Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Błękitni Cup 2012 dla rocznika 2005

blekitni2005W niedzielę 11 marca 2012 odbył się kolejny turniej organizowany przez naszą Akademię w hali ZS nr 1 przy ulicy Śmiechowskiej. Tym razem w turnieju zagrały dzieci z rocznika 2005 i młodsze z następujących drużyn :

Błękitni Wejherowo (4 zespoły), Arka Gdynia (3 zespoły) UKS Jedynka Reda (2 zespoły) Sapa Rumia, Sztorm Mosty i UKS Lider Dębogórze

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA ze strony wejherowo.pl

Poniżej wyniki turnieju :

 

Pierwsza część turnieju (mecze eliminacyjne systemem każdy z każdym, w grupach 6 zespołowych)

Wyniki gier Grupa A : PLIK DOC

Wyniki gier Grupa B : PLIK DOC

 

Druga część turnieju (mecze finałowe systemem każdy z każdym, w grupie C zagrały 3 najlepsze drużyny z grupy A i B, w grupie D drużyny z miejsca 4,5 i 6 z grup A i B

Wyniki gier Grupa C : PLIK DOC

Wyniki gier Grupa D : PLIK DOC

 

Turniejowe liczby :

Drużyny : 12, zawodnicy : 60, rozegrane mecze : 60 , strzelone gole : 91

 

Podsumowanie :

Najlepszą drużyną w turnieju Błękitni Cup 2012 została Arka Gdynia. Kolejne miejsca zajęły pięknie grające drużyny Lidera Dębogórze i UKS-u Jedynka Reda. Miłą niespodziankę zrobił zespół Sapy Rumia, który po świetnych meczach grupowych awansował do grupy finałowej i mimo, że w grupie z najlepszymi Sapie udało się wygrać tylko jeden mecz drużyna ta z pewnością swój występ zaliczy do udanych.

Najlepszym zespołem w grupie pocieszenia okazał się Sztorm Mosty. Chłopcy z Mostów wyraźnie rozkręcali się z meczu na mecz. Łącznie w turnieju wygrali 3 mecze, 5 zremisowali i tylko 2 przegrali.

Ze zmiennym szczęściem w turnieju grały drużyny Błękitnych, mimo dzielnej walki w meczach eliminacyjnych żadnej z naszych drużyn nie udało się awansować do grupy finałowej, co jednak nie popsuło naszym chłopcom turniejowej zabawy, szczególnie że w kolejnej grupie mogli się kilkukrotnie mierzyć między sobą.

 

Składy naszych drużyn :

Błękitni 1 : Nikodem Kułakowski, Jan Bigus, Kacper Spigarski, Paweł Bellanavithanage, Ricardo Rusch

Błękitni 2 : Olaf Kowalczyk, Krzysztof Jeziorek, Tomek Machola, Maciek Miller, Maciek Hallman

Błękitni 3 : Filip Pałasz, Radek Dąbrowski, Kuba Paczkowski, Fryderyk Misztal

Błękitni 4 : Oskar Nikadon, Wojtek Sekuła, Tymek Dampc, Olivier Przytocki

 

Większość uczestniczących w turnieju dzieci po raz pierwszy miała okazję zagrać w tego typu zawodach. Mamy nadzieję, że Błękitni Cup 2012 zostanie na długo w ich pamięci.

 

Dziękujemy firmie Kajmar sp. zoo za pomoc finansową w organizacji turnieju.