Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Nowa strona internetowa rocznika 2003

Od 14 lipca 2014 roku drużynę z rocznika 2003 trenować będą Wojciech Wasiek i Marcin Funk.

Aktualne informacje dotyczące drużyny będą zamieszczane na stronie http://gryfwejherowo2003.futbolowo.pl

Finał Minimistrzostw Deichmann 2014 w Opolu

29.062014 - rocznik 2003 w Opolu

Dzięki wygranej w Minimistrzostwach Deichmanna w Gdyni mieliśmy możliwość zagrać w finale krajowym który dobywał się w Opolu. Do Opola wyjechaliśmy w piątek 27 czerwca z samego rana wspólnie z drużyną Arki Gdynia (rocznik 2005) która wygrała rozgrywki w kategorii U-9, oraz drużynami Pokolenia Lechii Gdańsk oraz Olimpii Elbląg, które wygrały Deichamma rozgrywanego w Gdańsku. Warto dodać, że również w piątek, ale wieczorem, do Opola wyruszyli rodzice chłopców, którzy postanowili że będę kibicować naszej drużynie podczas finału finałów. 

Udział w tak wielkim turnieju był dla nas wszystkich olbrzymim przeżyciem i dostarczył nam wielu cennych doświadczeń. Stowarzyszenie Kochamy Sport i firma Deichmann zorganizowali rozgrywki finałowe z dbałością o najdrobniejsze szczególy. Dzięki temu mogliśmy się poczuć niemal jak na prawdziwych mistrzostwach świata.

Poziom sportowy Finału Finałów również był bardzo wysoki. Nasza drużyna oczywiście nie należała do grona faworytów, ale marzylismy po cichu o wyjściu z grupy. To zadanie okazało się jednak zbyt trudne, mimo to swojego występu z pewnością nie musimy się wstydzić. W 7 rozegranych meczach odnieśliśmy 2 zwycięstwa, 4 razy minimalnie przegrywalśmy, i tylko jeden raz przegraliśmy wyysoko z późniejszym zwycięzcą całego turnieju. Strzeliliśmy łącznie 15 goli a stracili 23. 

ZDJĘCIA


Poniżej skład naszej drużyny i wyniki 

...

Czytaj więcej...

Turnieje w Świekatowie

2003 22.06.2014

W rozegranym w dniach 21-22 czerwiec 2014 turnieju w Świekatowie koło Bydgoszczy nasz zespół okazał się najlepszy w stawce 6 zespołów. Na 5 rozegranych w ramach turnieju meczów wygraliśmy 4, a 1 raz zremisowaliśmy. Oprócz gier turniejowych w ramach wyjazdu mieliśmy też okazję rozegrać kilka meczów towarzyskich.

Dziękujemy organizatorowi za zaproszenie na turniej i bardzo sprawną organizację. Dziękujemy naszym przyjaciołom z UKS Jedynka Reda i Sokoła Bożepole Wielkie za wspólną organizację wyjazdu. Dziękujemy Urzędowi Gminy Wejherowo i firmie "Porta" za pomoc w sfinansowaniu kosztów turnieju.

Poniżej nasz skład i wyniki

...

Czytaj więcej...

Turnieje Pomorskiego - ZPN - wiosna 2014

2003 gdynia 25 maj 2014

W rozgrywkach turniejowych Pomorskiego - ZPN wystawiliśmy w rundzie wiosennej 2014 dwie drużyny. Nasze drużyny w turniejach grały ze zmiennym szczęściem. Pierwszy zespół większość swoich meczów wygrał (11 zwycięstw - 1 remis - 3 porażki), natomiast drugiej drużynie już tak dobrze nie poszło i sporo meczów zakończyła porażkami (5 zwycięstw - 1 remis - 10 porażek).

Nie wyniki jednak w tych rozgrywkach są najważniejsze, ale kontakt z przeciwnikiem i zdobywanie nowych doświadczeń.

Dziękujemy wszystkim z którymi mieliśmy okazję w tej rundzie rywalizować. Dziękujemy gospodarzom turniejów za sprawne przeprowadzenie turniejów w atmosferze fair - play.

Dziękujemy rodzicom zawodników, którzy dowozili chłopców na zawody.

Poniżej więcej o rozegranych przez nas turniejach

...

Czytaj więcej...

Deichmann Mini Mistrzostwa 2014 - rocznik 2003

2003 urugwaj gerrard 2003 grecja cantona

Od 27 kwietnia do 15 czerwca 2014 uczestniczyliśmy w turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2014 w kategorii U-11. Reprezentowaliśmy barwy Urugwaju (zdjęcie z Gerrardem) i Grecji (zdjęcie z Cantoną). Nasz udział w tych rozgrywkach zakończył się sporym sukcesem.

