmy więc rozegrać dodatkową serię. Do piłki podszedł nasz kapitan Tymek Hirsch i pewnie wykorzystał swoją szanse. Tym razem i rywale zdobyli gola, także kolejna runda przed nami. Do piłki podchodzi Tomek Chudziak i spokojnym strzałem oszukuje bramkarza rywali. Przeciwnicy nie trafiają w bramkę i tym samym zdobywamy  turniej po dramatycznej wręcz serii rzutów karnych. Warto dodać, że na indywidualne wyróżnienie załużył Oskar Nikadon, któy dostał statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju oraz Patryk Daleki, który przez cały turniej nie wpuścił żadnej bramki( nie licząc karnych w finale).

Wyniki:

Mecze grupowe:

Błękitni I - Orkan Rumia 2-0 (Nikadon, Stankiewicz)

Błękitni II - KP Gdynia 0-0

Błękitni III - KP Gdynia 0-2

Błękitni I - Mosty Czarne 1-0 (Chudziak)

Błękitni II - Mosty żółte 1-2 (Hallmann)

Błękitni III - AP Dąbrowa II 0-1

Błękitni I - AP Dąbrowa 1-0 (Chudziak)

Błękitni II - Dąbrowa II 2-0 (Patelczyk, Nowakowski)

Błękitni II - Mosty żółte 1-2 (Hallmann)

Błękitni I - Jedynka Reda 0-0

Błękitni II - Błękitni III 0-1 (Pienczyn

Faza pucharowa:

Półfinał:

 Błękitni I - KP Gdynia 2-0 (Osowski 2x)

Mecz o 9 miejsce:

Błękitni III - Mosty Czarne 0-1 

Mecz o 5 miejsce

Błękitni II - AP Dąbrowa 1-0 (Szymański)

FINAŁ

Błękitni I - Mosty żółte  0-0 (3-2) w karnych (Nikadon, Hirsch, Chudziak)

 

Składy:

Błękitni I : Daleki, Nikadon, Hirsch, Paczkowski, Osowski, Sekuła, Stankiewicz, Chudziak

Błękitni II: Pacanowski, Baranowski Mati, Baranowski Maciek, Hallmann, Patelczyk, Nowakowski, Szymański

Błękitni III: Pałasz, Klein, Chodubski, Szczypior, Pienczyn, Średziński, Łapiński

zdjecie 2 8

Pierwsze i czwarte miejsce naszych drużyn na turnieju w Choczewie

W niedzielę 11.10 pojechaliśmy na turniej do Choczewa, w którym wystawiliśmy dwie drużyny. System rozgrywek zaplanowany był na "każdy z każdym", a w turnieju wzięło osiem zespołów. Nasze drużyny spisały się świetnie, w każdym meczu każdy zawodnik dawał z siebie wszystko by pomóc drużynie, a gra naszych zawodników cieszyła oko. Poniżej składy drużyn oraz wyniki poszczególnych meczów.

BŁĘKITNI WEJHEROWO I - Szymon Pacanowski, Nikodem Klein, Mateusz Baranowski, Maciej Baranowski, Kamil Lesner, Mikołaj Chodubski, Mikołaj Nowakowski, Krzysiu Jeziorek, Maciej Hallmann

BŁĘKITNI WEJHEROWO II - Filip Pałasz, Oliwier Plewiński, Oskar Konkol, Kacper Spigarski, Nikodem Średziński, Seweryn Rzeźnikowski, Grzegorz Mufel, Aleks Grota, Kacper Czoska

Błękitni I  1-1  Błękitni II (Jeziorek - Chodubski [samobój])

Błękitni I  5-0  Huzar Choczewo II (Jeziorek, Lesner 3, Hallmann)

Błękitni I  7-0  Pogoń Lębork (Nowakowski 3, Hallmann, Jeziorek 2, Lesner)

Błękitni I  4-0  Młode Oły Łeba (Jeziorek 2, Chodubski, Nowakowski)

