Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Błękitna Liga Mistrzów dla rocznika 2008 - relacja

błękitna liga mistrzów 2007

W sobotę 19 marca odbył się turniej halowy dla rocznika 2008 pod nazwą Błękitna Liga Mistrzów. W turnieju wzięło udział łącznie 16 drużyn. W pierwszej części od 9.00 do 12.00 zagrali Błękitni Wejherowo i GKS Kowale jako Real Madryt, Lider Dębogórze I i II jako Bayern Monachium, UKS Jedynka Reda I i II jako Benfica Lizbona, Sztorm Mosty i Football Academy Trójmiasto jako PSG, natomiast w drugiej części od 12.00 do 15.00 zagrali Błękitni Wejherowo i Błękitni Łęczyce jako Manchester City, Piki Gdańsk I i II jako FC Barcelona, Korona Żelistrzewo i ProFan Gościcino jako Atletico Madryt, Arka Gdynia nabory i SP 9 Orkan Rumia jako VFL Wolfsburg.

Tradycją naszej Akademii jest już fakt, że w turnieju dla najmłodszych nie wyłaniamy zwycięzcy. Dajemy młodym kandydatom na piłkarzy możliwość pokazania tego czego nauczyli się na treningach oraz sprawdzenia swoich umiejętności na tle dzieci z innych drużyn. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci mające 7-8 lat dopiero oswajają się z turniejową atmosferą i bardzo często już sam udział w tego typu zawodach i wyjście na boisko jest dla dzieci dużym przeżyciem. Nie zamierzamy w związku z tym budować niepotrzebnego napięcia walką o turniejowe miejsca.

Dzięki takiej formule turnieju dzieci grają na większym luzie i pokazują dużo fajnych zagrań. Obserwujemy, że poziom gry rośnie z roku na rok. Widać, że dzieci znają już reguły gry, wiedzą co to jest rzut z autu, rzut rożny, umieją rozpocząć grę i co bardzo zaskakujące całkiem dobrze ustawiają się na boisku. Charakterystyczne kiedyś zjawisko w turniejach dla najmłodszych, polegające na tym, że tam gdzie jest na boisku piłka, tam też są wszyscy zawodnicy obu drużyn, występuje już bardzo rzadko.

 

ZDJĘCIA organizatorów - część 1 (9.00 - 12.00), część 2 (12.00 - 15.00)

ZDJĘCIA innych drużyn - SP 9 Orkan Rumia

Więcej o turnieju poniżej

...

BŁĘKITNA LIGA MISTRZÓW 2016 DLA ROCZNIKA 2008

logotypyLM 2016

 

 

DRUŻYNY  - część 1 : 

 

BŁĘKITNI WEJHEROWO i GKS KOWALE jako REAL MADRYT

błękitni wejherowo 2008 1 19032016

GKS Kowale 2008

 

UKS Jedynka Reda jako Benfica Lizbona

UKS Jedynka Reda 2008

 

Lider Dębogórze jako Bayern Monachium

lider dębogózrze 2008

 

Sztorm Mosty i Football Academy Trójmiasto jako PSG

sztorm mosty 2008

FA Trójmiasto 2008

 

 

Drużyny - część 2 :

 

Błękitni Wejherowo i Błękitni Łęczyce jako Manchester City

Błękitni Wejherowo 2008 2 19032016 

błękitniłęczyce2008

 

Piki Gdańsk jako FC Barcelona

pikigdańsk2008

 

Korona Żelistrzewo i ProFan Gościcino jako Atletico Madryt

korona żelistrzewo 2008

profan gościcino 2008

 

Arka Gdynia nabory i SP 9 Orkan Rumia jako VFL Wolfsburg

arka gdynia nabory 2008

SP9 Orkan Rumia 2008

 

Łącznie w naszym turnieju wystąpiło 16 drużyn (115 zawodników).

Oczywiście na tym etapie niewiele jest jeszcze zespołowej gry, ale trenerzy wiedzą że na to przyjdzie czas i pozwalają dzieciom kiwać i bawić się grą. Jako organizatorzy turnieju wspólnie z trenerami i sędziami staraliśmy się dostrzec i nagrodzić najbardziej utalentowanych zawodników nagrodami indywidualnymi. W tym roku otrzymali je : bramkarz - Szymon Kołodziejski (Lider Dębogórze) i zawodnicy z pola - Michał Osowski (Błękitni Wejherowo), Konrad Wincek (UKS Jedynka Reda), Dawid Szumlas (SP 9 Orkan Rumia) oraz Mateusz Trojańczyk (Piki Gdańsk).

 

Najlepsi zawodnicy Błękitnej Ligi Mistrzów dla rocznika 2008 :

 

 zawodnicy2008 1

Michał Osowski (Błękitni Wejherowo), Szymon Kołodziejski (Lider Dębogórze) i Konrad Wincek (UKS Jedynka Reda)

 

zawodnicy2008 3

Dawid Szumlas (SP 9 Orkan Rumia) oraz Mateusz Trojańczyk (Piki Gdańsk)

 

 WYNIKI TURNIEJU : PDF

 

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym turnieju i zapraszamy do Wejherowa na kolejne turnieje organizowane przez WAPN BŁĘKITNI WEJHEROWO.