Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Relacja z turnieju o puchar Prezesa Zarządu MZK Wejherowo dla rocznika 2007

2007 turniej13032016

Turniejem dla rocznika 2007, który rozegrany został 12-13 marca 2016 skończyliśmy w tym roku cykl dwudniowych turniejów halowych organizowanych przez WAPN Błękitni Wejherowo. Turniej ten był piąty z kolei, wcześniej rywalizowali chłopcy z roczników 2003 (mistrz Gryf Wejherowo), 2004 (GAP Dąbrowa), 2005 (UKS Jedynka Reda), 2006 (Olimpijczyk Kwakowo). Tym razem najlepsi okazali się młodzi piłkarze Błękitnych Wejherowo, którzy wyprzedzili w końcowej klasyfikacji UKS Spartę Sycewice i Beniaminka Starogard Gdański. Dla młodych piłkarzy z Wejherowa z rocznika 2007 wygrana w turnieju o Puchar Prezesa Zarządu MZK Wejherowo, była zwieńczeniem bardzo dobrego zimowego okresu, podczas którego między innymi wygrali międzynarodowy turniej Beniaminek Cup, a także turniej o Puchar Władysławowa.

W mistrzowskiej drużynie wyróżniał się szczególnie Norbert Lemke, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Królem strzelców został Tobiasz Szlagowski z Beniaminka Starogard Gdański, który strzelił rekordową ilość 15 goli w 9 meczach. Najlepszym bramkarzem wybrano Oliwiera Koniecznego ze Sparty Sycewice, świetnie bronił też Szymon Smuniewski z Błękitnych, który w całym turnieju nie wpuścił żadnego gola. 

Jak zwykle zaciętą rywalizację obserwowaliśmy też w Lidze Europy i Ekstraklasie. W Lidze Europy do samego końca szansę na zwycięstwo miał GKS Kowale, jednak dość nieoczekiwanie przegrał ostatni mecz ze Stolem Gniewino i dzięki temu na pierwszym miejsce w tabeli wskoczył po ostatniej kolejce najrówniej grający zespół UKS-u Jedynka Reda.

Ekstraklasę rocznika 2007 wygrała drużyna SP nr 9 w Rumi, która wyprzedziła o punkt Football Pro Academy Gdańsk. Decydujący mecz pomiędzy tymi drużynami miał miejsce jeszcze w sobotnich eliminacjach. Drużyna z Gdańska ostrzeliwała wówczas bramkę Rumi, jednak w decydujących momentach brakowało jej skuteczności. Rumianie natomiast dzielnie się bronili i jedną ze swoich kontr zakończyli golem, dzięki temu wygrali 1-0. W niedzielę zespół z Rumi również nie przegrywał a decydującą o wygranej w Ekstraklasie bramkę zdobył w meczu z Gedanią Gdańsk Piotrek Kalkowski. 

 

ZDJĘCIA - drużyny, dzień 1, dzień 2_1, dzień 2_2, dzień 2_3

FILMY - BŁĘKITNI TV

 

 

Relacja LIVE z drugiego dnia turnieju poniżej

...

TURNIEJ ELIMINACYJNY

12 marca 2016 - SOBOTA :

Relacja z turnieju eliminacyjnego - TUTAJ

 

EKSTRAKLASA

12 marca 2016 - SOBOTA :

AS Pomorze - Młode Orły Łeba                                                   0-0

Gedania Gdańsk - Piki Gdańsk                                                   0-0

SP 9 Rumia - Football Pro Academy                                       1:0

13 marca 2016 - niedziela :

8:00 - 8:11 - AS Pomorze - Gedania Gdańsk                           0:2 (Jędrzej Dziadul 2)

8:13 - 8:24 - Młode Orły Łeba - SP 9 Rumia                            0:0

8:26 - 8:37 - Piki Gdańsk - Football Pro Academy               0:0

8:39 - 8:50 - AS Pomorze - SP 9 Rumia                                      0:2 (Lipowski, Kalkowski)

8:52 - 9:03 -  Gedania Gdańsk - Football Pro Academy    0:1 (Mateusz Bąk)

9:05 - 9:16 - Młode Orły Łeba - Piki Gdańsk                           0:3 (Patryk Kasperowicz, Mikołaj Ziawaluk, Jeremiasz Rogolski)

9:18 - 9:29 - AS Pomorze - Football Pro Academy               0:1 (Mateusz Bąk)

9:31 - 9:42 - Młode Orły Łeba - Gedania Gdańsk                 0:0

9:44 - 9:55 - Piki Gdańsk - SP 9 Rumia                                      0:0

9:57 - 10:08 - Młode Orły Łeba - Football Pro Academy   0:1 (Mateusz Karczewski)