Błękitni I  3-0  Pomorze Potęgowo I (Chodubski, Hallmann, Mati Baranowski)

Błękitni I  1-0  Pomorze Potęgowo II (Jeziorek)

Błękitni I  1-0  Huzar Choczewo I (Nowakowski)

 

Błękitni II  0-1  Pomorze Potęgowo II

Błękitni II  0-5  Huzar Choczewo I

Błękitni II  2-1  Huzar Choczewo II (Mufel, Średziński)

Błękitni II  2-0  Pogoń Lębork (Mufel, Spigarski)  

Błękitni II  2-1  Młode Orły Łeba (Konkol, Mufel)

Błękitni II  4-0  Pomorze Potęgowo (Mufel, Średziński 2, Spigarski)

 

Drużyna Błękitnych I zajęła w turnieju pierwsze miejsce tracąc tylko jedną bramkę w turnieju (samobójcze trafienie w meczu z Błękitnymi II), natomiast drugi nasz zespół do samego końca walczył o miejsce na podium, lecz dwie porażki z początku turnieju spowodowały, że ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Obie ekipy zasługują na duże pochwały, gdyż ich gra w tym turnieju mogła się podobać i chłopacy zadowoleni wrócili do domu bogatsi o doświadczenie, medale i puchary.

Ponadto przyznane zostały statuetki dla:

Najlepszy bramkarz turnieju: Szymon Pacanowski (Błękitni I)

Najlepszy zawodnik turnieju: Kamil Lesner (Błękitni I)

Nagroda indywidualna organizatora: Krzysiu Jeziorek (Błękitni I)

 

Na osobne wyróżnienie zasłużyli jeszcze dwaj zawodnicy: Mati Baranowski (Błękitni I) oraz Seweryn Rzeźnikowski (Błękitni II), którzy tego dnia byli po prostu najlepsi w swoich zespołach. Tak trzymać chłopacy! Tak trzymać BŁĘKITNI!!

 

turniej choczewo

Relacja z Pomorskiej Ligi Juniorów - 10.10.2015

W sobotę 10.10 nasza drużyna kolejny raz zagrała w Pomorskiej Lidze Juniorów, która rozgrywała się na obiektach AP Dąbrowa, tym razem reprezentowali nas: Maciej Miller, Krzysztof Lipiec, Kacper Jakubowski, Czarek stankiewicz, Radek Labudda, Kuba Łapiński, Oliwier Łuczak, Olaf Kowalczyk i Patryk Burda. Tego dnia czekało nas pięć spotkań, turniej zaczęliśmy od wygranej z Bałtykiem Gdynia, bramkę zdobył Olaf Kowalczyk. Kolejne spotkania nie były już tak łatwe, w meczu z Arką Gdynia dzielnie stawialiśmy opór i graliśmy jak równy z równym do momentu straty pierwszej bramki, kolejne oddaliśmy praktycznie bez walki. Na szczęscie nasi zawodnicy ocknęli się w kolejnym meczu z Cisową, tutaj musieliśmy gonić wynik, gdyż już w pierwszej minucie nasz bramkarz nie zdołał obronić mocnego strzału z rzutu wolnego, jednak atakowaliśmy z uporem i udało nam się strzelić bramkę na remis, niestety więcej goli tego dnia nie strzeliliśmy. Kolejne spotkanie z KP Gdynią było wyrównane, ale przegraliśmy je 0-1 po dobrej grze. Natomiast w meczu z AP Dąbrową niewiele mogliśmy zrobić, przeciwnicy atakowali naszą bramkę i kończyli akcje zdobyciem kolejnych bramek, naszej drużynie ta sztuka w tym meczu nie udała się ani razu. Najlepszy tego dnia w naszym zespole był Bartek Labudda, który z prawego skrzydła raz za razem atakował bramkę rywali, dzielnie grał w obronie a przy okazji grał bardzo rozważnie i wiele razy doprowadzał swoich kolegów do sytuacji bramkowych.

