Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Weekend z piłką dla rocznika 2008 i 2009 - 4-6.11.2016

weekend z piłką 4-6.11.2016

Od piątku do niedzieli (4-6 listopada 2016) - 42 zawodników z rocznika 2008 i 2009 przebywało na tzw. Weekendzie z piłką w Łęczycach. Dla wielu chłopców z naszej drużyny była to pierwsza możliwość nocowania poza domem bez rodziców

ZDJĘCIA

Relacja z weekendu poniżej

...

Dzień 1 - piątek 4 listopada 2016

Po dość sprawnym zakwaterowaniu się (przy okazji dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu sali) około godziny 17.30 rozpoczęliśmy pierwszy trening na sali gimnastycznej. Energia wręcz rozpierała naszych zawodników, więc trening był dość intensywny. Po treningu mieliśmy pierwszy wspólny posiłek. Nikogo do jedzenia nie trzeba było dwa razy namawiać, wszystko znikało w błyskawicznym tempie :).

Po kolacji chłopcy mieli troszkę czasu dla siebie (jakieś 15 minut), w trakcie którego królowało oczywiście oglądanie kart piłkarskich. Około 20.00 byliśmy już ponownie na sali gimnastycznej i rozegraliśmy pierwszy mini turniej piłkarski, w którym łącznie wystartowało 7 drużyn. Wyników tego turnieju oczywiście nie zapisywaliśmy, główny cel jaki mieliśmy czyli duuużo, duuużo swobodnej gry został zrealizowany w 100%. W tym samym czasie odbywał się również trening na boisku Orlik dla chłopców z rocznika 2008.

2008 - 5.11.2016 w klasie

Po tym treningu pierwszy test z samodzielności - prysznic. Zdany przez wszystkich na piątkę. Później wieczorna toaleta i zasłużony sen. Nasi zawodnicy spali w pięciu różnych klasach, pod czujnym okiem trenerów. Pierwsza noc minęła spokonie.

 

Dzień 2 - sobota 5 listopada 2016

Pierwszy wstał Adaś Gruba (ranny pataszek), ale na szczęście bardzo grzecznie poczekał na pozostałych kolegów, którzy prawie maksymalnie wykorzystali czas na sen. Pobudkę mieliśmy zaplanowaną na 7.45. Z z samego rana czekał chłopców z rocznika 2009 drugi test z samodzielności - prawidłowy ubiór na poranny spacer. Parę poprawek zrobiliśmy, ale generalnie większość chłopców doskonale wiedziała jak należy się ubrać.

spacer 5.11.2016 - 2009 drużyna

Na spacer wybraliśmy się do pobliskiego lasu. Według wskazań Endomondo zrobiliśmy przed śniadaniem 3 km, żeby pobudzić troszkę organizm do pracy, a przede wszystkim żeby zwiększyć apetyt chłopców przed śniadaniem. FILM

Chłopcy z rocznika 2008 poranną zaprawę mieli na sali gimnastycznej.

Po śniadaniu chłopcy mieli około 30 minut dla siebie, podczas którego oprócz kart piłkarskich można było pograć troszkę w gry planszowe. Chłopcom bardzo spodobała się gra Wooden Balance Game.

Około 10.00 byliśmy już na sali gimnastycznej, gdyż od rana mieliśmy zaplanowane mecze towarzyskie. Młodsi zawodnicy zagrali na sali z AP Diego Lębork oraz z Huzarem Choczewo, natomiast starsi (rocznik 2008) grali w tym czasie na Orliku z AP Diego Lębork.  Mecze trwały praktycznie do samego obiadu. Na koniec wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie.

2009 5.11.2016

 

2008 5.11.2016

 

Na obiad zamówiliśmy dla dzieci zupę pomidorową i pierś z kurczaka, tak więc problemów z jedzeniem nie było :)

Po obiedzie chwila odpoczynku i pierwszy trening dla dzieci z rocznika 2009 na boisku (oczywiście głównie przeznaczony na grę wewnętrzną). Chłopcy z roczinka 2008 zagrali w tym samym czasie towarzysko z Ziną Połchowo na sali gimnastycznej.

