Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Obóz w Wąsoszu dla rocznika 2003 - relacja

2003 Wąsosz 2016

Oprócz letniego obozu we Wdzydzach Kiszewskich nasza Akademia zorganizowała także letni obóz dla chłopców z rocznika 2003 trenujących obecnie w WKS Gryf Wejherowo.

Obóz ten odbywał się w Hotelu Albatros w Wąsoszu w dniach 14-20 sierpnia 2016. W obozie uczestniczyło łącznie 23 chłopców pod opieką trenerów Marcina Funka i Wojciecha Waśka. Kierownikiem obozu był Kuba Przybylski

Obóz relacjonowaliśmy na Facebooku 

...

Uczestnicy obozu : 

1.Formella Mikołaj

2. Stolz Łukasz

3. Flis Sebastian

4. Baranowski Szymon

5. Baranowski Patryk

6. Szwocha Wiktor

7. Wika Jakub

8. Ustrowski Bartosz

9. Maciejewski Artur

10. Potrykus Wiktor

11. Kątny Oliwier

12. Jeżowski Marcin

13. Sroka Nikodem

14. Bank Jakub

15. Dublinowski Mateusz

16. Sobczak Szymon

17. Stolc Kacper

18. Kreft Jakub

19. Kwidziński Dawid

20. Kwidziński Jakub

21. Kozłowski Hubert

22. Godlewski Jakub

23. Szymikowski Adam

Trenerzy : Wojciech Wasiek, Marcin Funk

Kierownik obozu : Jakub Przybylski

 

Dzień 1 - niedziela 14 sierpnia - zdjęcia

Pierwszy dzień obozu minął nam bardzo szybko. Po rozlokowaniu się w pokojach zjedliśmy pyszny obiad a następnie zespół udał się na pierwsze zajęcia.  Po kolacji odbył się kolejny trening zakończony krótką kąpielą w jeziorze a następnie odbyła się odprawa dotyczącą zasad obowiązujących na obozie. W odprawie nie uczestniczył Kuba Godlewski który już na pierwszych zajęciach doznał kontuzji ręki i musiał jechać do szpitala w Bydgoszczy. Kuba wspólnie z rodzicami zdecydował, że zostaje na obozie, jego udział w zajęciach sportowych będzie jednak ograniczony.

Dzień 2 - poniedziałek 15 sierpnia 2016 - zdjęcia

Kolejny dzień obozu minął w błyskawicznym tempie zaprawa poranna, dwa treningi, oraz kąpiel w jeziorze zaliczona. Wieczorem odbyły się zajęcia teoretyczne dotyczące taktyki. Wcześniej mieliśmy jeszcze kolejną kontuzję ręki, którą odniósł tym razem ... trener Marcin Funk :). Drogę do szpitala w Bydgoszczy znamy już bardzo dobrze, trzeba przyznać że opieka lekarska jest tam na wysokim poziomie. Trener Marcin oczywiście podobnie jak Godleś pozostaje na obozie ... będą mieli chłopaki towarzystwo :)

Dzień 3 - wtorek - 16 sierpnia 2016 - zdjęcia

Kolejny dzień obozu na szczęście obył się bez żadnych kontuzji, jak co rano zawodnicy wybiegli na poranną zaprawę, następnie zespół został podzielony na dwie grupy. Jedna z nich w składzie : Artur Maciejewski, Łukasz Stolz, Mateusz Dublinowski, Wiktor Potrykus, Dawid Kwidziński, Kuba Kwidzinski, Adam Szymikowski, Jakub Wika, Wiktor Szwocha, Hubert Kozłowski, Kuba Bank rozegrała sparing z przebywającą na obozie w Wąsoszu drużyną Polonii Bydgoszcz 2004. Mecz zakończył się wynikiem 8:1 dla żółto czarnych. Bramki zdobywali : Kuba Kwidzinski 3x, Adam Szymikowski 2x, Łukasz Stolz 2x, Dawid Kwidziński1x. Reszta chłopaków odbyła trening uderzenia piłki głową na drugim boisku. Popołudniu zawodnicy, którzy grali w sparingu za wyjątkiem Kokosa i Pereza dostali wolne, natomiast pozostali udali się na trening gdzie doskonalili grę w ustawieniu 4-4-2 a także przygotowywali stałe fragmenty gry na zbliżający się sezon. Po kolacji grupa "sparingowa" miała zajęcia dodatkowe z uderzenia piłki głową. Oczywiście nie zabrakło kąpieli w jeziorze oraz pysznych posiłków.

Dzień 5 - czwartek 18 sierpnia 2016 - zdjęcia

Od rana zawodnicy uczestniczyli w zaprawie porannej która odbyła się na boisku plażowym, następnie rozegraliśmy sparing z drużyną Połczynianki Żnin rocznik 2000/2001. Rywal zdecydowanie przewyższał nas fizycznie co w efekcie przyniosło porażke 1-8. Z gry naszych podopiecznych możemy być zadowoleni gdyż piłkarsko wyglądali bardzo dobrze jednak siła rywala nie pozwoliła na uzyskanie dobrego wyniku. Popołudniu trenerzy testowali nowy sprzęt który przyjechał na obóz a wieczorem wszyscy zawodnicy uczestniczyli w ognisku, które połączone były z animacjami prowadzonymi przez panią Magdę. Jutro w planie kolejny sparing z Polonią Bydgoszcz i ostatni pełny dzień obozu.

Dzień 6 - piątek 19 sierpnia 2016 - zdjęcia

Dziś oprócz porannej zaprawy i treningów odbył się sparing z drużyna Polonii Bydgoszcz 2005. Gryf wystąpił w składzie: Maciejewski, Sobczyński, Szwocha, Bank, Szymikowski, Kozłowski, Potrykus, Dublinowski, Stolc, Wika, Flis, Kwidziński D. Mecz zakończył się wynikiem 9:1 dla Gryfa. Bramki zdobywali : Kwidziński D 3x, Stolc 2x, Flis , Potrykus, Wika, Szymikowski.

Dzień 7 - sobota 20 sierpnia 2016

Ostatniego dnia obozu głównym wydarzeniem był sparing w Bydgoszczy z Zawiszą Bydgoszcz. Podróż do Wejherowa przebiegała bez przygód, na miejscu stawiliśmy się około godziny 15.30.

 

Podsumowanie

Obóz rozpoczął się nam z przygodami. Najpierw kontuzja Godlesia, a potem trenera Marcina, ale na szczęscie nie były to urazy które wykluczyłyby możliwość dalszego ich udziału w obozie. Obaj otrzymali fachową pomoc w szpitalu w Bydgoszczy i pozostali na obozie do samego końca. Po tych kontuzjach nie było już żadnych innych tego typu zdarzeń i chłopcy wspólnie z trenerami mogli się cieszyć z doskonałych warunków treningowych i szykować formę na sezon 2016/2017. Oczywiście oprócz treningów był czas także na kąpiel w bardzo fajnym jeziorze przy którym mieszkaliśmy, oraz na różnego rodzaju zajęcia integrujące grupę. Ze sportowego punktu widzenia bardzo ważne były też oczywiście rozgrywane podczas obozu sparingi z wymagającymi rywalami.