 

BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-0  Bałtyk Gdynia (gol Olafa Kowalczyka)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-3  Arka Gdynia

BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-1  Cisowa Gdynia (gol Czarka Stankiewicza)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-1  KP Gdynia

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-4  AP Dąbrowa

liga ap d

 

Relacja z drugiej kolejki Pomorskiej Ligi Juniorów JE1

26 i 27 września w  Pomorskiej Lidzie Juniorów odbyła się druga runda spotkań w grupie II i V. Nasze zespoły wybrały się na rozgrywki do Rumii oraz Gdyni. Relacja, wyniki w rozwinięciu

Czytaj więcej...

Podsumowanie pierwszej kolejki pomorskiej ligi JE1 gr 2 i 5

 

blekitni

zdjecie 4

W miniony weekend swoje rozgrywki rozpoczęła  pomorska liga juniorów JE1, w której to występują dwa nasze zespoły. W sobotę swoje mecze rozegrał zespół występujący w piątej grupie, który był jednocześnie gospodarzem zawodów. Natomiast dzień później rywalizację w Bożympolu zaczęła także grupa 2. Więcej informacji w rozwinięciu

Czytaj więcej...

Powołania do kadry

We wrześniu zaplanowane są dwie konsultacje w postaci gier kontrolnych.  10 września tj. w czwartek o godz.18.30 na obiektach w Witominie rozegramy mecz z Arką Gdynia 2005. Gra szkoleniowa będzie podzielona na dwa etapy: 8v8 oraz 6v6. Zbiórka zawodników powołanych godz.18.00, Gdynia ul.Nauczycielska 7 (obiekty Arki na Witominie).

Powołani: 

1. Gracjan Chrzanowski - Jedynka Reda
2. Wojciech Bianga - Jedynka Reda
3. Bartek Pieper - Jedynka Reda
4. Jeremi Wańczyk - Jedynka Reda
5. Mateusz Ryband - Jedynka Reda
6. Mateusz Sell - Jedynka Reda
7. Szymon Sell - Jedynka Reda
8. Oskar Nikadon - Błękitni Wejherowo
9. Tymoteusz Hirsz - Błękitni Wejherowo
10. Nikodem Szreder - Błękitni Wejherowo
11. Dominik Grunau - Sokół Bożepole Wielkie
12. Jakub Paczkowski - Błękitni Wejherowo
13. Oliwier Osowski - Błękitni Wejherowo
14. Oskar Bielski - Orkan Rumia
15. Marcel Naczk - Orkan Rumia
16. Michał Bach - Orkan Rumia
17. Nikodem Kwiatkowski - Błękitni Łęczyce
18. Wiktor Siwonia - Sokół Bożepole Wielkie
     Zawodnik zobowiązany jest o zabranie sprzętu meczowego: korki,ochraniacze,piłka oraz wody w bidonie,banan,baton i przybory do kąpieli tzn. klapki,ręcznik, żel pod prysznic.


Proszę o potwierdzenie obecności ww. zawodników do dnia 08.09.2015r. (wtorek) pod
numerem tel.600-239-928 

