Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Piłkarskie Mikołajki w Bolszewie

mikołajki w bolszewieDnia 09.12.12 w Bolszewie odbyły się Piłkarskie Mikołajki dla dzieci z roczników 2005 i 2006 organizowane przez Wejherowską Akademię Piłki Nożnej " Błękitni " Środki na organizację turnieju przeznaczył Urząd Gminy Wejherowo za co serdecznie dziękujemy.

Poniżej relacja z imprezy ...

 

W zabawie udział wzięło ok 30 osób, które uczestniczyły w ćwiczeniach, konkursach a także mini-turnieju piłkarskim.

W pierwszej części zajęć zawodnicy i zawodniczki podzieleni zostali na cztery grupy. Każda grupa przetrenowała cztery elementy gry w piłkę nożną - prowadzenie piłki, technikę ( żonglerka balonem), szybkość a także strzały do bramki. Następnie każdy uczestnik zabawy wziął udział w konkursie, w którym do wygrania były karty piłkarskie a konkurs sprawdzał umiejętności zdobyte podczas wykonywania ćwiczeń w pierwszej części zajęć.

Kolejnym punktem naszej zabawy był mini turniej w którym rywalizowało ze sobą 7 zespołów 4 osobowych. Turniej przysporzył nam wiele emocji a każda drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony czego owocem było wiele pięknych bramek. Drużyny zagrały w systemie każdy z każdym a pierwsze miejsce zajęła drużyna Manchesteru United zdobywając 14 punktów za co serdecznie gratulujemy. Zawodnikami zwycięskiej drużyny byli : Oliwier Przytocki, Piotr Płocki, Tymek Hirsh oraz Szymon Szymański. Zawodnicy wszystkich drużyn otrzymali nagrody w postaci medali, słodyczy oraz wlepek "Błękitnych" Wejherowo. Dodatkowo wyróżnieni zostali dwaj zawodnicy, którzy w trakcie turnieju wykazali się najwyższą formą a byli to Oliwier Pienczyn oraz Maciej Biliński.

Na koniec zawodnicy dostali szanse zdobycia kolejnych kart piłkarskich biorąc udział w konkursie rzutów karnych bronionych przez Macieja Millera - uczestnika Mikołajek w Bolszewie a także zrobiono pamiątkowe zdjęcie piłkarzy a także trenerów prowadzących zajęcia.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim dzieciom za przybycie oraz aktywne uczestnictwo w Błękitnych Mikołajkach a także rodzicom za czas poświęcony dla swoich pociech oraz pomoc w realizacji projektu.