Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Dołącz do nas

JAK ZAPISAĆ DZIECKO DO WAPN BŁĘKITNI WEJHEROWO KROK PO KROKU

KROK 1

Zapoznaj się z następującymi dokumentami :  

Statut WAPN Błękiti Wejherowo

Regulamin wewnętrzny WAPN Błękitni Wejherowo

Szczególnie istotna jest znajomość regulaminu (ma on tylko 2 strony A4, warto więc poświęcić 5 minut na przeczytanie go w całości)

 

KROK 2

Zapoznaj się z obowiązującymi opłatami, oraz aktualnym harmonogramem treningów

 

KROK 3

Zadzwoń do trenera koordynatora i umów się na trening próbny lub wyślij SMS-a o treści Imię i nazwisko dziecka, rocznik, ilość treningów w tygodniu (np Jan Kowalski, 2010, 2 treningi)

Zapis do udziału w projekcie "Piłka dla wszystkich"  (dzieci z roczników 2007 - 2013) koordynuje trener Tadeusz Ciapa (tel. 502 560 648, e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Zapisy do Błękitnego Przedszkola Piłkarskiego (dzieci z rocznika 2014 i młodszych) koordynuje trener Stefan Machaliński (tel. 600 244 072)

 

KROK 4 

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy dziecka do WAPN Błękitni Wejherowo , potwierdź podpisem zapoznanie się z REGULAMINEM,  wpłać pierwszą opłatę na działalność statutową WAPN Błękitni Wejherowo (wysokość opłaty, i numer konta podany jest TUTAJ)

 

KROK 5

Przyprowadź dziecko na trening próbny, pamiętaj że dziecko powinno być w stroju sportowym (dostosowanym do pogody) mieć na treningu piłkę i coś do picia.

 

KROK 6

Jak najszybciej umów dziecko na badania lekarskie, pamiętaj że obowiązkiem rodzica jest zapewnienie dziecku regularnych badań lekarskich potwierdzających jego stan zdrowia.

 

 

Dołącz do ludzi którzy zostali

zaczarowani futbolem