Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Zgrupowanie Kadry Powiatu Wejherowskiego z rocznika 2006

kadrapowiatu2006 21082016

W sezonie 2015/2016 uruchomiliśmy dzięki współpracy ze Starostwem Powiatowym w Wejherowie projekt o nazwie Kadra Powiatu Wejherowskiego w piłce nożnej. Projekt dotyczył wówczas chłopców z rocznika 2005. W tym roku kontynuujemy działania mające na celu wyszukać, zintegrować i zmobilizować do trenowania piłki nożnej najzdolniejszych chłopców z naszego powiatu w ramach Kadry Powiatu Wejherowskiego rocznik 2006. Tegoroczny projekt uzyskał akceptację i wsparcie merytoryczne oraz organizacyjne Pomorskiego - ZPN.

Podobnie jak w zeszłym sezonie trenerem tej Kadry został Arkadiusz Janor pracujący na codzień w UKS Jedynka Reda. Trenerowi Janorowi pomagał będzie współpacujący z nim Piotr Baran.

W Kadrze Powiatu Wejherowskiego mogą grać wszyscy chłopcy urodzeni w roku 2006 lub młodsi grający w klubach z Powiatu Wejherowskiego, czyli z terenu 10 gmin : Wejherowo, Gmina Wejherowo, Rumia, Reda, Gmina Szemud, Gmina Łęczyce, Gmina Linia, Gmina Luzino, Gmina Choczewo, Gmina Gniewino. Liczymy że podobnie jak w zeszłym sezonie współpracę z klubami z w/w gmin będzie się układać wzorcowo.

Poniżej relacja trenerów z pierwszego zgrupowania Kadry Powiatu Wejherowskiego - rocznik 2006, które odbyło się w dniach 19-21 sierpnia w Bożympolu Wielkim

ZDJĘCIA

...

W dniach 19.08.2016.r- 21.08.2016r. w Bożympolu Wielkim odbyło się zgrupowanie Kadry Powiatu Wejherowskiego rocznika 2006. W 3 dniowych zajęciach sportowych udział wzięło 14 zawodników. Dzięki współpracy Starostwa Powiatowego Wejherowo, Pomorskego ZPN oraz lokalnych ośrodków sportowych wyróżniający się chłopcy z Rumi, Redy,Wejherowa,Luzina,Choczewa oraz Bożegopola pod okiem kadry trenerskiej podnosili swoje piłkarskie umiejętności. Oczywiście oprócz treningów chłopcy brali udział w zabawach integracyjnych. Cieszy fakt, iż w przeciągu 3 dni zawodnicy praktycznie wcześniej nieznający się tak dobrze współpracowali w grupie, poznali się, co na pewno pokazuje, iż piłka nożna to nie tylko rywalizacja ale przede wszystkim możliwość nawiązywania nowych znajomości i przyjaźni. 

Pierwszego dnia pobytu po zakwaterowaniu odbyły się zajęcia wprowadzające, następnie gra 2x25 min na kompleksie Orlik 2012, a wieczorem po kolacji prezentacja z zakresu dietetyki oraz zdrowego odżywiania.

Sobota to 4 akcenty treningowe na bardzo dobrze przygotowanej płycie trawiastej. Przed południem dominowały małe gry 1v1,2v2,3,2, natomiast po południu zajęcia doskonalące uderzenia na bramkę oraz ćwiczenia koordynacyjne. Wieczorem w hali sportowej gry i zabawy piłkarskie oraz mini turniej 4v4.

W niedzielę udaliśmy się do kościoła na mszę i po śniadaniu rozegraliśmy w typowo angielskiej aurze (opady deszczu) mecz 7v7 2x30 min. Około godziny 12.30 rodzice odebrali swoje pociechy.
Podsumowując jako sztab trenerski chcielibyśmy podziękować za wspaniałą organizację logistyczną, możliwość treningu na świetnie przygotowanym obiekcie oraz dziękujemy trenerom klubowym za chęć współpracy oraz włączenie się w projekt Kadry Powiatu Wejherowskiego rocznika 2006.

We wrześniu czekają nas kolejne dwie konsultacje podczas, których po raz kolejny sprawdzić, będą mogli się najzdolniejsi zawodnicy.

Ze sportowym pozdrowieniem:
Trenerzy Kadry Powiatu:
Arkadiusz Janor
Piotr Baran