Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Rok 2017 - podsumowanie

podsumowanie roku 2017

Szósty rok pracy naszej Akademii obfitował w wiele wydarzeń, które na długo pozostaną w naszej pamięci

ZDJĘCIA

Szczegóły poniżej

...

W roku 2017 wyraźniej niż w latach poprzednich postawiliśmy na wszechstronny rozwój naszych zawodników. Do naszego programu treningowego wprowadziliśmy regularne zajęcia gimnastyczne, a w zimie co niedziela spotykaliśmy się na lodowisku. Nasi najstarsi zawodnicy mieli też treningi ogólnorozwojowe z elementami judo.

GIMTECH2017

 

Oczywiście wydarzeń piłkarskich również było bardzo dużo :

- zimowe turnieje halowe Wejher Cup

- udział naszych drużyn w rozgrywkach Pomorskiego - ZPN

- udział naszych drużyn w Deichmannie

- Akcja Lato w Wejherowie i w Gościcinie

- obóz zimowy w Człuchowie

- obóz letni we Wdzydzach Kiszewskich

Wdzydze2017 kolaż

- wiosenne i jesienne weekendy z piłką w Łęczycach

- wyjazd na turniej Magic Cup do Londynu

- wyjazd na turniej Copa Mediterraneo do Blanes w Hiszpanii

- Błękitna Liga Mistrzów

- Mały Finał Ligi Mistrzów (Real - Juventus)

- X i XI edycja Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej

- mecze i turnieje Kadry Powiatu Wejherowskiego (rocznik 2006 i 2007), która funkcjonuje dzięki pomocy finansowej Starostwa Powiatowego w Wejherowie

Powiat2007 28092017

Rok 2017 zapamiętamy też ze względu na nasze wspólne wyjazdy na mecze. Kibicowaliśmy Arce w meczach Ekstraklasy oraz w finale Pucharu Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie. Razem byliśmy także na meczu legend FC Barcelony z legendami Manchesteru United na słynnym Camp Nou. Warto też dodać, że podczas turnieju w Białymstoku nasi chłopcy obejrzeli na żywo mecz Jagiellonii Białystok. W listopadzie mieliśmy też możliwość udziału w meczu Reprezentacji Polski U-21 z Danią U-21 w Gdyni.

W roku 2017 nie zabrakło też atrakcji turystycznych, które zwykle łączyliśmy z tymi piłkarskimi. Wspólnie zwiedziliśmy : Warszawę, Poznań, Białystok, Stuttgart, Lloret de Mar, Barcelonę, Lozannę, Londyn (w tym stadion Chelsea), Port Wojenny w Gdyni i Osadę Średniowieczną w Sławutowie.

W roku 2017 naszą Akademię ukończyli chłopcy z rocznika 2006. Większość z nich z powodzeniem kontynuuje przygodę z piłką w Gryfie Wejherowo. Podobnie jak ich starsi koledzy, za których mocno trzymaliśmy kciuki w rozgrywkach ligowych. Duży sukces odniosła drużyna z rocznika 2003, która zakwalifikowała się do Centralnej Ligi Juniorów U-15 i miała możliwość zmierzenia się w Wejherowie choćby z Lechem Poznań czy Pogonią Szczecin. Z uwagą przyglądaliśmy się też postępom naszego wychowanka Oskara Nikadona (rocznik 2005), który bardzo dzielnie poczyna sobie w młodzikach Lechii Gdańsk, a dodatkowo jest regularnie powoływany do Kadry Pomorza. W grudniu zagrał w Kadrze Pomorza w meczu z Juventusem.

Wejherowo Piłka

 

Rok 2017 stał też pod znakiem stałego rozwoju naszej drużyny dziewczęcej, która po raz pierwszy w historii wystąpiła w dwóch kategoriach wiekowych w turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Indywidualnie wyróżniała się Nina Abe, która wywalczyła sobie miejsce w Kadrze Pomorza Dziewcząt U-13.

Pod koniec roku 2017 rozpoczęliśmy także dwa nowe projekty poza Wejherowem. Dzięki kilku zaczarowanym ludziom bardzo dynamicznie rozwijamy szkolenie w Nowym Dworze Wejherowskim. Na troszkę mniejszą skalę ale z równie dużym zaangażowaniem prowadziliśmy też zajęcia w Bożympolu Wielkim. Oczywiście regularne szkolenie prowadzimy też od kilku lat w Łęczycach.

Rok 2017 będzie się nam kojarzył także z powrotem do naszej kadry szkoleniowej trenera Kuby Dulko, a także z podjęciem stałej współpracy z młodymi bardzo energicznymi trenerami Szymonem Patokiem (trener gimnastyki) i Kubą Rybickim (trener rocznika 2010).

Serdeczne podziękowania za rok 2017 składy na ręce włodarzy Miasta Wejherowa, Powiatu Wejherowo, a także Gminy Wejherowa i Gminy Łęczyce za udzielone w 2017 roku wsparcie dla naszych działań. 

Wejherowo Starostwo Gmina Wejherowo Gmina Łęczyce

Dziękujemy wszystkim którzy swój 1% podatku przeznaczyli na wsparcie dla naszej Akademii.

Dziękujemy sponsorom naszych projektów : MZK Wejherowo, www.sportbazar.plwww.no10.pl, firmie Sprintcar, firmie Martinez, WOPR Wejherowo, Sali Zabaw Funky Monkey, Studio Kleopatra, Restauracji i Bąbli. Cukierni Krzysztofa Wenty, Pizzerii Alcatraz 

Dziękujemy wszystkim za ten mijający Błękitny Rok 2017, i życzymy równie Zaczarowanego Futbolem roku 2018.

Nasze plany na rok 2018 : TUTAJ