10:10 - 10:21 - AS Pomorze - Piki Gdańsk                                   2:1 (Seba Robaczewski 2 - Nikodem Olerczuk)

10:23 - 10:34 - Gedania Gdańsk - SP 9 Rumia                         0:1 (Piotr Kalkowski)

 

TABELA EKSTRAKLASY :

1. SP 9 Rumia                                 11 pkt.             4:0

2. Football Academy                   10 pkt.            3:1

3. Piki Gdańsk                               6 pkt.                4:2        

4. Gedania Gdańsk                     5 pkt.                2:2

5. AS Pomorze                              4 pkt.                 2:6

6. Orły Łeba                                  3 pkt.                  0:4   

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY - SP 9 Rumia 

SP9Rumia 2007e 2016

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY :

Piotr Kalkowski (SP 9 Rumia)

Patryk Kasperowicz (Piki Gdańsk)

Kacper Jedźwiecki (Orły Łeba)

Adam Czarnecki (Gedania Gdańsk)

Sebastian Robaczewski (AS Pomorze)

Mateusz Bąk (Football Pro Academy)

wyróżnienizawodnicyE2007 2016

 

KRÓL STRZELCÓW EKSTRAKLASY :

Piotr Kalkowski (SP 9 Rumia) - 3 bramki 

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY :

Michał Bomba (Football Pro Academy) - FILM

NAJLEPSZY ZAWODNIK EKSTRAKLASY :

Nikodem Olerczuk (Piki Gdńsk)

najlepsizawodnicyE2007

 

LIGA EUROPY :

12 marca 2016 - sobota :

GKS Kowale - UKS Jedynka Reda II                                               1:0

Korona Żelistrzewo - Stolem Gniewino                                     0:0

Klif Chłapowo - UKS Jedynka Reda I                                           0:0

 

13 marca 2016 - niedziela :

11:00 - 11:11 - GKS Kowale - Korona Żelistrzewo                   1:0 (Szymon Czarnobaj)

11:13 - 11:24 - UKS Jedynka Reda II - Klif Chłapowo            0:0

11:26 - 11:37 - Stolem Gniewino - UKS Jedynka Reda I       1:1 (Marcin Domarus - Szymon Lemański)

11:39 - 11:50 - GKS Kowale - Klif Chłapowo                               4:0 (Filip Sobek, Dawid Dombrowski, Daniel Cybulski, samobój)

11:52 - 12:03 - Korona Żelistrzewo - UKS Jedynka Reda I 0:1 (Kacper Fera)

12:05 - 12:16 - UKS Jedynka Reda II - Stolem Gniewino    2-0 (Jankowski, Boryś)

12:18 - 12:29 - GKS Kowale - UKS Jedynka Reda I                 0-2 (Siuda, Biliński)

12:31 - 12:42 - UKS Jedynka Reda II - Korona Żelistrewo  0-0

12:44 - 12:55 - Stolem Gniewino - Klif Chłapowo                    0-0

12:57 - 13:08 - UKS Jedynka Reda II - UKS Jedynka Reda I 0-1 (Lemański) 

13:10 - 13:21 - GKS Kowale - Stolem Gniewino                           0-1 (Domarus)     

13:23 - 13:34 - Korona Żelistrzewo - Klif Chłapowo                 1-0 (Konkel)

 

 

TABELA LIGI EUROPY :

1. UKS Jedynka Reda I          11 pkt           5:1

2. GKS Kowale                            9 pkt            6:3

3. Stolem Gniewino                 6 pkt            2:3

4. Klif Chłapowo                       6 pkt             1:4

5. UKS Jedynka Reda II         5 pkt            2:2

6. Korona Żelistrzewo            2 pkt            0:3

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY - UKS Jedynka Reda I 

uksjedynkareda2007LE 2016 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY :

Szymon Lemański  (UKS Jedynka Reda)

Gracjan Ziemańczyk (UKS Jedynka Reda II)

Wojtek Matlewski (Stolem Gniewino)

Filip Sobek (GKS Kowale)

Adam Maćkowiak (Klif Chłapowo)

Kajetan Kormann (Korona Żelistrzewo

 

wyróżnienizawodnicyLE2007 2016

 

KRÓL STRZELCÓW LIGI EUROPY :

Kacper Fera ( UKS Jedynka Reda I) 

Szymon Lemański (UKS Jedynka Reda I)

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI EUROPY :

 Dominik Jankowski (UKS Jedynka Reda II)

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI EUROPY :

 Jakub Wojciechowski (Klif Chłapowo)

najlepsizawodnicyLE2007

 

 

LIGA MISTRZÓW:

12 marca 2016 - sobota :

Dragon Bojano - Błękitni II Wejherowo                                                   1-1

Sparta Sycewice - Beniaminek Starogard                                              1-0

