Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Spotkanie opłatkowe 2012

logo-blekitniWAPN "Błękitni" Wejherowo zainaugurowała swoją działalnosć w grudniu 2011 roku. Tak się więc przyjemnie złożyło, że na organizowanym przez nas spotkaniu opłatkowym mogliśmy jednocześnie obchodzić swoje pierwsze urodziny :)

237 osób na pierwszych urodzinach to całkiem spora grupa gości. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie, za ciepłe słowa i za przekazane życzenia.

W szczególności dziękujemy Panom Prezydentom Miasta Wejherowa Krzysztofowi Hildebrandtowi i Bogdanowi Tokłowiczowi, którzy nie kryli radości z tego że młodzieżowa piłka nożna tak pięknie się rozwija. Przy okazji dziękujemy władzom Wejherowa za całoroczną pomoc w realizacji naszych działań, nie ukrywamy że słowa Prezydenta o wspieraniu ukochanej przez nas dyscypliny także w kolejnych latach, dają nam nadzieję na to że takich rocznic będziemy mogli przeżywać jeszcze wiele. 

Dziękujemy przedstawicielowi Pomorskiego - ZPN Panu Bartoszowi Dolańskiemu, który od początku wspierał nasze działania i w tym ważnym dla nas dniu również zaszczycił nas swoją obecnością.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tego że impreza w ogóle mogła się odbyć i wsparli ją organizacyjnie lub finansowo. W szczególności dziękujemy właścicielom Hotelu Faltom, firmom : Wikęd, San - Tech, Inter - Marche, Hurotwni Mak, właścicielom sklepu Smak z ulicy Necla i rodzicom naszych błękitnych dzieci.

Dziękujemy firmie EduFun, która uatrakcyjniła nasze spotkanie pokazem "Ciekły, wściekły azot".

Na koniec dziękujemy WAM - drogie dzieci - za to że jesteście, za Wasze uśmiechy, za wasz entuzjazm, za waszą radość. 

Na życzenia świąteczne i noworoczne jeszcze pewnie przyjdzie czas, ale już teraz życzymy wszystkim magicznego, piłkarskiego roku 2013 z Akademią stworzoną przez ludzi zaczarowanych futbolem.