ZDJĘCIA - 11 maj 2014

ZDJĘCIA - 1 czerwiec 2014

 

Poniżej szczegóły

...

Czytaj więcej...

Trening - 12 czerwiec 2014

trening 2003 gr 2 - 12.06.14

Na czwartkowym treningu (12 czerwiec 2014) gościł z aparatem tata Łukasza Sznajdera, efekty jego pracy znajdują się TUTAJ

 

Kibicujemy Polsce !!!

polskalitwa.jpg

W piątek 6 czerwca 2014 zorganizowaliśmy wspólny wyjazd dzieci, rodziców i trenerów na towarzyski mecz reprezentacji Polski z Litwą który odbywał się w Gdańsku na PGE Arenie. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Polski. Gole dla Polski strzelili Arek Milik i Robert Lewandowski z karnego.

We wspólnym kibicowaniu wzięło udział aż 180 osób związanych z naszą Akademią, w tym kilkanaście osób związanych z rocznikiem 2003.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do naszej inicjatywy i wspaniały kulturalny doping.

ZDJĘCIA

Zwycięstwo w Sokół Cup 2014

2003 - 24 maj 2014

W rozegranym 24-25 maja turnieju Sokół Cup 2014 nasz zespół okazał się najlepszy w stawce 9 zespołów. W turnieju grały również dwa zespoły Sokoła Bożepole Wielkie jednak nie były one ujmowane w klasyfikacji.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, więc mieliśmy okazję do rozegrania w ciągu dwóch dni aż 10 spotkań. Większość z nich wygraliśmy prezentując dobrą i skuteczną grę.

Relacja na stronie organizatora - TUTAJ 

ZDJĘCIA Z TURNIEJU - DZIEŃ 1,

ZDJĘCIA Z TURNIEJU - DZIEŃ 2

 

Poniżej skład naszej drużyny i wyniki

 

... 

Czytaj więcej...

Test Coopera

testy

Na jednym z kwietniowych treningów został przeprowadzony test Coopera wyniki poniżej

...

Czytaj więcej...

Turniej w Gdyni Cisowa - grupa XIII - 1 kolejka

rocznik 2003 vs luzino 26.04.2014     rocznik 2003 vs luzino 26.04.2014 zdj 2

W sobotę 26 kwietnia o godzinie 10.00 na orliku w Gdyni Cisowa odbył się pierwszy turniej grupy XIII w ramach rozgrywek Pomorskiego - ZPN.

Nasz zespół wygrał wszystkie cztery mecze, nie tracąc żadnej bramki

Poniżej skład i wyniki

...

Czytaj więcej...

Turniej w Żelistrzewie - grupa XIV - 1 kolejka

2003 24042014żelistrzewo

W rozegranym w sobotę 26 kwietnia 2014 turnieju w Żelistrzewie nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie :

Szymon Sobczak - Karol Białk. Szymon Jączyński, Wiktor Potrykus, Kacper Słomiński, Michał Janus, Mikołaj Grubba, Szymon Nurczyński, Artur Mroske, Kacper Stolc, Paweł Kołodziej i Kuba Bank

Poniżej wyniki

...

Czytaj więcej...

Rozgrywki turniejowe Pomorskiego - ZPN - wiosna 2014

Ruszają rozgrywki turniejowe Pomorskiego - ZPN - wiosna 2014.

Nasze drużyny tym razem zagrają w grupie XIII (Błękitni II Wejherowo) i grupie XIV (Błękitni I Wejherowo).

Pierwsze turnieje odbędą się w Gdyni Cisowej (grupa XIII) i w Żelistrzewie (grupa IV) terminy kolejnych turniejów poniżej

Poniżej szczegóły  (aktualizacja 6 maj 2014)

...

Czytaj więcej...

Deichmann Mini Mistrzostwa 2014 - rocznik 2003 + składy

deichmanW niedzielę 27 kwietnia ruszają Deichamann Mini Mistrzostwa 2014. Do rozgrywek zgłosiliśmy dwie drużyny, które zagrają jako Grecja i Urugwaj. W jednej drużynie maxymalnie możemy zgłosić 10 zawodników. Koszt udziału jednego zawodnika w turnieju to 85 zł. W tej cenie zawodnik otrzymuje komplenty strój meczowy danej reprezentacji.

Szczegóły dotyczące rozgrywek zamieszczane są na stronie www.kochamsport.pl 

Informacje dotyczące zawodników którzy wezmą udział w Deichmannie zostaną zamieszczone przez trenera Kubę Przybylskiego poniżej

...

Czytaj więcej...