Błękitni I Wejherowo - GAP Dąbrowa                                                      4-0 

 

13 marca 2016 - niedziela :

14:00 - 14:11 - Dragon Bojano - Sparta Sycewice                                    1-0 (Treder)

14:13 - 14:24 - Błękitni I Wejherowo - Błękitni II Wejherowo       2-0 (Biliński, Piątkowski)

14:26 - 14:37 - Beniaminek Starogard - GAP Dąbrowa                      4-0 (Szlagowski 3x, samobójcza)

14:39 - 14:50 - Dragon Bojano - Błękitni I Wejherowo                       0-3 (Lemke 3x)

14:52 - 15:03 - Sparta Sycewice - GAP Dąbrowa                                     1-0 (Rymuszka)

15:05 - 15:16 - Błękitni II Wejherowo - Beniaminek Starogard    0-2 (Szlagowski 2x)

15:18 - 15:29 - Dragon Bojano - GAP Dąbrowa                                         2-0 (Śliwowski 2x)

15:31 - 15:42 - Błękitni II Wejherowo - Sparta Sycewice                   0-1 (Ślusarczyk)

15:44 - 15:55 - Beniaminek Starogard - Błękitni I Wejherowo      0-0

15:57 - 16:08 - Błękitni II Wejherowo - GAP Dąbrowa                       1-1 (Nowociński - Kaczmarek)

16:10 - 16:21 - Dragon Bojano - Beniaminek Starogard                     0-1 (Lokś)

16:23 - 16:34 -  Sparta Sycewice - Błękitni I Wejherowo                   0-0

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1. Błękitni Wejherowo                        11 pkt           9:0

2. Sparta Sycewice                                10 pkt           3:1

3. Beniaminek Starogard                  10 pkt          7:1

4. Dragon Bojano                                    7 pkt            4:5

5. Błękitni II Wejherowo                   2 pkt            2:7

6. GAP Dąbrowa                                      1 pkt            1:12

 

ZWYCIĘZCA LIGI MISTRZÓW - BŁĘKITNI WEJHEROWO

Szymon Smuniewski, Kacper Nowak, Kacper Piątkowski, Norbert Lemke, MaciejBiliński, Filip Wachowski, Kuba Mróz, Szymon Błażejewicz, Olaf Roppel. Trenerzy : Krystian Kożyczkowski i Tadeusz Ciapa.

błękitni2007  

 

2 MIEJSCE - UKS SPARTA SYCEWICE

sycewice

 

3 MIEJSCE - BENIAMINEK STAROGARD GDAŃSKI

beniaminek2007

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY :

 Kacper Nowak (Błękitni Wejherowo)

Jordan Stemplewski (Błękitni II Wejherowo)

Miłosz Kaczmarek (GAP Dąbrowa)

Śliwowski Oskar (Dragon Bojano)

Piotr Lokś (Beniaminek Starogard)

Aleks Ślusarczyk ( UKS Sparta Sycewice)

wyróżnienizawodnicyLM2007 2016

 

KRÓL STRZELCÓW LIGI MISTRZÓW : 

Tobiasz Szlagowski (Beniaminek Starogard)  - 15 bramek

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI MISTRZÓW :

 Oliwier Konieczny (Sparta Sycewice)

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI MISTRZÓW :

 Norbert Lemke (Błękitni I Wejherowo)

najlepsizawodnicyLM2007

 

 

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za dostarczenie nam przez te dwa dni wielu emocji, podczas zaciętej ale toczonej w duchu fair-play rywalizacji.

Dziękujemy rodzicom za wspieranie swoich dzieci w rozwijaniu pasji do piłki nożnej.

Dziękujemy trenerom za przygotowanie drużyn do turnieju i za wdrażanie wśród młodych piłkarzy szacunku do siebie nawzajem.

Dziękujemy Dyrektorowi Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie za pomoc organizacyjną

Dziękujemy Prezesowi Zarządu MZK Wejherowo za pomoc finansową i objęcie patronatem naszego turnieju

podziękowanieMZK

 

Dziękujemy Pomorskiemu - ZPN za pomoc finansową  i objęcie patronatem naszego turnieju.

Dziękujemy Pani Kasi Małolepszej i Kindze Czerwionke za pomoc w organizacji turniejowego sklepiku.

Dziękujemy Pani Dagmarze Piątkowskiej i Pani Renacie Roppel za piękne zdjęcia robione podczas turnieju.

Dziękujemy firmie GT Sport która jest stałym partnerem naszej Akademii i dostarcza puchary, medale i statuetki na nasze turnieje.

Dziękujemy firmie Foto Koncept z Wejherowa za przygotowanie pamątkowych zdjęc dla uczestników turnieju.

 

MZK Wejherowo

 

Logo Związek