Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Weekend z piłką dla rocznika 2007 i 2008 w Bożympolu Wielkim

weekend z piłką1315052016

Od piątku 13 maja do niedzieli 15 maja 2016 42 zawodników naszej Akademii z rocznika 2007 i 2008 pod opieką trenerów Dariusza Germana, Dawida Kowalskiego, Tadeusza Ciapy i Remigiusza Sarbaka uczestniczyło w zorganizowanym przez naszą Akademię Weekendzie z Piłką w Bożympolu Wielkim.

W programie naszego wyjazdu dominowały oczywiście zajęcia typowo piłkarskie. Zależało nam na zorganizowaniu jak najwięcej okazji do gier treningowych. Cel udało się nam zrealizować w 100% procentach, dzięki bardzo dobrej bazie sportowej oraz dzięki zaprzyjaźnionymi z nami zespołami, które odwiedziły nas w Bożympolu i z którymi rozegraliśmy dwa mini turnieje.

ZDJĘCIA

Szczegóły poniżej

...

Dzień 1 - 13 maja 2016

Do Bożegopola przyjechaliśmy w piątek około godziny 17.00. Szybko się zakwaterowaliśmy w czterech salach lekcyjnych ZS w Bożympolu i o 17.30 rozpoczęliśmy pierwsze zajęcia treningowe. Trenowaliśmy oczywiście w dwóch grupach wiekowych (rocznik 2007 i 2008).

2008 13052016

O 19.00 czekał na nas pierwszy posiłek w szkolnej stołówce. Naleśniki znikały aż miło, a tym którzy jeszcze mieli apetyt bardzo miłe panie kucharki zrobiły jeszcze kanapek.

Po kolacji znów wyszliśmy na boisko trawiaste i rozegraliśmy wewnętrzny mini turniej. Emocji nie brakowało, szczególnie że trenerzy grali wspólnie z zawodnikami :). Z boiska żal nam było schodzić, ale tak około 21.30 robiło się już ciemno więc wróciliśmy do szkoły. Wieczorna toaleta przebiegła bardzo sprawnie, mimo to cisza nocna rozpoczęła się troszkę później niż planowaliśmy (około 23.00). Nasi zawodnicy zmęczeni pierwszym dniem zasnęli dość szybko, ale niektórzy z nich równie szybko wstali :) ...

Dzień 2 - 14 maja 2016

Poranne zajęcia rozpoczęliśmy oczywiście od zaprawy na którą wyszliśmy około 8.15. Rocznik 2008 miał zabawy ruchowe na boisku, a rocznik 2007 spacer i tor przeszkód na placu zabaw, (najszybciej pokonał go Mikołaj Kłosowski).

placzabawbozepole

Po zaprawie zjedliśmy śniadanie. Apetyt dopisywał, każdy zawodnik znalazł coś dla siebie, królowały płatki z mlekiem i parówki. Kanapki z serem żółtym, szynką, pomidorem, ogórkiem i sałatą zjadali najodważniejsi.

Po śniadaniu odbył się miniturniej w którym wzięły udział nasze drużyny, oraz nasi goście z Połchowa i z Lęborka. Graliśmy niemal do upadłego od 10.30 do 13.00. Turniej zakończyliśmy rzutami karnymi.

2007zLeborkiem

O 13.30 mieliśmy obiad (ziemniaki, pierś z kurczaka i surówka), a po obiedzie odrobina odpoczynku, podczas której pograliśmy w gry planszowe (Dobble, Dix it, Pędzące Żółwie, UNO i inne), a następnie korzystając z pięknej pogody kupiliśmy sobie lody i ciesząc się słońcem graliśmy w piłkę. O 17.00 rozpoczął się mecz miejscowej drużyny z GOSRIT-em Luzino. Obejrzeliśmy sobie pierwszą połowę, a potem rozpaliśmy ognisko i na kolację zjedliśmy kiełbaski.

ognisko14052016

Wieczorem bawiliśmy się wspólnie w podchody. Zabawa ta jak stwierdzili nasi młodzi zawodnicy jest super, jedyna wada jest taka że ... trzeba chodzić :). No ale po dniu pełnym piłki możemy zrozumieć tego typu opinie. Niepodważalną zaletą tej zabawy jest to, że po tym spacerze marzyliśmy już tylko o tym, żeby się położyć, właściwie bez różnicy na czym.

podchody14052016

 

Dzień 3 - 15 maja 2016

Tym razem niemal wszyscy wykorzystali swój czas na sen do maksimum :). O godzinie 8.00 zrobiliśmy pobudkę, o 8.15 zaprawę na orliku, o 9.00 śniadanko (tradycyjna niedzielna jajecznica), a o 10.30 jakże by inaczej ostatnie miniturnieje. Tym razem przyjechali do nas młodzi piłkarze z Łeby i podopieczni Daniela Skiby z naszej fili w Łeczycach.

Podczas gry pogoda próbowała nam płatać figlę, ale w sumie nie było tak źle, trochę deszczu dla naszych zawodników to nie była żadna przeszkoda. Do godziny 12.20 graliśmy więc, aż miło było patrzeć. Potem jeszcze drobny posiłek, szybkie pakowanie i o 14.00 zgodnie z planem zakończyliśmy nasz weekend z piłką.  

Podziękowania

Dziękujemy serdecznie dyrekcji Zespołu Szkół w Bożympolu Wielkim za bardzo miłe przyjęcie.

Dziękujemy Pani kucharce, która poświęciła swój weekend żeby dla nas gotować (wszystko było bardzo pyszne :).

Dziękujemy rodzicom uczestników, którzy pokryli koszty udziału dzieci w Weekendzie z Piłką oraz bardzo sumiennie wypełnili wszelkie ustalenia organizacyjne. 

 

W Weekendzie z piłką w Bożympolu uczestniczyli :

2007 14052016Bożepole

Rocznik 2007 : Kłosowski Mikołaj, Drozdowski Maciek, Wargowski Maciek, Roppel Olaf, Błażejewicz Szymon, Wachowski Filip, Kass Kacper, Szymański Piotr, Armstrong Dominik, Lis Tymon, Topp Maksymilian, Lewandowski Ksawery, Lemke Norbert, Nowociński Kuba, Pruc Michał, Paga Tomasz i Zalewski Michał

Rocznik 2008 : Bartek Łupina, Aleks Malc, Nikodem Komkowski, Dawid Gapiński, Leon Ciapa, Michał Osowski, Alan Mudlaff, Antek Maciejewski, Filip Babiarz, Nikodem Komosiński, Piotr Sobiecki, Franciszek Zarzycki, Olek Nurek, Kordian PienczynFilip Skrzypkowski, Tymek Kleszczewski, Oskar Kunikowski, Wiktor Seweryn, Daniel Truchan, Oskar Słowy, Wiktor Sztygiel, Janek Kulmacz, Mateusz Blank, Franek Pleger, Michał Nowociński  

Trenerzy : Dariusz German, Dawid Kowalski, Tadeusz Ciapa, Remigiusz Sarbak