Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Stare Szopena zwycięzcą WLPN

DSC07267W pierwszej edycji WLPN najlepsi okazali się zawodnicy Starego Szopena.Bilans mistrzów to : siedem zwycięstw, jedna porażka, 39 goli strzelonych, 15 straconych i co najbardziej istotne zwycięstwo w decydującym o wygraniu ligi meczu z Avansem Wejherowo aż 4-1. Cztery gole w tym meczu strzelił Daniel Klawikowski, jego występ zostanie z pewnością długo zapamiętany nie tylko na Osiedlu Chopina.

Wicemistrzowie z Avansu też nie mają się czego wstydzić, 7 wygranych na 8 meczów to bardzo dobry bilans. W wygraniu ligi z pewnością przeszkodziła temu zespołowi mało liczna kadra. Zresztą kto wie może losy rywalizacji o pierwsze miejsce potoczyłby się zupełnie inaczej gdyby w finałowym meczu mógł zagrać najlepszy strzelec tego zespołu Michał Gruba.

Skład podium uzupełnia Jama Zła, która jako jedyna pokonała mistrzów ze Starego Szopena. Jeden z najmłodszych (jeśli nie najmłodszy) zespół w naszej lidze grał chyba najbardziej widowiskowo, strzelając aż 44 gole. Warto dodać że Karol Pionk z tego zespołu został z 17 golami najlepszym strzelcem ligi.

Więcej o wynikach naszej ligi poniżej

...

Czwarte miejsce dla Kąpina, piąte dla Chopina Wejherowo, szóste dla Błękitnych, siódme dla Kobr, ósme dla Bukowej i dziewiąte dla Nowego Dworu (trener Bronx szykuje rewolucje kadrową przed nową edycją)

Wszystkie wyżej wymienione drużyny zapewne miały wyższe ambicje, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby w kolejnej edycji zająć wyższe miejsce :). Tylko troszkę trzeba będzie potrenować bo poziom jaki zaprezentowały zespoły z pierwszej trójki był na prawdę wysoki.

Drużyna reprezentująca naszą Akademię zaprezentowała się w rozgrywkach WLPN na miarę swoich możliwości. W 8 meczach zgromadziliśmy łącznie 10 punktów odnieśliśmy 3 zwycięstwa, jeden mecz w bardzo dramatycznych okolicznościach zremisowaliśmy (3-3 z Chopina Wejherowo), dwa mecze minimalnie przegraliśmy 2-3 (jeden ze zwycięzcą ligi zespołem Stare Szopena a drugi z czwartym zespołem ligi Kąpinem), w dwóch meczach byliśmy zdecydowanie słabsi i zasłużenie przegraliśmy (2-9 z Avansem i 1-5 z Jamą Zła).

błękitni wejherowo

W barwach Błękitnych grali :

1. Maciej Pienczyn (tata Oliwiera z rocznika 2005)

2. Tadeusz Ciapa (skarbnik WAPN) - kapitan drużyny 

3. Krystian Kożyczkowski (trener rocznika 2005)

4. Jaromir Jeżowski (tata Marcina z rocznika 2003)

5. Kuba Przybylski (trener rocznika 2003 i 2004)

6. Andrzej Lic (tata Oskara z grupy naborowej)

7. Longin Skrzypiński (tata Marka z rocznika 2003)

8. Tomasz Konkol (tata Dawida z rocznika 2006, bramkarz drużyny :)

9. Dublinowski Piotr (tata Mateusza z rocznika 2003)

10. Jarosław Sobczak (tata Szymona z rocznika 2003)

11. Andrzej Jarzynowski (tata Bartka z rocznika 2004)

12. Paweł Budnik (trener grupy naborowej)

13. Kamil Gajda

14. Adrian Nowak (trener rocznika 2004) 


Więcej o WLPN można poczytać na stronie www.wlpn.futbolowo.pl