Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Szkółka Sportowa w Kąpinie - lato 2016

Szkółka w Kąpinie 30082016

Szkółka Sportowa Kąpino w Jump City

Trzeci rok z rzędu przez całe wakacje, w każdy wtorek i w każdy piątek trenerzy z naszej Akademii (Dariusz German, Jakub Przybylski, a także Tadeusz Ciapa, Remigiusz Sarbak i Kuba Dulko) prowadzili zajęcia sportowe dla dzieci z Kąpina.

W tym roku zajęcia były prowadzone w dwóch grupach wiekowych. W grupie młodszej zajęcia polegały głównie na zabawie. Regularnie w zajęciach tej grupy uczestniczyło kilka dziewczynek. W grupie starszej ćwiczyliśmy i doskonalilismy umiejętności typowo piłkarskie. Każde zajęcia w tej grupie kończyły się grą.

Oprócz zajęć w Kąpinie, dzieci zapisane do Szkółki miały okazję obejrzeć mecz Ekstraklasy w Gdyni (Arka Gdynia - Ruch Chorzów).

Zajęcia zostały zakończone i podsumowane we wtorek 30 sierpnia 2016 wycieczką do Jump City w Gdyni, a następnie wspólnym spotkaniem pod wiatą w Kąpinie. Dzieci otrzymały medale, pamiątkowe statuetki, a także zaproszenia na treningi do naszej Akademii.

Organizatorem Szkółki Sportowej w Kąpinie było Stowarzyszenie Eco-Kąpino, któremu w tym miejscu bardzo dziękujemy za owocną współpracę.

Dziękujemy również Pani Sołtys Kąpina, za wszelką pomoc udzieloną w organizacji tego przedsięwzięcia. 

ZDJĘCIA

Poniżej zdjęcia grup 

...

 młodsi Kąpino 2016

Grupa młodsza - Szkółka Sportowa Kąpino 2016 - 5 lipca 2016

starsi Kąpino 2016

Grupa starsza - Szkółka Sportowa Kąpino 2016 - 5 lipca 2016

Kąpino na stadionie

Wycieczka na stadion Arki Gdynia - 30.08.2016

 

Kąpin0 30082016

Zakończenie Sportowej Szkółki - Kąpino 30.08.2016

 

Relacja ze Szkółki Sportowej w Kąpinie 2015

Relacja ze Szkółki Sportowej w Kąpinie 2014