2008 - 5.11.2016 z Zina Połchowo

Po treningu żeby uzupełnić zapasy energii zjedliśmy trochę owoców i do kolacji dzieci miały troszkę czasu dla siebie. No a wieczorem kolejny mini turniej na sali gimnastycznej. Druga noc również bez przygód.

Dzień 3 - niedziela 6 listopada 2016

Trzeciego dnia tak łatwo się już nie wstawało, ale połowa naszych młodszych zawodników punktualnie wyszykowała się na poranną zaprawę, którą tym razem zrobiliśmy na boisku. W nagrodę Ci zawodnicy mieli po śniadaniu możliwość zagrania w kolejnym meczu towarzyskim. W meczu tym który odbył się na Orliku zagrali również wyznaczeni przez trenerów zawodnicy z rocznika 2008, szczególnie że tym razem w Łęczycach odwiedzili nas koledzy z GOSRIT-u Luzino z rocznika 2008. Pozostali młodsi zawodnicy z trenerem Adrianem Nowakiem grali na sali gimnastycznej, a starsi rozegrali towarzyskie mecze z Błękitnymi Łęczyce.

Po tych porannych zajęciach nie pozostało nam już nic innego jak tylko spakować się, posprzątać i czekać na rodziców. Część chłopców wyrobiła się jednak w ekspresowym tempie i w nagrodę mogła udać się do pobliskiego sklepu na drobne zakupy (w końcu każdy chciał wydać te zaoszczędzone 10 zł :).

Na rodziców czekaliśmy w stołówce. oczekiwanie umilając sobie grą w Wooden Balance Game i owocowymi, a później słodkimi przekąskami.

 

Podsumowanie

Weekend z pilką przebiegał zgodnie z planem. Chłopcy wykazali się sporą jak na swój wiek samodzielnością. Co bardzo ważne w wyjeździe uczestniczyły dzieci, które bardzo lubią grać w piłkę więc nikt nie narzekał na nudę. Nie było też problemów z tęsknotą. Wszyscy w zdrowiu przetrwaliśmy te dość intensywne weekendowe dni.

2008 w szkole 5.11.2016

Dziękuję rodzicom za wzorowe podejście do spraw organizacyjnych (punktulane przywiezienie dziecka do Łęczyc i punktualne odebranie). 

Jednym z celów naszego wyjazdu było sprawdzenie gotowości dzieci do uczestniczenia w obozie zimowym. Wszyscy chłopcy ten pierwszy test na samodzielność zdali. 

 

W Weekendzie z piłką w Łeczycach uczestniczyli : 

Rocznik 2009

1. Jakub Pastuszka 
2. Igor Pasternak
3. Jakub Wolski 
4. Krystian Rosołowski 
5. Konrad Henning 
6. Dorian Pranczk
7. Aleksander Królek 
8. Adam Gruba 
9. Maciek Bawarski
10. Filip Olczyk
11. Maksymilian Bryc
12. Jan Dampc 
13. Nikodem Tomczak
14. Robert Brzeski
15. Piotr Hlebik
16. Jakub Słowi
17. Michał Bochentyn 
 
Trenerzy : Tadeusz Ciapa i Adrian Nowak

Rocznik 2008
1. Aleks Malc
2. Nikodem Komkowski
3. Szymon Paczkowski
4. Wojtek Marszał
5. Olaf Wiczkowski
6. Mateusz Kieliński
7. Olek Nurek
8. Alan Mudlaff
9. Leon Ciapa
10. Tymek Kwidziński
11. Jakub Schwann
12. Mateusz Krause
13. Filip Skrzypkowski
14. Jan Strzecki
15. Bartek Chudziak
16. Nowociński Michał
17. Konrad Czwatschka
18. Babiarz Filip
19. Gapiński Dawid
20. Maciejewski Antek
21. Łupina Bartek
22. Lewandowski Szymon
23. Zadrowski Oskar
24. Pienczyn Kordian
25. Tabor Nikodem
 
Trenerzy : Dawid Kowalski, Jakub Rybicki
 
Kierownik wyjazdu : Dariusz German