Ze sportowym pozdrowieniem 
Arkadiusz Janor

Relacja ze sparingów w Redzie

W sobotę od godziny 9:00 przez trzy godziny rywalizowaliśmy na obiektach redzkiego MOSiRu. Pierwsze starcie było dla nas nietypowe, gdyż mecz toczył się w ramach przepisów dla rocznika 2004 czyli na dużym boisku (bramki na linii pola karnego) i w wymiarze czasowym 2x30 min. Było to bardzo ciekawe doświadczenie i możliwość sprawdzenia się w grze 9 na 9. Jak na pierwszy raz w takim ustawieniu gra zespołu była momentami bardzo dobra i chłopcy potrafili stwarzać groźne akcje. Rywal jednak wysoko zawiesił poprzeczkę, co sprawiło że nasi piłkarze musieli włożyć sporo wysiłku aby postawić się drużynie Jedynki. Udało nam się wyjść na prowadzenie za sprawą Oliwiera Osowskiego jednak jeszcze w pierwszej połowie rywale odpowiedzieli trafieniem na 1-1. Druga część spotkania nie ułożyła się dla nas najlepiej gdyż straciliśmy 2 bramki i wynik był niezbyt korzystny. Co cieszy zawodnicy Błękitnych pokazali charakter i do końca meczu walczyli o lepszy rezultat. Na kilka minut przed końcem meczu udało nam się zdobyć gola kontaktowego za sprawą Oliego Osowskiego, który ostatnio regularnie trafia do bramki przeciwników. Od tego momentu aż do ostatnich sekund spotkania trwały ciągłę ataki z naszej strony i gdyby mecz potrwał jeszcze kilka minut dłużej możliwe, że udałoby się doprowadzić do remisu. Niestety jednak sędzia zakończył mecz a wynik 2-3 dla Redy może nie zadowala ale napewno gra była bardzo dobra i głównie z tego należy się cieszyć pamiętając o fakcie iż był to debiutancki mecz na tak dużym boisku. Patrząc na indywidualne dokonania zawodników na wyróżnienie po raz kolejny zasługują skrzydłowi Kuba Paczkowski i Niko Szreder, którzy po raz pierwszy mogli wystąpić na jednym skrzydle a spowodowało to wiele kłopotów obronie rywala. Duży plus również dla powracających po kontuzji Oskara Nikadona i Tymka Hirsch, którzy pokazali wysoką formę i bardzo ciężko pracowali przez cały czas przebywania na boisku.

Nasz zespół zagrał w składzie: Pacanowski, Paczkowski, Baranowski Mateusz, Pienczyn, Szreder, Hirsch, Szymański, Nikadon, Osowski, Pałasz, Dąbrowski, Patelczyk, Baranowski Maciek

 

Druga częśc zmagań piłkarskich w Redzie odbyła się na orliku a graliśmy 6 plus bramkarz. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu mecz był bardzo wyrównany a sytuacja zmieniała się diametralnie. Na początku to rywal objął prowadzenie ale potrafiliśmy nie tylko wyrównać ale i wyjść na prowadzenie po czym rywal gonił i tak ciągle. Bardzo dobry mecz Czarka Stankiewicza, który robił bardzo dużo zamieszania na lewym skrzydle. Bardzo dobrze zagrał również Mikołaj Chodubski, który mecz rozpoczął na środku obrony, później był rozgrywającym a na koniec meczu jego pozycją był atak. Wszędzie spisywał się bardzo dobrze i wyrósł w tym meczu na lidera zespołu. Słowa pochwały również dla Kuby Patelczyka,Kuby Łapińskiego, Norbiego Szczypiora i Nikodema Kleina, któzy ciężko pracowali dla dobra drużyny. Mecz zakończył się remisem 6:6 a w rzutach karnych przegraliśmy 0-1. Tu jedyny minus dla drużyny, gdyż na 5 strzałów nie potrafiliśmy zdobyć ani jednej bramki.

Nasz zespół zagrał w skłądzie: Pałasz, Chodubski, Stankiewicz, Baranowski Maciek, Łapiński, Bellanavithanage, Patelczyk, Szczypior, Spigarski, Klein

Relacja ze sparingu w Cetniewie

 zdjecie 3

We wtorek o godzinie 17:00 zagraliśmy godzinny sparing z zespołem Mazura Karczew (woj. Mazowieckie), który przebywał na obozie sportowym w COS Cetniewo. Był to pierwszy sprawdzian formy po zakończonym niedawno obozie we Wdzydzach Kiszewskich. Chłopcy spisali się bardzo dobrze i z zaciekawieniem oczekujemy początku sezonu, który rusza już w połowie września. Relacja z meczu w rozwinięciu

Czytaj więcej...